Piłka nożna

Cionek jedzie na euro :o o: ... Panie miej nas w opiece
Yyyy, przeciez nie odpadl zaden obronca i tak, wiec w czym problem? I tak bedzie gral Glik z Salamonem. W przypadku urazu, ktoregos z nich fakt, tragedia. Ale nie rozumiem teraz tego oburzenia, przeciez szeroka kadra byla znana od ladnych paru dni.
edit
Odpadl Dawidowicz, ale prosze, badzmy powazni...
 
Yyyy, przeciez nie odpadl zaden obronca i tak, wiec w czym problem? I tak bedzie gral Glik z Salamonem. W przypadku urazu, ktoregos z nich fakt, tragedia. Ale nie rozumiem teraz tego oburzenia, przeciez szeroka kadra byla znana od ladnych paru dni.
edit
Odpadl Dawidowicz, ale prosze, badzmy powazni...
Na niemcow bardziej spodziewam sie Glik, Pazdanator.
 
2CWCxEK.jpg

następne wzmocnienie Arsenalu w drodze
 
Jak wczoraj oglądałem live to miałem ciary jak caly stadion krzyknał Siiiiiii !


Jest gdzieś do pobrania cała celebracja? Z Cibeles i z Bernabeu? Bo przegapiłem, a widzę, że muszę to nadrobić.

No i przydałoby się przynajmniej ten filmik pobrać, aby móc kiedyś pokazać ewentualnym wnukom, jak na stadion wchodzi Król :)
 
Monchi podobno odchodzi z Sevilli, jest to niewątpliwie największa strata jaką może sobie wyobrazić ten klub. Wśród potencjalnych nowych pracodawców jest wymiany m.in. Real który przymierza się do modelu z dyrektorem sportowym u boku Zizou.
 
Monchi podobno odchodzi z Sevilli, jest to niewątpliwie największa strata jaką może sobie wyobrazić ten klub. Wśród potencjalnych nowych pracodawców jest wymiany m.in. Real który przymierza się do modelu z dyrektorem sportowym u boku Zizou.
Jak straca takiego kozaka to bedzie olbrzymi krok do tylu.
 
- Johnson jest zachwycony, że może znów grać w piłkę, chociaż nie zadowala go fakt, że jego drużyna będzie złożona z pedofilów i dewiantów. Futbol jest jego życiem. Razem z kolegami będzie grać przeciwko innym więźniom. Już teraz zaczęli treningi, kilka razy w tygodniu, chociaż on uważa, że powinny być codziennie – powiedział informator „Daily Star”.

28-latek odsiaduje sześcioletni wyrok. Pomocnik został skazany za kontakty seksualne z nieletnią.

:facepalm:
 
Back
Top