Piłka nożna

Podobno jutro coś grubego w transferach w Realu Madryt.


Byle nie odejście. A kupno.... cóż nie widzę sensu, aby ktoś (gwiazda) przychodził, obecna kadra jest zadawalająca :) Jeszcze Jamesa w formie tylko brakuje.
 
Byle nie odejście. A kupno.... cóż nie widzę sensu, aby ktoś (gwiazda) przychodził, obecna kadra jest zadawalająca :) Jeszcze Jamesa w formie tylko brakuje.

Ja chce Lewego w Realu, strasznie się nakręciłem na ten transfer :D
 
Podobno jutro coś grubego w transferach w Realu Madryt.

"Coś grubego" okazało się wywiadem Karima w Marce i oczywistymi pierdołami z COPE typu "Real chce pomocnika o profilu Casemiro", "NIE dla Pogby", "Realowi został zaoferowany Neymar za 192 mln", "James chce odejść, brakuje mu charakteru, Real go sprzeda za 80 mln".
 
studio na polsat sport juz trwa przed Polska - Holandia (od 18:00)
ave, no i komentarz matiego borka od 20:45 ;-)
 
13322042_1588740151418716_8495894861034442821_n.jpg


Bayern może wystawić dwie różne jedenastki i dalej bić się o LM z taką kadrą :O
 
Ogólnie takie mecze kompletnie nic nie mówią o poziomie reprezentacji, nikt nie będzie ryzykował kontuzji na kilka dni przed euro,bardzie to jest taka "gierka"
 
Oczy mnie bolą jak patrzę na ten mecz. Oby to nie było nawet 30% możliwości
"Mecz z gatunku wybaczalnych"
 
Pazdan to jakiś cholerny sabotażysta, co dotknie piłki ta łysa banią to strata.

Brawo Jedzą, zadziwiające jak dobrze gra na lewej.

Brakuje Krychowiaka który scala cała pomoc, mam nadzieje ze Jodłowiec coś dziś pogra zamiast Maczynskiego
 
z jednego mozna sie cieszyc ze Nawalka jak nie idzie to reaguje ,zdjal piszczka i kube przemeblowal skrzydla ,i teraz porowanc to ze Smuda i meczem na euro gdzie nawet zmian nie robil :D
 
Back
Top