Piłka nożna

Co do kataru - latem tam mają 40-50 stopni, więc albo mecze o 6-7 rano , albo w listopadzie. Kretyństwem był sam wybór.
w Anglii Chelsea znów 2-0 przegrywa ,zeby wyrównać w końcówce. City po mocnym początku kolejna duża wpadka , a co najważniejsze United na 1 miejscu po sporej przerwie. Depay jak narazie się sprawdza więc są szanse na poważną walkę.
 
Czy sędzia z wczorajszego meczu Lech - Górnik pojechał prosto do Wrocławia? Ja pierdolę ale kryminał przy tym rzucie karnym dla Żaboli.
Robak wszedł pod koniec meczu miał dwie świetne okazje, to o dwie więcej niż Thomala przez całą karierę w Lechu. Na trybunach petarda, Kolejorz i Górnik z piro.
 
Chuj, że post pod postem. Dorzucam widok na trybuny bo to znowu tam było najciekawiej.




CP2Z9rTWgAAwFwV.jpg

CP2cX3oUcAAPfDY.jpg
 
Czy sędzia z wczorajszego meczu Lech - Górnik pojechał prosto do Wrocławia? Ja pierdolę ale kryminał przy tym rzucie karnym dla Żaboli.
Robak wszedł pod koniec meczu miał dwie świetne okazje, to o dwie więcej niż Thomala przez całą karierę w Lechu. Na trybunach petarda, Kolejorz i Górnik z piro.
Ja sie zastanawiam czym sie kierowali włodarze Górnika zatrudniając Macieja Korzyma - napastnika tóry przez 11 lat w ekstraklasie zdobył 36 bramek.
 
ja wiem czemu, korzym to wieczny talent, pamietam jak 10 lat temu czy nawet wiecej, do czelsi go brali, do realu, do milanu. a wyladowal w koronie.janota to samo, 5 bramek w kazdym meczu mlodziezowki i chuj z tego wyszlo. jeszcze byl ten z legii, nie pamietam jak sie nazywa, co poszedl do belgii, rosji, nastrzelal troche bramek i tez wbil cwela
 
ja wiem czemu, korzym to wieczny talent, pamietam jak 10 lat temu czy nawet wiecej, do czelsi go brali, do realu, do milanu. a wyladowal w koronie.janota to samo, 5 bramek w kazdym meczu mlodziezowki i chuj z tego wyszlo. jeszcze byl ten z legii, nie pamietam jak sie nazywa, co poszedl do belgii, rosji, nastrzelal troche bramek i tez wbil cwela
Janotę się kupowało w cm 01/02, dobry kot :D
 
Janczyk :)

Się nie zdziwię jak kontuzja Messiego wyjdzie na dobre Barcy, Suarez zacznie napierdalać lepiej. Niestety.

Wczoraj jakaś klątwa była nad bramką Malagi, inaczej tego się wytłumaczyć po prostu nie da. Jak Real strzelił bramkę, to wyszedł spalony-widmo Modricia i bramka nieuznana (karma po meczu z Granadą?). Szkoda, że nia ma goalline w PD, by było wiadomo, czy była bramka przy tym wybiciu Wellingtona.
 
Janczyk :)

Się nie zdziwię jak kontuzja Messiego wyjdzie na dobre Barcy, Suarez zacznie napierdalać lepiej. Niestety.

Wczoraj jakaś klątwa była nad bramką Malagi, inaczej tego się wytłumaczyć po prostu nie da. Jak Real strzelił bramkę, to wyszedł spalony-widmo Modricia i bramka nieuznana (karma po meczu z Granadą?). Szkoda, że nia ma goalline w PD, by było wiadomo, czy była bramka przy tym wybiciu Wellingtona.
życiorys został chyba faktycznie janczyka przedstawiony, ale z janoty też robili niewiadomo kogo jak grał w młodym feyenordzie bodajże
 
Ja sie zastanawiam czym sie kierowali włodarze Górnika zatrudniając Macieja Korzyma - napastnika tóry przez 11 lat w ekstraklasie zdobył 36 bramek.
Korzym przyszedł do Górnika przed Ojrzyńskim czy ten osobiście go ściągnął do Zabrza?

A pamiętacie kogoś takiego jak Freddy Adu? To miał być dopiero kot, zastępca Pele i Maradony w jednej osobie. A obecnie kopie się po czole w Tampa Bay Rowdies.
 
Korzym przyszedł do Górnika przed Ojrzyńskim czy ten osobiście go ściągnął do Zabrza?

A pamiętacie kogoś takiego jak Freddy Adu? To miał być dopiero kot, zastępca Pele i Maradony w jednej osobie. A obecnie kopie się po czole w Tampa Bay Rowdies.
pamietajo. duzo bylo takich talentow. andy van der meyde, gosc w lidze holenderskiej byl przekozakiem, odszedl do interu i o tamtej pory nic o nim nie slyszalem.
 
Haha tych piłkarkich asów przestworzy było wielu :rofl: Robert Aquafresca, Daniel Szetela, ten żyd z Wisły, Roger Perejro...
 
Nareszcie, choć straconych trzech lat życia chłopakowi nikt i nic już nie zwróci.
Cała kampania ''promowania'' sprawy dobrym przykładem że w społeczeństwie siła i tylko takie coś daje nadzieję na rozwiązanie tego typu problemów w tym kraju.
 
Ja pierdole Szczęsny, usiądź na ławce i zapal sobie bo żal patrzeć na to co odjebał przy drugiej bramce.
 
Mówiłem, Barcy bez Messiego nie ma. Szczególnie z tą "ławką" i z tym keksem na bramce.

Lewy z Bayernem znów gwałcą, a Wojtuś już 3 gole w bazie.
 
Back
Top