Piłka nożna

W bólach ale cel osiągnięty. Dla tych co już dali puchar Atletico po półfinalach mam przesłanie :

CAu4gKzWkAAd_9u.jpg
 
No cóż, to nie był najlepszy mecz w wykonaniu Realu, ale cóż, ważne, że jest awans, jednak @allan77 brak casemiro nie odbił się, wręcz przeciwnie, City nie oddało ani jednego celnego strzału, przejęcia też w porządku, awans jest, chyba najmniejszym nakładem sił z możliwych. Myślę że 11 puchar jest nasz.
 
No cóż, to nie był najlepszy mecz w wykonaniu Realu, ale cóż, ważne, że jest awans, jednak @allan77 brak casemiro nie odbił się, wręcz przeciwnie, City nie oddało ani jednego celnego strzału, przejęcia też w porządku, awans jest, chyba najmniejszym nakładem sił z możliwych. Myślę że 11 puchar jest nasz.

Na całe szczęście nie odbił się bezpośrednio, pośrednio miał wpływ na to że City mogło operować piłką na naszej połowie, na szczęście są takimi ogórkami że nie potrafili tego wykorzystać. Co do finału, dla mnie 50-50, nie ma faworyta, po prostu.
 
Sorry ale to już półfinał mamy. Wypadało by wukazać minimum zaangażowania.

No ale kto Twoim zdaniem nie wykazał zaangażowania (bo moim zdaniem to Real walczył, CR7 był nawet 3 biegającym zespołu co jest jakimś fenomenem w jego przypadku) ? Przecież ja nie mam wpływu na to z kim gra Real, pretensje do UEFA.

Tak tylko zostawię, żeby nie klepać postu pod postem :

 
BPL jest najlepsza, ale do oglądania, bo dużo się dzieje w meczach i często komentuje świetny duet komentatorów. Natomiast drużyny z Premier League są teraz europejskimi przeciętniakami i Real nie grający nawet w 60% tak jak w kwietniu (jako całym miesiącu, nie mecz 0-0), kontrolował te spotkanie.
Szkoda, że finał to nie Real-Bayern, byłyby duże szanse na "meczycho", bo w Derbach Madrytu spodziewam się kunsztu taktycznego Simeone i jedyne co ciekawi, to czy Zidane znajdzie jakąś lukę, która da Realowi Undecimę.
 
Hart z dowcipem roku:
– Nie zasłużyliśmy na porażkę. Spokojnie mogliśmy awansować do finału.


:DC::DC::DC:
Wybaczam mu, Hart w ostatnich 4 meczach LM w każdym z nich był najlepszym piłkarzem swojego zespołu, gdyby nie on City mogło nawet zakończyć przygodę z Dynamo, a 4 ostatnie mecze, dwa z psg i dwa z realem to zdecydowanie MVP w city.
 
Po obejrzeniu 2 pół finałów, stwierdzam ze Bayern Monachium jest najlepsza drużyna z tych 4 ekip.A finał dla mnie kompletnie bez emocji będzie
 
Po obejrzeniu 2 pół finałów, stwierdzam ze Bayern Monachium jest najlepsza drużyna z tych 4 ekip.A finał dla mnie kompletnie bez emocji będzie
Y... na jakiej podstawie tak uważasz? Bo w finale ich nie ma, a z reguły jest tak, że to lepszy zespół awansuje, i takowym było atletico, które nie dało sobie zrobić krzywdy poza jednym rykoszetem z wolnego. W Madrycie Bayern poza poprzeczka Alaby z dystansu nie zrobił kompletnie nic.
 
13164242_1952604538218402_3299326549583380079_n.png


Ronaldo na Dunk Contest 2017!

Mam nadzieję, że Navasowi nic poważnego się nie stało i będzie pauzował maksymalnie jeden mecz. No i fajnie by było, żeby Karim wrócił na jakieś 10 minut meczu z Deportivo i zagrał potem w finale (najlepiej niech przed finałem wykręci jakąś aferę, wtedy mamy pewność że dobrze zagra). Nie mówiąc o tym, że Cristiano musi być zdrowy.
Szczerze, to liczę, że obie drużyny podejdą do tego meczu w najlepszych składach, ze wszystkimi graczami w pełni zdrowymi. Nie życzę żadnych urazów Atletico. I żebyśmy wszyscy zobaczyli finał, w którym obie drużyny grają najlepiej jak potrafią.

A co do dzisiejszych meczy LE, to ciekawie by było w sumie, aby w finale spotkały się dwie hiszpańskie drużyny, wtedy oba finały byłyby tylko dla drużyn z jednego kraju, a wątpię, żeby w historii coś się takiego jeszcze powtórzyło, jeżeli nie nastąpi to w ciągu kilku lat. Jednak marzy mi się finał Liverpool-Sevilla, bo zagra jeden z moich ulubionych zespołów, przeciwko zespołowi Polaka i ktoś musi to starcie wygrać. Win-win situation :angel:
 
Liverpool dzisiaj awans. A w drugim dwumeczu uważam sprawę za otwartą Shaktar ostatnio w dobrej dyspozycję, pokpili trochę sprawę u siebie, mogli uzyskać dużo lepszy wyniki. Ale wiadomo, Sevilla zespół typowo pucharowy, niekwestionowany Król LE w ostatnich latach, na dodatek na własnym stadionie już nie grają tak tragicznie jak na wyjazdach, oszczędzali pierwszy skład w lidze w ostatnim meczu, więc stawiają wszystko na puchary, fajny mecz się zapowiada.
 
Wiem, że kolory mapki pod barwy, ale ja chuja widzę, czy Milwall czy Czelsi, kolory mi się na monitorze psują ostatnio. Ale WHU konkretną liczbę dzielnic pokrywa
Milwall ma odrobinę jaśniejszy ten niebieski (Sw i Lh). Wychodzi, że WHU i Chelsea największe terytoria mają.
 
Aż 15 klubów piłkarskich w Londynie :joe:
W Krakowie: Wisła, Hutnik, Cracovia, Podgórze, Prądniczanka, Bronowianka, Clepardia, Juvenia, Garbarnia, Wawel, Kabel...
A w A-klasach jesZcze by się parę znalazło :D

edit: ale w sumie z Londynu tylko Barnet i Dagenham to ogony, a 13 klubów gra/grało często w najwyższej klasie!
 
Taką mapkę znalazłem. Aż 15 klubów piłkarskich w Londynie :joe:
W Sao Paulo tych klubów jest ok. 100. M.in. dlatego organizują rozgrywki stanowe, gdzie grają same kluby z Sao Paulo. Zresztą nie tylko tam, spora część Brazylii ma min. 20 klubów w stanie. Wiadomo, rozległe tereny, ale robi wrażenie.

Dziś Wasyl w gronie tych co stali na podium, więc medal już prawie ma. Grał też dziś ze względu na zawieszenie Hutha. Popełnił jednak dwa błędy w końcówce po których Leicester stracił bramkę, ale występ na plus. Być może zagra też za tydzień.
 
Back
Top