Piłka nożna

Piast to jednak super chłopaki! \

Nieźle się wzbogaci ktoś kto wytypował ich na początku sezonu na mistrza.
 
Piast zaskakuje mnie z meczu na mecz, na początku myślałem że fart, ułożył im się terminarz, reszta gubi punkty itp. a oni nadal robią swoje, nie mieli seri 4-5 meczy gdzie nie wygrywali jak reszta tylko punktują równo.
 
Piast zaskakuje mnie z meczu na mecz, na początku myślałem że fart, ułożył im się terminarz, reszta gubi punkty itp. a oni nadal robią swoje, nie mieli seri 4-5 meczy gdzie nie wygrywali jak reszta tylko punktują równo.

Moim zdaniem to zasługa obrego zarządzania: nie mają żadnego piłkarza ponadprzeciętnie zdolnego. Lecz też nie mają piłkaży słabych.
Jedne drużyny inwestują w dwie główne gwiazdy, potem kilka średniaków i połowe słabeuszy. Piast postawił na całą drużyne średniaków - nie ma co prawda świetnych(chociaż są bardzo dobrzy) ale nie mają też słabych.
I taka mądra polityka wystarczyła.
 
Jak typujecie dzisiaj Gran Derbi?

Moim zdaniem będzie 1-1, chyba, że przebudzi się Cristiano, wtedy może to przeważyć na korzyść Realu, a tak będzie bardzo ciężko.
 
Tak w ogóle to Polska jest chyba jedynym krajem który nazwa ten mecz Gran Derbi. Jakieś info kto to wymyślił? #szpaki?
 
Tak w ogóle to Polska jest chyba jedynym krajem który nazwa ten mecz Gran Derbi. Jakieś info kto to wymyślił? #szpaki?
gran znaczy po prostu wielkie, bardziej bym sie zastanawial nad derby europy, w niemczech nigdy o takim czyms nie slyszalem
 
Piast to jednak super chłopaki! \

Nieźle się wzbogaci ktoś kto wytypował ich na początku sezonu na mistrza.
Nie zrobią mistrza. Legia, Pogoń i Cracovia odrobią stratę przed podziałem - ostatecznie któraś drużyna z tej trójki zdobędzie mistrzostwo.
 
Tak w ogóle to Polska jest chyba jedynym krajem który nazwa ten mecz Gran Derbi. Jakieś info kto to wymyślił? #szpaki?

No w innych krajach na śwecie, a zwłaszcza w Hiszpanii coś takiego jak "Gran Derbi" nie istnieje, to po prostu El Classico. Ale Polacy mają takie tendencje do nazewnictwa, np. mówienie o derbach Anglii przy każdym meczu między Chelsea, United, Liverpoolem, City.
 
Messi prawdopodobnie z ławki w klasyku. (via RAC1). Natomiast w Madrycie zdaniem Marki mecz w pierwszym składzie rozpocznie Isco kosztem Jamesa.
 
Real optymalną 11, chyba drugi raz w tym sezonie, Barca z Messim na ławce.

Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Kroos, Modric, James; Cristiano; Benzema, Bale.

Bravo; Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Rakitić, Busquets, Iniesta; S. Roberto, Suárez, Neymar

Poprawa, Danilo na prawej stronie.
 
11 może optymalna, ale Ramos pewnie zejdzie po pierwszym upadku i czeka go 5-6 tygodni przerwy. Keylor, Marcelo i Benzema też nie w pełni sprawni.

Neymar zrobi dziwkę z Danilo tak jak z Carvajala?
 
Ładny łokieć wypłacić C.Ronaldo Alvesowi :D Ramos też później dołożył. Zawsze poziom agresji w meczu Barca - Real mocno się zwiększa.

ps. Real 0-2 Barca
 
Back
Top