Piłka nożna

to co, żegnamy Arsenal z LM ? :lol: zostały dwie kolejki, Olympiakos ma 6 pkt przewagi i mecz z Arsenalem u siebie.
 
to co, żegnamy Arsenal z LM ? :lol: zostały dwie kolejki, Olympiakos ma 6 pkt przewagi i mecz z Arsenalem u siebie.

Przecież to typowy Arsenal, spierdolą co się da a na koniec awansują. Niewiele na świecie jest zespołów które potrafią przegrać z Dinamem Zagrzeb, dostać wpierdol od Sheffield Wednesday, a w międzyczasie ograć Bayern. W sumie to jest chyba tylko jeden taki. :lol:
 
FC Brugge vs Legia 1:0
Lech vs Fiorentina 0:2

Legia, tragedia szczególnie w pierwszej połowie, w drugiej jak wszedł Guilherme niby coś ruszyło, ale to zdecydowanie za mało żeby strzelić gole belgom, szczególnie że ci jakiegoś wybitnego spotkania nie grali. Lecha nie oglądałem.
 
Raaamos! Ale bramka! Chyba nawet lepsza od tej Neymara :D Szkoda, że okupiona odnowieniem urazu, ale oby dał radę zagrać z Barcą.

Bale w pierwszych 30 minutach bardzo dobrze gra, jestem pod wrażeniem.
 
Wraca karma za mecz z PSG. Tam była chujowa gra, dobry wynik. Tutaj jest zajebista gra, a wynik słaby.

I co się dzieje z Cristiano..
 
Ale dobrze, że chociaż James wrócił. Ledwo wszedł i od razu kilka magicznych piłek posłał. Oby Ronaldo się ogarnął w klasyku...
 
Nie chce CR skreślać zbyt szybko, ale póki co pokazuje oznaki wypalenia. Był chłop, nie ma chłopa :( 2015 od rozstania z Iriną jest dla gościa równią pochyłą w dół...
 
Wydawało się że wrocił jak strzelił 8 bramek w dwóch meczach, ale od tamtej pory pucha straszna. Dzisiaj gdyby z dwa razy podjął lepsze decyzje (np. o podaniu kolegom) to mecz zapewne potoczyłby się inaczej. Środek napadu mu nie służy, mam w dupie Bale'a na lewej stronie, niech się trzyma Gareth bliżej środka jak dzisiaj, a Cristiano wraca bliżej lewej strony...
 
Tak gra Ronaldo w Realu od początku października. I nie zgodzę się z @HubiSSJ3 że to kwestia pozycji, dzisiaj często schodził na lewą stronę i nic dalej nie zrobił.
 
@HubiSSJ3
Tak z ciekawosci i przez sentyment do Beniteza. Jak gra Real pod jego wodza da sie to ogladac czy jakas totalna padaka ? Jest pomysl na gre ?

Z racji tej że sympatyzuję z tym zespołem od kilkunastu lat i oglądam każdy mecz, odpowiem Ci jak ja to widzę. Pomysł na grę? Taki jak za Carlo, dajemy piłkę Modriciowi i Kroosowi, oni mają to rozgrywać z przodu i szukać zawodników między obrońcami. Dawało się zauważyć większą równowagę w grzę, nacisk na powrót do obrony, odbudowanie formacji itp co wpływało na ilość straconych goli. Natomiast Benitez ma pecha, bo Ronaldo gra totalną padakę w związku z czym stracił na starcie sezonu kilka/kilkanaście goli które pewnie każdy trener ma wkalkulowane prowadząc takiego piłkarza i to wpłynęło na straty punktów, nawet dzisiaj. No i widoczny jest minimalizm w 2 połowach, mają wynik to nie atakują już tak zacięcię m.in. ostatni mecz z Las Palmas.
 
Neymar w świetnej formie ostatnio. Dużo strzela... Z jednej strony cieszę się, że ktoś ciągnie Barcę pod nieobecność Leo, z drugiej obawiam się, że Lewemu dojdzie kolejny mocny konkurent do pudła ZP. Müller także nie śpi.
 
@HubiSSJ3
Tak z ciekawosci i przez sentyment do Beniteza. Jak gra Real pod jego wodza da sie to ogladac czy jakas totalna padaka ? Jest pomysl na gre ?


W meczu z Betisem było na co patrzeć, niestety poza tymi meczami, to mecze może i są czasami ciekawe (Sevilla i Celta) ale to dzięki rywalom, nie ciekawej grze Królewskich.
 
Cholera, gdyby Ronaldo złapał kontuzję to moim zdaniem byłoby dobrze dla gry Realu

Nie ma co komuś źle życzyć, ale niestety jest to prawda. Śmieszne jest to że facet MUSI grać bo a) wkurzą się sponsorzy b) będzie pożywka dla mediów c) sam się obrazi d) prezes wywali trenera za taką zmianę.
 
Media informują, że Isco Alarcón opuścił zgrupowanie reprezentacji Hiszpanii. Pomocnik wczoraj nie trenował z powodu przeciążenia mięśniowego. Po dzisiejszych badaniach zdecydowano, że piłkarz nie jest w stanie zagrać w najbliższych meczach.

„Dzisiaj rano po stwierdzeniu, że utrzymują się problemy, sztab medyczny wykonał rezonans magnetyczny w szpitalu Sanitasu La Moraleja i po przeanalizowaniu jego wyników, które przedstawiono także klubowi, zdecydowano, że Isco opuści zgrupowanie”, poinformowano na stronie reprezentacji Hiszpanii. Na Twitterze dodano, że jest to przeciążenie mięśniowe i gracz Realu zostaje zwolniony do domu z ostrożności.

No i niech mi ktoś powie, że obecny sztab medyczny Realu nie jest do wyjebania. Plaga kontuzji mięśniowych, co chwile jakieś przeciążenia mięśniowe (po 10 meczach w sezonie?!)
 
No i niech mi ktoś powie, że obecny sztab medyczny Realu nie jest do wyjebania. Plaga kontuzji mięśniowych, co chwile jakieś przeciążenia mięśniowe (po 10 meczach w sezonie?!)

Olmo jest już skończony u piłkarzy i kibiców. Szkoda że góra ma inne zdanie, więc raczej prędko Sanitas nie zostanie pożęgnany.
 
Back
Top