Piłka nożna

w Londynie to już całkiem zapomnieli jak się kopie piłkę ? z Porto jakoś zrozumiem ale z Olimpiakosem ?

Grupa H składa sie chyba z zespołów grających o puchar UEFA
 
Ciężkie będą tygodnie bez Lajonela, grunt, żeby ciułali wygrane, styl nieważny :)
a Lewemu znowu Lahm wytknie, że dwie zmarnował;)
 
Arsenal 0 punktów po 2 kolejkach a nie grał jeszcze z Bayernem :lol:

12046747_752142931579396_4444757449527184510_n.png
 
Last edited:
Tak wgl przypomina mi się, jak parę lat temu mówiło się niby o "polskiej szkole bramkarskiej" i co z tego zostało? ;]
 
Anglicy to od początku futbolu żyją snem o własnej potędze. A jakby nie Bachramow, to i tego jedynego MŚ by nie powąchali. #takaprawda
 
Nie wiem komu mam dziękować, ale zajarałem się dzisiaj jak dzieciak, kiedy przypadkowo znalazłem 3 mecze lm na vectrze. Dostałem jakiś tani pakiet za 5zł do internetu, a tu Lewy ładuje bramę za bramą w hd :D
 
Jutro jeszcze co prawda LM i w czwartek LE, ale wszystkim fanom kopanej prawilnie przypominam żeby w niedzielę wyłączyć się ze świata po odespaniu UFC :

 
i to z zespołem, który ostatnio wtopił 0:5

City też by było w plecy, gdyby nie wybroniony karny. Gdzie ta legenda PL, która wprowadzała 3 zespoły do półfinałów ?
 
Tak wgl przypomina mi się, jak parę lat temu mówiło się niby o "polskiej szkole bramkarskiej" i co z tego zostało? ;]
Dużo zostało. Kilka wpadek i już nagle nasi bramkarze do dupy? Szczęsny, Fabiański, Boruc, Skorupski, wspomniany Drążek. Pokaż mi z 5 reprezentacji chociaż z takim zapleczem na europejskim poziomie.
 
Back
Top