Piłka nożna

Co oni nam takich leszczy przysyłają? Jakieś Pepiki, Islandczycy którzy wierzą w Elfy... DAWAĆ KURWA BRAZYLIE


:lol:
 
Ja tam Allah Snackbar nie slysze. Zreszta juz sa wiadomosci na necie ktore potwierdzaja moja wersje, a tekst ktory mieli krzyczec to "Sehitler olmez, vatan bolunmez" co Wojciech Szewko na twitterze tlumaczy jako "Męczennicy nigdy nie umierają, narodu nie można podzielić - slogan skandowany zawsze po zamachach, katastrofach itp. oni to skandują np. jak zginą tureccy zołnierze. rodzaj patriotycznego hasła.". Za powod przerwania ciszy podaja fakt ze jak niedawno byly zamachy w Ankarze to "zachod" mial ich w dupie.

Moja ostateczna wersja jest taka ze na stadionie znajda sie rozne osoby wiec pewno paru co krzyczalo Allah Akbar tez by sie znalazlo, ale nie siejmy plotek bo jednak jestem zdania ze na wyzej wrzuconym filmiku slychac co innego.

Jak slusznie zarzucamy mediom takim jak np. TVN propagadne to prosze zeby chociaz na forach takich jak cohones wysylac sprawdzone informacje.

""they didn't shout allahu akbar. They were shouting "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" which is a common saying to mourn for dead soldiers.
Also they were shouting to mourn for the casualties of Turkey, what a hypocrisy, they are the very same people who booed their very own countrymen who died at Ankara bombings"

Tutaj filmik jak brzmi ten tekst o meczennikach podczas innego meczu:
 
Last edited:
Ja wrzuciłem to tylko ze względu na zachowanie w czasie minuty ciszy.
Jezeli nieświadomie narobiłem propagandy to jest mi przykro i sorry.

Co kraj to obyczaj, a turecki nie panimaju.
 
Szwecja i Ukraina ostatnimi którzy awansowali na euro, ostateczny podział na koszyki przed losowaniem które odbędzie się 12 grudnia.
12244329_771599346300421_8420328766623304958_o.png
 
Portugalia, Ukraina, Polska, Albania.

A faworytami do mistrzostwa są dla mnie - póki co - Francuzi lub Belgowie.
 
Dla ludzi o mocnych nerwów, jedzenie posiłków podczas czytania niewskazane.
http://weszlo.com/2015/11/19/najgorsze-kontuzje-w-historii-futbolu-uwaga-tylko-dla-odwaznych/
ja mam beke z tych, ktorzy jebia sedziow za wystawianie czerwonych kartek tym, ktorzy jada z wyprostowana noga na drugiego i nie trafiaja, tak jak kiedys dani alves przyaktorzyl, a nie bylo kontaktu, ale centymetr brakowal i by mial noge urwana, za sam zamiar kurwa czerwo sie nalezy pojebom
 
Back
Top