Piłka nożna

Benitez to defensywa i tym zabijał np. Napoli, gdzie kupowali głównie ofensywnych pomocników i napastników. Lubię Real, ale ciężko się go ogląda od tego sezonu. To taki Mou wersja pre-alpha, niedorobiona. Mou raz zagrał ofensywnie i dostał 5-0. Wiadomo od kogo.
 
Ja przypomnę tylko zwycięski skład Kaiserslautern z meczu Bayernem w sezonie 97/98: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjön

RIP Eurosport.
 
Kurwa, nie mogę słuchać tych oszołomów z TVP. Całe szczęście, że tylko muszę się męczyć raz na x tygodni.
 
Dobre ostatnie kilka minut, oby tak wyglądała cała druga połowa. Bo jak będą grać taką padakę jak przez większość 1 połowy to mi się smutno zrobi że we wtorek będę to oglądał na żywo.
 
Nie ma bata, żeby Lewy nie dogonił Lubańskiego pod względem liczby strzelonych goli. Bestia. JJ w korkach istny.
 
Gość jest fenomenalny. Rozgrywa, strzela, asystuje - czlowiek orkiestra. Mam nadzieje, ze bedzie w trójce w głosowaniu na Złotą Piłkę. Messi, CR, Lewy :bayan:
 
A mowia ze kibice nie obronia narodu. :lol:

"ISIS, 50 vs50 kiedy chcecie" ~ ultras

0NWINrB.jpg
 
za nami pierwsze mecze barażowe do euro, od dziś zaczynają się rewanże

Ukraina -Słowenia 2:0
Szwecja - Dania 2:1
Bośnia i Hercegowina - Irlandia 1:1
Norwegia - Węgry 0:1
 
Ogląda ktoś U-21? Śmieszne jest to że jeszcze 2 lata temu ówczesna generacja była uważana za przyszłość dorosłej reprezentacji a praktycznie nikt się nie przebił. A to co teraz reprezentuje obecna U-21 to już w ogóle poniżej jakiegokolwiek poziomu, nie da się tego oglądać.
 
Mecz Hiszpanów z Belgami został odwołany z powodu zagrożenia atakiem terrorystycznym. Co tu się odpierdala...?
 
Irlandia pokonała Bośnię i Hercegowinę 2:0 i awansowała na euro, dziś ostatnie dwa mecze Dania - Szwecja i Słowenia - Ukraina
 
Back
Top