Piłka nożna

Nie pomogło, spróbowałem przez konto gmailowe i teraz po wybraniu drużyny mam:
Sorry, an error occurred while processing your request.
robilem przez konto fb i na poczatku nie moglem. Po wylaczeniu adblocka poszlo. Niestety wiecej podpowiedzi nie mam
 
Dobra już jestem.

Weszło ma to do siebie, że tam chyba można wykupić extra budżet, więc ktoś kto chce zainwestować i serio to wygrać, to wykupi kilkadziesiąt baniek budżetu i będzie rządził i dzielił.
 
Dołączyłem do ligi, wygram to parówy!

mój team:
103038ad777799fb164fb5c9907c1afb.png
 
Jaram się tym Euro tak że chyba nigdy tak się nie jarałem obym nie udawał zaskoczonego jak nie wyskoczą z grupy.
Do przerwy plaża, pewnie po przerwie strzelą ze dwie i spokojnie jutro do Francji...

POLSKA POLSKA POLSKA ! ! !
 
Słabo to wyglądało w pierwszej połowie , Milik na stojąco prawie nic nie walczy . Grosik się nawet nieźle pokazał no i Fabiański na samym początku uratował .
 
Zasłona dymna działa doskonale. Nawet ja się nabrałem, że jesteśmy tacy ciency...chyba:DC:
 
Zapomniałem, że grają już od tej 18, myślałem, że o 20.45...

Kuźwa znowu nasi przed wielkim turniejem grają słabiutkie przygotowania? I jak zawsze źle to zwiastuje..
 
Nie interesuję się zupełnie piłką nożną, ale mam przeczucie, że Polacy rozegrają 3 mecze: pierwszy - przegrany ale lekko, drugi - o wszystko, trzeci - o honor.
 
Back
Top