Piłka nożna

Sandecja Nowy Sącz przesłała ofertę 35-letniemu napastnikowi - Milanowi Barošowi. Taką informację podał serwis MiastoNS. Piłkarz gra obecnie w czeskiej 1. lidze reprezentując barwy Slovana Liberec. Warto dodać, że Baroš w sezonie 2004/2005 wygrał z Liverpoolem Ligę Mistrzów, a dla reprezentacji Czech zdobył aż 41 bramek.


:joe::joe::joe:
 
Sandecja Nowy Sącz przesłała ofertę 35-letniemu napastnikowi - Milanowi Barošowi. Taką informację podał serwis MiastoNS. Piłkarz gra obecnie w czeskiej 1. lidze reprezentując barwy Slovana Liberec. Warto dodać, że Baroš w sezonie 2004/2005 wygrał z Liverpoolem Ligę Mistrzów, a dla reprezentacji Czech zdobył aż 41 bramek.


:joe::joe::joe:
Ta, już Freddy Adu miał u nas być. I co? I gówno :siara:
Ale już jestem podekscytowany nowym sezonem. Najlepsze jest to, ze w 6 pierwszych kolejkach gramy z: Legia, Lechem, Jagą i Lechią... :homer:
 
Ta, już Freddy Adu miał u nas być. I co? I gówno :siara:
Ale już jestem podekscytowany nowym sezonem. Najlepsze jest to, ze w 6 pierwszych kolejkach gramy z: Legia, Lechem, Jagą i Lechią... :homer:
U nas też ładnie sie zapowiada początek. legia, Jaga wisła Lechia Arka
 
Sandecja Nowy Sącz przesłała ofertę 35-letniemu napastnikowi - Milanowi Barošowi. Taką informację podał serwis MiastoNS. Piłkarz gra obecnie w czeskiej 1. lidze reprezentując barwy Slovana Liberec. Warto dodać, że Baroš w sezonie 2004/2005 wygrał z Liverpoolem Ligę Mistrzów, a dla reprezentacji Czech zdobył aż 41 bramek.


:joe::joe::joe:

jeszcze calkiem niedawno jezdzilo sie na wyjazdy, na Sandecje i po innych 'wypizdziewach'
a tu oni teraz ekstraklasa

:jon:
 
Jak Floren w jednym okienku wyciągnie Donnarumme i Mbappe to ja nie mam pytań.

Do tego Llorente, Vallejo i pewnie Theo.

:o o:
A w brazylijskiej lidze młody juz zaczął asystowac i mija pazi jak tyczki.
 
Sandecja Nowy Sącz przesłała ofertę 35-letniemu napastnikowi - Milanowi Barošowi. Taką informację podał serwis MiastoNS. Piłkarz gra obecnie w czeskiej 1. lidze reprezentując barwy Slovana Liberec. Warto dodać, że Baroš w sezonie 2004/2005 wygrał z Liverpoolem Ligę Mistrzów, a dla reprezentacji Czech zdobył aż 41 bramek.


:joe::joe::joe:
Już raz miał u nas grać ;) Tym razem zapewne skończy się podobnie.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/503174/milan-baros-zagra-w-podbeskidziu-bielsko-biala

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/milan-baros-ja-w-podbeskidziu-to-jakies-bzdury/n54ww
 
previous.gif

Euro U-21 2017. Plan transmisji TV


piątek, 16 czerwca (piątek)

17:50 Szwecja - Anglia; (Polsat Sport)

20:35 Polska - Słowacja; (Polsat, Polsat Sport)

sobota, 17 czerwca

18:00 Portugalia - Serbia; (Polsat Sport Extra)

20:45 Hiszpania - Macedonia; (Polsat Sport Extra)

niedziela, 18 czerwca

17:50 Niemcy - Czechy; (Polsat Sport Extra)

20:35 Dania - Włochy; (Polsat Sport Extra)

poniedziałek, 19 czerwca

17:50 Słowacja - Anglia; (Polsat Sport)

20:35 Polska - Szwecja; (Polsat, Polsat Sport)

wtorek, 20 czerwca

18:00 Serbia - Macedonia; (Polsat Sport)

20:45 Portugalia - Hiszpania; (Polsat Sport)

środa, 21 czerwca

18:00 Czechy - Włochy; (Polsat Sport)

20:45 Niemcy - Dania; (Polsat Sport)

czwartek, 22 czerwca

20:45 Anglia - Polska; (Polsat, Polsat Sport)

20:45 Słowacja - Szwecja; (Polsat Sport Extra)

piątek, 23 czerwca

20:45 Serbia - Hiszpania; (Polsat Sport)

20:45 Macedonia - Portugalia; (Polsat Sport Extra)

sobota, 24 czerwca

20:45 Włochy - Niemcy; (Polsat Sport)

20:45 Czechy - Dania; (Polsat Sport Extra)

wtorek, 27 czerwca

18:00 I półfinał; (Polsat Sport)

21:00 II półfinał; (Polsat Sport)

piątek, 30 czerwca

20:45 Finał; (Polsat, Polsat Sport)
 
Cristiano podobno chce odejść z Madrytu przez te problemy, a właściwie to pogniewał się na Hiszpanię(trochę tych % trzeba odprowadzić). Kilka klubów potwierdziło, że nie prowadzi rozmów z piłkarzem



Sporting za to chętnie przyjmie syna marnotrawnego


W meczu Szwecja - Anglia karny i oczywiście piłkarze cieszyli się przed karnym. Gol był? NIE! Kto mi wytłumaczy sens cieszenia się przed wykonaniem karnego? Kompletnymi partaczami karnych są gracze z ligi brazylijskiej, a tam z karnego cieszy się jak ze zdobycia pucharu:no no:
 
Z trybun przebija się "jebać, jebać PZPN" Czym to jest spowodowane? Myślałem, że było minęło.
Nie wiem dokładnie, ale Motor Lublin miał mieć wszystko dogadane, że dostają sektory i organizują doping, po czym lokalny związek stwarza dziwne problemy, wypiera się wszystkiego i robi Motorowi pod górkę.

Poza tym nie wiem czemu ostatnio się tak nie robi. Pozdrowienia dla związku powinny być obowiązkową przyśpiewką na każdym meczu(ligowym od Ex do okręgówki i na kadrze). Taka tradycja :)
 
Cóż, przypomniała się fatalna forma i obraz z ME2012 starszaków. Jak zwykle mamy trochę szczęścia, bo Szwecja z Anglią też za wiele nie pokazały, ale raczej zgodnie z realnymi przewidywaniami nie wyjdziemy z grupy. Wierzyć jedna trzeba i można :)
 
Cóż, przypomniała się fatalna forma i obraz z ME2012 starszaków. Jak zwykle mamy trochę szczęścia, bo Szwecja z Anglią też za wiele nie pokazały, ale raczej zgodnie z realnymi przewidywaniami nie wyjdziemy z grupy. Wierzyć jedna trzeba i można :)
Pewnie będzie standardowo. Mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor.
 
Z trybun przebija się "jebać, jebać PZPN" Czym to jest spowodowane? Myślałem, że było minęło.
Jakaś pojebana akcja. Na TT wyczytałem, że część kibiców zaczęła śpiewać "Jebać, jebać LZPN" właśnie w związku z problemem, o którym pisał @rash , a ktoś źle usłyszał i zamienił na "Jebać, jebać PZPN":mjsmile:
 
Back
Top