Piłka nożna

W sumie nie wiem. Szczerze. Odkąd pamiętam ich nie lubię. Tak po prostu. Wiesz dobrze, że ja nie mogłem świadomie przeżywać finału LM pamiętnego, może dlatego :DC:

Ja za United gdzieś od 1989 (odkąd o tragedii Dzieci Busby'ego przeczytałem). Rok dłużej za Barceloną (odkąd przeczytałem o reżimie Franco) a 2 lata dłużej za Milanem (bo tam grało holenderskie trio). Obsadziłem 3 główne ligi i tak mi zostało, choć po latach miłość do MU i przede wszystkim Milanu trochę się rozwiała :)
 
Ja za United gdzieś od 1989 (odkąd o tragedii Dzieci Busby'ego przeczytałem). Rok dłużej za Barceloną (odkąd przeczytałem o reżimie Franco) a 2 lata dłużej za Milanem (bo tam grało holenderskie trio). Obsadziłem 3 główne ligi i tak mi zostało, choć po latach miłość do MU i przede wszystkim Milanu trochę się rozwiała :)
Ja właściwie tylko Juventus. Reszta lig jest mi obojętna.
 
Kibicuję Kolumbii w tym Copa America, a oni już w pierwszym meczu tracą swojego najlepszego zawodnika- James kontuzjowany...
Brazylia bez Neymara, to też dupy nie urywa.
Jedynym rywalem na poziomie zostaje Chile, ale nie wydaje mi się aby byli w stanie znowu wygrać ten tytuł.
Jednym słowem, Argentyna jak tego nie wygra, to tak jakby Miocic przegrał z Bazelakiem.
 
Kibicuję Kolumbii w tym Copa America, a oni już w pierwszym meczu tracą swojego najlepszego zawodnika- James kontuzjowany...
Brazylia bez Neymara, to też dupy nie urywa.
Jedynym rywalem na poziomie zostaje Chile, ale nie wydaje mi się aby byli w stanie znowu wygrać ten tytuł.
Jednym słowem, Argentyna jak tego nie wygra, to tak jakby Miocic przegrał z Bazelakiem.

Cuadrado pociągnie ich do półfinału. Plus Bacca w formie. Jedyny minus Kolumbii to środek pola. Chujowi Amerykanie wchodzili w nich jak starzy Niemcy w młodych, tajskich chłopców.
 
oby nastepne 25 lat byly rownie owocne
13329494_10154440734669305_7710043152581730381_o.jpg
 
wie ktos dlaczego Keylor Navas nie gra w Kostaryce juz od dluzszego czasu? po mundialu byl bohaterem narodowym
 
Och kierwa co ze mecz ! Jaki powrót Urugwaju w drugiej połowie :o o: 75 minuta 1 - 1, 2 czerwone kartki i zajebiste tempo gry :pray:
 
wiec robie lige na oficjalnej stronie uefa i zaraz podesle kod
to musze znowu od nowa sklad robic czy jak? bo juz zrobilem, wez podeslij linki jak bedzie wszystko ogarniete
ja moglbym nawet zabulic z karty tel, bo chyba z 5 zl mi tam jeszcze zostalo na polskiej karcie, ale nie chce mi sie przekladac do telefonu :D
 
to musze znowu od nowa sklad robic czy jak? bo juz zrobilem, wez podeslij linki jak bedzie wszystko ogarniete
ja moglbym nawet zabulic z karty tel, bo chyba z 5 zl mi tam jeszcze zostalo na polskiej karcie, ale nie chce mi sie przekladac do telefonu :D
juz @MysticBęben zalozyl na weszlo, ja 2 na uefa.
 
Na Weszło trudniej złożyć zbalansowany skład - budżet masz 120M, a ceny najlepszych to 15M.
Na UEFA dostajesz 100M, zawodnicy kosztują max 12M (i chyba tylko CR7, Robert jest po 11,5), ale bramkarze po góra 7M chodzą (a na weszło czołówka to 11-15M).
 
Back
Top