Piłka nożna

Dużo zostało. Kilka wpadek i już nagle nasi bramkarze do dupy? Szczęsny, Fabiański, Boruc, Skorupski, wspomniany Drążek. Pokaż mi z 5 reprezentacji chociaż z takim zapleczem na europejskim poziomie.

Taa tylko tych wpadek na przestrzeni lat było parenaście. I patrząc na to, jak nasi bramkarze grali w czołowych klubach świata, a teraz jednak zeszli półkę niżej...

PS: Skorupski jest przereklamowany.
 
Taa tylko tych wpadek na przestrzeni lat było parenaście. I patrząc na to, jak nasi bramkarze grali w czołowych klubach świata, a teraz jednak zeszli półkę niżej...

PS: Skorupski jest przereklamowany.
Bramkarzy mieliśmy dobrych, a babole to puszczają i Casillas i Buffon i nikt wielkich pretensji nie ma.
 
Taa tylko tych wpadek na przestrzeni lat było parenaście. I patrząc na to, jak nasi bramkarze grali w czołowych klubach świata, a teraz jednak zeszli półkę niżej...

PS: Skorupski jest przereklamowany.
Ile meczów Empoli w tym sezonie widziałeś?
 
No nie pierdolcie, że Fabian czy Boruc są słabi. To oczywiście nie jest poziom Courtoisa, De Gei, Neuera czy nawet Llorisa ale sporo reprezentacji mogło by nam pozazdrościć 3 bramkarzy na tak solidnym poziomie (nawet Anglia ma jednego, w porywach do dwóch).

Swoją drogą irytuje mnie trochę ten Wilczek w kadrze. W tym Carpi zagrał aż 100 minut do tej pory. Z wielką chęcią zobaczyłbym natomiast Przybyłkę wśród powołanych.
 
Ta Wilczek... A co powiesz o Thiago Cionku? Come on, co jest Nawałce z tym gościem?

I co się dzieje z Teodorczykiem, w klubie nawet na ławce nie siedzi?
 
A co powiesz o Thiago Cionku? Come on, co jest Nawałce z tym gościem?
Moja teoria jest taka, ze Cionek i Maczynski zaspokajaja oralnie selekcjonera, bo umiejetnosciami grania w pilke to oni raczej do kadry sie nie dostali.
 
Mączyńskiego bym jeszcze zrozumiał... Ale Cionka nigdy.

Już bym wolał Kube Czerwińskiego z Pogonii w reprezentacji.
 
Moja teoria jest taka, ze Cionek i Maczynski zaspokajaja oralnie selekcjonera

Mączyńskiego bym jeszcze zrozumiał... Ale Cionka nigdy.

oh-really-snape-harry-potter-gif.gif

:lol:
 
Boruc znowu wjebał dziś. Heh dalej co niektórzy brońcie polskiej szkoły bramkarskiej :star wars:

 
Aguero dziś miał tryb Lewandowskiego , za to w Londynie musi być bardzo napięta atmosfera.

Mou chyba nie wyleci na początku sezonu, najzabawniejsze że nie może wpuszczać młodych bo większość jest w innych klubach na wypożyczeniu

Nie śledzę ekstraklasy i dziś po zobaczeniu tabeli jestem bardzo zmieszany ... Piast , Pogoń ... a Lech na ostatnim miejscu (whaaat)
 
Piast i Wisła dały piękny mecz na niezłym poziomie. Zasłużone zwycięstwo i powiększenie na pozycji lidera.
 
Back
Top