Piłka nożna

11147174_1618368461536697_3050452280301533698_n.jpg


i tyle w temacie. Ehh, żeby rok temu w bramce stał taki zawodnik, to może by się udało utrzymać dyspozycję z listopada '14 trochę dłużej, a z pewnością stracić mniej punktów. I Carlo mógłby zachować posadę, z wygraną La Liga i może nawet finałem LM?
 
Dla mnie to sytuacja typu lose-lose, ManU ma bramkarza, który chce od nich odejść i najprawdopodobniej nie przedłuży kontraktu, a Real dał dupy nie ogarniając tego transferu, tylko się pierdoląc w tańcu do ostatniego dnia okienka.
ManU traci na oko 15-20 milionów za transfer + Navasa, który byłby gwarancją dobrej (a być może i przekozackiej) gry na bramce oraz zawodnika ułożonego i profesjonalnego, Real traci DDG, zawodnika top level i nie ma gwarancji, że Hiszpan bedzie grał podczas sezonu u Luja/że serc kibiców Realu nie podbije niemedialny Navas, co będzie skutkowało duuużymi problemami w kolejne okienko, brakiem chęci jego odejścia w następnym sezonie oraz wojną z kibicami o sprzedaż gracza. Osobiście mam dużą nadzieję na to, że Keylor pozamiata w tym roku na bramce i bronić będzie dalej, bo kolejny gwiazdorek w szatni, uważający się za primadonnę jest niepotrzebny.
PS. Tak wiem, że DDG to rzekomo top 3.

Tak tylko siebie przypomnę :P myślę, że z prespektywy czasu to jednak ManU straciło więcej. O ile DDG jest nadal super bramkarzem, tak jest obecnie w średniej formie a jego transfer narobił dużo kwasu w klubie, stracił zaufanie trenera i kibiców. Ciekawe jak się sytuacja rozwinie w kolejne miesiące bo piłka jest przewrotna okrutnie.
 
Last edited:
w kilku krajak grały puchary, wystąpili Polacy :
Krystian Bielik zadebiutował w Arsenalu, wszedł w 60 minucie, nie pomógł kanonierom którzy przegrali 3-0 z Sheffield Wednesday w 1/8 pucharu Lig.
Marcin Wasilewski rozegrał cały mecz + dogrywkę ( wykorzystał nawet karnego w serii rzutów karnych ) jego Leicester odpadło jednak po karnych.
Artur Sobiech strzelił gola w pucharze niemiec
Łukasz Teodorczyk wrócił po kontuzji do gry i strzelił gola w pucharze ukariny
Lewy bez gola, Bayern wygrał z Wolfsburgiem 3-1

to chyba tyle o naszych Orłach

Chelsea nadal w kryzysie odpadła także z pucharu po karnych z Stoke, Mourinho poleci ?
 
mourinho przedłużał niedawno kontrakt.
gruba odprawa w kontrakcie jest jego jedyną tarczą.
 
Piękne baty zbiera Chelsea, ostatni mecz Mou za sterami ? Pora powoli się przenosić do Madrytu na poważny futbol. :lol: #HalaMadridYNadaMas
 
Real gra najsłabsze spotkanie w tym sezonie, a wygrywa z drużyną z TOP 8 światowego. Piłka nożna :confused:.

Niech wraca James i Karim bo ta gra wygląda słabiutko. Do tego kontuzja Marcelo jeszcze..
 
Real gra najsłabsze spotkanie w tym sezonie, a wygrywa z drużyną z TOP 8 światowego. Piłka nożna :confused:.

Niech wraca James i Karim bo ta gra wygląda słabiutko. Do tego kontuzja Marcelo jeszcze..

14 meczów Beniteza jako trener Real, 10 na z tyłu.
PS. Marcelo kontuzja czwórki, klasyk zagrożony.
 
Liczą się punkty, tylko, że przy tak słabej grze, przy następnym mocnym rywalu tych punktów może nie być, a i do tego słabe spotkanie rozegrane.
 
Kto jest obecnie gorszym piłkarzem? Hazard czy Ronaldo? Mou miał racje z tym, że Belg w końcu wejdzie na poziom Crisa :lol:
 
Kto jest obecnie gorszym piłkarzem? Hazard czy Ronaldo? Mou miał racje z tym, że Belg w końcu wejdzie na poziom Crisa :lol:

Trudne pytanie, ale wiem że na pewno Ronaldo jest najbardziej irytującym piłkarzem na świecie. Jak skończy karierę to może zostać dyrygentem, machanie łapami wychodzi mu świetnie.
 
No Ronaldo wczoraj mecz tragedia. Mnóstwo strat. Coś mu w ogóle wyszło wczoraj? Ogólnie ostatnio poniżej oczekiwań jego gra. Dobrze, że chociaż mecz wygrany.
 
Ktoś z Realu coś zagrał? Poza Keylorem i szczęsciem Nacho? To była padaka, cud, że im nie wjebali piątaka.
 
dobrze, że byłem po gibonku na spokojnej fazce, bo po tym co odpierdał Isco to bym mnie chyba rozniosło... Człowiek holownik-strata, mam nadzieje że Benitez go na posadzi na ławie, bo jako joker jeszcze potrafi coś pokazać i mam wrażenie, że dopiero wtedy się stara.
 
Isco ogólnie to megatalent, ale obniżył ostatnio loty tragicznie. Rok temu o tej porze to był najlepszy gracz na tej pozycji na świecie i najlepszy gracz Realu obok Cristiano.
 
Isco jest zasrany bo wie, że jak wróci James to siada na ławie. W przyszłym sezonie będzie miał jeszcze gorzej bo przyjdzie Asensio.
A co CRa to on gra piach już od paru miesięcy, a jak podchodzi do wolnego to ja już nawet nie mam wkurwa, tylko mi gości po prostu żal.
 
Back
Top