Piłka nożna

Czuję hattrick Kiełpina:werdum:
Mecz z zawiszą bd kluczable chyba, że opierdzielą chrobrego wcześniej
 
12 minut a Kolejorz juz w pizde. Już w ego mię odrobia, nie druzyna gdzie kapitanem jest Kamiński.

Hej hej Cracovia.
 
Milika zdjęli???
Przy 0-1 czy po stracie gola?
De Boer może sfrajerzyć po całości.
 
No i frajerska strata majstra stała się faktem. Z przedostatnim zespołem tabeli, który grał o nic...swoją drogą zdjąć najskuteczniejszego strzelca na 24 min przed koncem, przy niekorzystnym wyniku. Tylko kontuzja to moze tlumaczyc.
 
No i frajerska strata majstra stała się faktem. Z przedostatnim zespołem tabeli, który grał o nic...swoją drogą zdjąć najskuteczniejszego strzelca na 24 min przed koncem, przy niekorzystnym wyniku. Tylko kontuzja to moze tlumaczyc.
Za onetem
Zwłaszcza, że jej przeciwnik zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i czekają go baraże o utrzymanie. O nic nie walczy, bo nie ma szans w ostatniej kolejce zmienić pozycji. Na dodatek Ajax wygrał z De Graafschap 14 ostatnich spotkań.
 
Za onetem
Zwłaszcza, że jej przeciwnik zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i czekają go baraże o utrzymanie. O nic nie walczy, bo nie ma szans w ostatniej kolejce zmienić pozycji. Na dodatek Ajax wygrał z De Graafschap 14 ostatnich spotkań.
Osz kurwa to De Graafschap się tu oszczędzało...:DC:
 
12 minut a Kolejorz juz w pizde. Już w ego mię odrobia, nie druzyna gdzie kapitanem jest Kamiński.

Hej hej Cracovia.

Trzeba rozgonić w pizdu tych kurwiów wszystkich co do jednego prócz Nickiego, Pawłowskiego i Linettego z kopem na ryj na pożegnanie.
 
De Boer frajer roku. Oglądać byłego teamleadera na trybunach, palacego kiepa z wkurwienia wynikiem, bezcenne. Wiatrak ściągnął Milika za szybko i ma za swoje.
 
Kurwa gdzie ten sędzia ma oczy, metrowy spalony był przy podaniu Ronaldo do Karima, bramka nie powinna być uznana, bo dalsza sytuacja wzięła się z poprzedniej uprzewilejowanej pozycji Benzemy.


Dobrze czułem, że mogłem grać over 4.5 kartki w meczu Barcelona-Espanyol. Weszłoby już w 40 minucie :lol:
 
@up
Tyle że w drugiej piłkę podawał Cancelo.

Ogólnie sędziowanie tragiczne, nie wiem za co Rodrigo dostał kartkę, bo realizator nie raczył pokazać. Podejrzewam, że musiał opluć kogoś albo pokazać coś brzydkiego. Bądź po prostu sędzia jest niedoruchany.
Podsumowując:
- niesłusznie uznana bramka dla Realu
- niesłusznie nieuznana bramka dla Realu
- czerwona kartka chuj wie za co
- Barcelona pewna mistrzostwa
- Sevillo jeb się na twarz, nie dość, że przegrałem na nich pieniądze, to jeszcze sprawili, że Granada odpuści ostatni mecz z Barceloną, bo zapewnili sobie utrzymanie, co praktycznie daje pewność 100%, iż to Katalończycy zostaną mistrzem kraju.
 
Legia wygrała Puchar Polski, ale ma miejsce w europejskich pucharach z ligi, w takim razie 4 drużyna w tabeli będzie grać w eliminacjach le czy finalista pucharu ?
 
Legia - Piast 4:0 ale nie ma co jeszcze świętować mistrzostwa, w środę ten nieszczęsny gdańsk ... :sad: a na koniec mecz z Pogonią Remis Szczecin.

 
Legia - Piast 4:0 ale nie ma co jeszcze świętować mistrzostwa, w środę ten nieszczęsny gdańsk ... :sad: a na koniec mecz z Pogonią Remis Szczecin.

Przecież Pogoń zrobi Górnika z zeszłego sezonu, ale teraz będzie już wszystko ok, nie to co w tamtym sezonie.
 

I to się nazywa szacunek !:applause: , a nie jak sraczka w mediach i nie tylko w Polsce że medalu może nie dostać... Zresztą chory czasami poziom szyderstwa przekłada się nie tylko w takiej sytuacji , ale to już tu wszyscy wiedzą heh
 
Teraz się okazało że Euro będzie na jakiś nowopowstałych Polsat sport 2 i 3 które będą dodatkowo płatne.
 
Trzeba dodać, że otwarty Polsat pokarze NAJGORSZE mecze dnia , a najciekawsze w Polsat Sport 2.

Lista meczów, które zobaczymy w otwartym Polsacie:

Francja – Rumunia (mecz otwarcia), Albania – Szwajcaria, Polska – Irlandia Płn., Hiszpania – Czechy, Austria – Węgry, Rosja – Słowacja, Niemcy – Polska, Włochy – Szwecja, Belgia – Irlandia, Rumunia – Albania, Rosja – Walia, Ukraina – Polska, Islandia- Austria, cztery wybrane mecze 1/8 finały oraz wszystkie ćwierćfinały, półfinały, a także finał.

Lista meczów, które pokazane zostaną na Polsat Sport 2 (powtórki na Polsat Sport 3):

Anglia – Rosja, Walia – Słowacja, Niemcy – Ukraina, Turcja – Chorwacja, Irlandia Płn. – Szwecja, Belgia – Włochy, Portugalia – Islandia, Rumunia – Szwajcaria, Francja – Albania, Anglia – Walia, Ukraina – Irlandia Płn, Czechy – Chorwacja, Hiszpania – Turcja, Islandia – Węgry, Portugalia – Austria, Szwajcaria – Francja, Słowacja – Anglia, Czechy – Turcja, Irlandia Płn. – Niemcy, Chorwacja – Hiszpania, Włochy – Irlandia, Węgry – Portugalia, Szwecja – Belgia i cztery mecze 1/8 finałów.
 
Trzeba dodać, że otwarty Polsat pokarze NAJGORSZE mecze dnia , a najciekawsze w Polsat Sport 2.

Lista meczów, które zobaczymy w otwartym Polsacie:

Francja – Rumunia (mecz otwarcia), Albania – Szwajcaria, Polska – Irlandia Płn., Hiszpania – Czechy, Austria – Węgry, Rosja – Słowacja, Niemcy – Polska, Włochy – Szwecja, Belgia – Irlandia, Rumunia – Albania, Rosja – Walia, Ukraina – Polska, Islandia- Austria, cztery wybrane mecze 1/8 finały oraz wszystkie ćwierćfinały, półfinały, a także finał.

Lista meczów, które pokazane zostaną na Polsat Sport 2 (powtórki na Polsat Sport 3):

Anglia – Rosja, Walia – Słowacja, Niemcy – Ukraina, Turcja – Chorwacja, Irlandia Płn. – Szwecja, Belgia – Włochy, Portugalia – Islandia, Rumunia – Szwajcaria, Francja – Albania, Anglia – Walia, Ukraina – Irlandia Płn, Czechy – Chorwacja, Hiszpania – Turcja, Islandia – Węgry, Portugalia – Austria, Szwajcaria – Francja, Słowacja – Anglia, Czechy – Turcja, Irlandia Płn. – Niemcy, Chorwacja – Hiszpania, Włochy – Irlandia, Węgry – Portugalia, Szwecja – Belgia i cztery mecze 1/8 finałów.


Czy ja wiem czy takie NAJGORSZE - patrzac na te dni w ktorych sa 3 spotkania to te wybrane to takie sredniaki. Zreszta widac ze sie kierowali godzina transmisji, a nie poziomem spotkania - zawsze pokazuja mecz o 15, chyba ze jest mecz polakow albo nie ma spotkania o 15. Widocznie nie chcieli na otwartym polsacie puszczac meczow o 21.
 
Last edited:
Back
Top