Piłka nożna

Są też 2 pozytywy:
634704495921478210.jpg

Bo w końcu ktoś musi na żywo zapytać Solorza, dlaczego taki z niego filantrop :mamed:
 
myslicie ze abonamenci cyfrowego polsatu beda mieli za free te kanaly? tak jak to bylo z mundialem siatkarskim.

bo jak bede musial cos jeszcze placic a jestem ich abonamentem, to tylko czekam do konca umowy i adije
 
myslicie ze abonamenci cyfrowego polsatu beda mieli za free te kanaly? tak jak to bylo z mundialem siatkarskim.

bo jak bede musial cos jeszcze placic a jestem ich abonamentem, to tylko czekam do konca umowy i adije
Zawsze możesz zostać abonentem czatu cohones i już nigdy nie płacić za transmisje sportowe. :p

A tak poważnie to jak nawet swoich skroją z kasy to będzie już jawne wbicie.
 
Próbowałem sobie ostatnio przypomnieć pewną rzecz i mi się nie udało. Mianowicie, czy jest jakiś piłkarz poza Di Stefano, który zdobył hattricka (przynajmniej) w finale Ligi Mistrzów/Pucharu Europy?
I tak samo, czy ktoś dokonał tego w finale Mundialu bądź Mistrzostw Europy?
 
Próbowałem sobie ostatnio przypomnieć pewną rzecz i mi się nie udało. Mianowicie, czy jest jakiś piłkarz poza Di Stefano, który zdobył hattricka (przynajmniej) w finale Ligi Mistrzów/Pucharu Europy?
I tak samo, czy ktoś dokonał tego w finale Mundialu bądź Mistrzostw Europy?
Geoffrey Hurst - hattrick w finale MŚ'66 (Anglia-Niemcy 4:2)
======
guglowane:
i Puskas w 1958, w przegranym meczu (Real-Benfica 3:5)
 
W 1960 w finale Real Madryt vs Eintracht Frankfurt - Puskas strzelil 4 gole i Di Stefano 3.
W 1962 w finale Real Madryt vs Benfica - Puskas strzelil 3 gole
W 1969 w finale Milan vs Ajax - Prati strzelil 3 gole.

Wszystko to w rozgrywkach Pucharu Europy.

W mistrzostwach swiata to tylko wyzej wymieniony Hurst, a w Euro nikt.
 
Teraz się okazało że Euro będzie na jakiś nowopowstałych Polsat sport 2 i 3 które będą dodatkowo płatne.
"Wszystkim 51 meczom UEFA Euro 2016 transmitowanym na żywo będą towarzyszyć wielogodzinne studia prowadzone na żywo – przed, w przerwie i po meczu bez żadnych przerw reklamowych"
Najwięcej oczywiście poświęcone na studia przed i pomeczowe. Na wyżelowane gadające głowy, które pozjadały rozumy piłki nożnej z całego świata. Śmiech na sali z tych ekspertów. I to z każdej TV.
Najbardziej śmieszyli Ulatowski i Przytuła, którzy taktycznie rozpracowywali Real Madryt i United, a w trakcie pracy eksperta(tak, łączyli zawody!)przegrywali jako trenerzy mecze w I, czy III lidze. Ja mogę być trolem z chipsami i piwem, ale oni za swoje wywody dostawali/dostają kasę:confused:

W dodatku patrzcie za co będziemy płacić:
"Nasi reporterzy będą obecni we wszystkich dziesięciu francuskich miastach, w których rozgrywane będą mecze. Pokażą wszystkie „smaczki i niuanse” UEFA Euro 2016. Na stałe będą towarzyszyć naszej reprezentacji w jej bazie przygotowawczej La Baule-Escoublac, w której zlokalizowane będzie jedno z naszych studiów. Będziemy obserwować każdy dzień naszych piłkarzy, dzięki czemu miliony polskich kibiców dowiedzą się przede wszystkim jak przebiegają przygotowania do meczów, ale także m.in. co jedzą nasi piłkarze, jak się relaksują i jakie panują nastroje w drużynie."

Ja się pytam, po chuj? Na co mi wiedza co zeżarł Lewandowski, albo kto mu zrobił laskę? On ma grać, to piłkarz, a nie kucharz. Na pewno wielu z was czeka na te porażające materiały od kuchni i to dosłownie:facepalm:
 
Ja się pytam, po chuj? Na co mi wiedza co zeżarł Lewandowski, albo kto mu zrobił laskę? On ma grać, to piłkarz, a nie kucharz. Na pewno wielu z was czeka na te porażające materiały od kuchni i to dosłownie:facepalm:

A przecież wystarczyło powielić ograny przez konkurencję schemat i sukces (oglądalność) murowany - studio plaża i Marylka Rodowicz w roli eksperta.


I bardzo dobrze, lubię gościa jak sędziuje w PL.
 
Już miałem pisać, że Guardiola będzie wojował z City Ligę Europy, ale z pomocą przyszedł niezawodny dzisiaj Daley Blind, to co zrobił przy tej akcji to jest głowa mała :facepalm:

 
ale mecz!
brawo west ham!
szkoda tylko tej wtopy ze swansea, bo wtedy liga europy byłaby już pewna.
 
Od 10 czerwca do 10 lipca 2016 roku każdego dnia meczowego na antenie głównej Polsatu (oraz równolegle w Polsacie Sport) kibice obejrzą co najmniej jedno spotkanie na żywo. Wszystkie 51 meczów Euro 2016 2016 będzie można zobaczyć wyłącznie w specjalnie utworzonych kanałach typu premium Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 z ekskluzywnymi materiałami, bez reklam i w jakości HD.

Pod linkiem calosc informacji + link z plikiem PDF na rozklad meczow na polsatach.

http://media2.pl/media/133541-Euro-...premium-Polsat-Sport.-Plan-transmisji-TV.html
 
Od 10 czerwca do 10 lipca 2016 roku każdego dnia meczowego na antenie głównej Polsatu (oraz równolegle w Polsacie Sport) kibice obejrzą co najmniej jedno spotkanie na żywo. Wszystkie 51 meczów Euro 2016 2016 będzie można zobaczyć wyłącznie w specjalnie utworzonych kanałach typu premium Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 z ekskluzywnymi materiałami, bez reklam i w jakości HD.

Pod linkiem calosc informacji + link z plikiem PDF na rozklad meczow na polsatach.

http://media2.pl/media/133541-Euro-...premium-Polsat-Sport.-Plan-transmisji-TV.html
Kolejny kumpel @Martin :DC:
 
A na co komu ten polsat jak tam tylko Borek komentować umie. Będzie tyle streamów w HD, że od wyboru głowa rozboli. Poza tym, wolny rynek, co nie @Jakub Bijan?
 
Back
Top