Piłka nożna

552.jpg


:DC::DC::DC:
 
"MP '15. VI Nie cudzołóż. Dla tych, których pamięć krótka, tak skończył Górnik - prostytutka. I liga 2016-17." :DC:

Jutro do szacownego grona pewnie dołączy Pogoń, ale kibice Legii nie będą już widzieć w tym nic niestosownego. Ot podwójna moralność.
 
Cieszy mnie spadek Gornika. Szkoda, ze Ruch nie jest 2 klubem ktory spada. Byloby 2 klubu mniej w ekstraklsie ktore sa chujowo zarzadzane
 
@Matszo92 Ta. Zadomowiliśmy się troche za długo w tym Macu na pierwszym zajeździe. Teraz prysznic i UFC 198!
Co do spadku - zasłużony, skoro cały sezon grali daremnie, a i tak żeby się utrzymać wystarczyło strzelić jedną więcej bramkę w trzech ostatnich meczach. Jedną w trzech meczach! To i tak było dla nich za dużo...
A co do tamtego sezonu i Legii, to mogli się spinać żeby wygrywać swoje mecze, a nie mieć pretensje do innych.
 
@Matszo92 Ta. Zadomowiliśmy się troche za długo w tym Macu na pierwszym zajeździe. Teraz prysznic i UFC 198!
Co do spadku - zasłużony, skoro cały sezon grali daremnie, a i tak żeby się utrzymać wystarczyło strzelić jedną więcej bramkę w trzech ostatnich meczach. Jedną w trzech meczach! To i tak było dla nich za dużo...
A co do tamtego sezonu i Legii, to mogli się spinać żeby wygrywać swoje mecze, a nie mieć pretensje do innych.
W Zabrzu coś się działo po powrocie?
 
Tottenham zagrał najlepszy sezon od kilkunastu lat. Arsenal średni, jak zawsze.
I w ostatniej kolejce Spurs i tak dali się prześcignąć Kanonierom w ostatniej kolejce. Chyba od powstania Premier League Tottenham nie był nad Arsenalem, nie mylę się :crazy:?
 
Jedno jest pewne - puchary w przyszlym sezonie to bedzie smutna sprawa z takimi reprezentantami jak Piast, Zaglebie czy Cracovia...
Za to 1 liga zapowiada sie ciekawie. Górnik, Gieksa, GKS Tychy, Zagłębie Sosnowiec. Szkoda, że bez Arki.
 
Mówiłem, że Pogoń da się wyruchać na perłowo. Ale w tamtym sezonie to Górnik był zły, bo zrobił tak samo. hehe pajace
 
Ja jebie, obejrzałem akurat początek drugiej połowy Legia - Pogoń i doszedłem do wniosku, że piłka nożna skupia na trybunach prawdopodobnie największy odsetek idiotów spośród wszystkich dyscyplin sportowych :facepalm:
Ciekawe kiedy sędzia będzie miał na tyle jaj żeby przerwać mecz z powodu rac czy innej patologii i przyznać walkower drużynie przeciwnej...
Jest jakaś jeszcze dyscyplina sportu gdzie:
- sędzia jest tylko cieciem biegającym z gwizdkiem do którego każdy może się przyjebać bez żadnych konsekwencji,
- debile nie potrafią zrobić oprawy bez rac i podobnego gówna,
- regularnie na trybunach odbywają się napierdalanki z policją.
 
Ja jebie, obejrzałem akurat początek drugiej połowy Legia - Pogoń i doszedłem do wniosku, że piłka nożna skupia na trybunach prawdopodobnie największy odsetek idiotów spośród wszystkich dyscyplin sportowych :facepalm:
Ciekawe kiedy sędzia będzie miał na tyle jaj żeby przerwać mecz z powodu rac czy innej patologii i przyznać walkower drużynie przeciwnej...
Jest jakaś jeszcze dyscyplina sportu gdzie:
- sędzia jest tylko cieciem biegającym z gwizdkiem do którego każdy może się przyjebać bez żadnych konsekwencji,
- debile nie potrafią zrobić oprawy bez rac i podobnego gówna,
- regularnie na trybunach odbywają się napierdalanki z policją.
Co do walkowera tez czekam od dlugie czasu na takie cos. Fajnie by bylo jakby dzisiaj na Legii to zrobil i przy okazji Piast by wygral Ekstraklase

Regularne napierdalanki z policja na trybunach?
 
Co do walkowera tez czekam od dlugie czasu na takie cos. Fajnie by bylo jakby dzisiaj na Legii to zrobil i przy okazji Piast by wygral Ekstraklase

Regularne napierdalanki z policja na trybunach? Co wedlug ciebie znacza regularne?
Może nieprecyzyjnie się wyraziłem. Chodzi generalnie o rozróby na stadionach i dewastację mienia (ostatnio chyba górnik?). Na siatkówce, koszykówce, ręcznej czy rugby jest spokój na trybunach, a doping ładnie "działa".
 
Back
Top