Piłka nożna

Mam nadzieję ,że Mou zrobi porządek ale nie zbyt drastyczny
Na czarnej liście United znaleźli się: Juan Mata, Ander Herrera, Memphis Depay, Bastian Schweinsteiger, Marouane Fellaini, Ashley Young, Michael Carrick, Marcos Rojo, Sergio Romero, Luke Shaw, Antonio Valencia i Matteo Darmian.
 
13393940_1060168667365069_8523624901294937253_n.png


LITWINI

TO

TRUDNY

RYWAL

:mamed:
 
Mam nadzieję ,że Mou zrobi porządek ale nie zbyt drastyczny
Na czarnej liście United znaleźli się: Juan Mata, Ander Herrera, Memphis Depay, Bastian Schweinsteiger, Marouane Fellaini, Ashley Young, Michael Carrick, Marcos Rojo, Sergio Romero, Luke Shaw, Antonio Valencia i Matteo Darmian.
Herrere, Matę i Depaya to mógłby zostawić.
 
Mam nadzieję ,że Mou zrobi porządek ale nie zbyt drastyczny
Na czarnej liście United znaleźli się: Juan Mata, Ander Herrera, Memphis Depay, Bastian Schweinsteiger, Marouane Fellaini, Ashley Young, Michael Carrick, Marcos Rojo, Sergio Romero, Luke Shaw, Antonio Valencia i Matteo Darmian.

Luke Shaw ?
Najlepszy piłkarz United przed złamaniem nogi i materiał na najlepszego LO na świecie w przeciągu kilku sezonów ?

Edit: No i Anglik.
Edit2: Podaj źródło tych sensacji, bo wyczuwam jakieś Metro/Daily Star.
 
Jak nigdy nie krytykowalem trenerow reprezentacji Polski za slabe wyniki bo wiadomo jakich mieli pilkarzy do dyspozycji i jaka atmosfera panowala wokol druzyny tak teraz trener Nawalka ma wszystko czego moze chciec - kadra najlepsze od wielu lat, atmosfera swietna, duze poparcie wsrod spoleczenstwa, a nawet zmiany ulatwiajace wyjscie w grupy to wszystko powoduje ze w przypadku porazki nic nie bedzie bronic trenera...
 
Nie interesuję się zupełnie piłką nożną, ale mam przeczucie, że Polacy rozegrają 3 mecze: pierwszy - przegrany ale lekko, drugi - o wszystko, trzeci - o honor.

Prawie się z Tobą zgadzam. Różnica jest taka, że mecz z Irlandią jest dla nas meczem o wszystko. To teoretycznie najsłabszy rywal w grupie i jeśli z nim nie wygramy to zdobędziemy max 2 pkt (ewentualny remis z Irlandią plus remis z Ukrainą). Oczywiście to trochę wróżbiarstwo, ale z Ukrainą ugramy max 1 pkt jeśli nie zdobędziemy kompeltu w pierwszym spotkaniu.
 
Prawie się z Tobą zgadzam. Różnica jest taka, że mecz z Irlandią jest dla nas meczem o wszystko. To teoretycznie najsłabszy rywal w grupie i jeśli z nim nie wygramy to zdobędziemy max 2 pkt (ewentualny remis z Irlandią plus remis z Ukrainą). Oczywiście to trochę wróżbiarstwo, ale z Ukrainą ugramy max 1 pkt jeśli nie zdobędziemy kompeltu w pierwszym spotkaniu.

To ja Ci już napiszę co Nawałka ma przygotowane na konferencje pomeczowe:

1. "Irlandia to bardzo niewygody rywal. Grają bardzo siłowy futbol"
2. "Niemcy to Mistrzowie świata. Przegrać z nimi to żaden wstyd. Chcemy się dobrze zaprezentować w meczu z Ukrainą i liczymy na potknięcie Irlandii.
3. "Ukraina to klasowy rywal. Przegraliśmy, ale mam poczucie dobrze wykonanej misji. Drużyna jest w przebudowie. Dziękujemy kibicom za wsparcie i myślimy już o kwalifikacjach do Mistrzostw Świata"
 
Chłopaki sobie przyjechały pozwiedzać Kraków, wyluzować się. Potruchtali trochę wiedząc, że to tylko sparing, a Litwini zagrali jakby walczyli o życie, niemal pozbawiając go naszych zawodników. Będzie dobrze. Obawiam się jednak o naszą obronę.
 
Chłopaki sobie przyjechały pozwiedzać Kraków, wyluzować się. Potruchtali trochę wiedząc, że to tylko sparing, a Litwini zagrali jakby walczyli o życie, niemal pozbawiając go naszych zawodników. Będzie dobrze. Obawiam się jednak o naszą obronę.
nie mamy obrony. Jeszcze w tamtym sezonie jak Glik i Krychowiak byli w formie to jakos to wygladalo. Teraz szkoda gadac. Ciagle sobie wmawiam, ze te mecze to taka zaslona dymna.
 
To ja Ci już napiszę co Nawałka ma przygotowane na konferencje pomeczowe:

1. "Irlandia to bardzo niewygody rywal. Grają bardzo siłowy futbol"
2. "Niemcy to Mistrzowie świata. Przegrać z nimi to żaden wstyd. Chcemy się dobrze zaprezentować w meczu z Ukrainą i liczymy na potknięcie Irlandii.
3. "Ukraina to klasowy rywal. Przegraliśmy, ale mam poczucie dobrze wykonanej misji. Drużyna jest w przebudowie. Dziękujemy kibicom za wsparcie i myślimy już o kwalifikacjach do Mistrzostw Świata"

Haha w punkt.:cryme:
 
Chciałem założyć konto na stronie uefa, ale okazało się, że posiadam takowe...od 2013 :joe:

W każdym razie dołączyłem do obu lig i na weszlo i na uefa. Startuję jako "Dżejsony".

PS. I tak przegracie :lol:
 
Dopiero teraz? Juz wczesniej dla nich wystepowal.

Może to jakieś gościnne występy były? Nie wiem, nie śledzę WWE. Gdzieś na fb rzuciło mi się w oczy info plus sam Wise wrzucił coś na swoim fp i tweeterze :wink:
 
Back
Top