Piłka nożna

Jakiś gość w Fortunie postawił 35 k na remis w tym meczu. Się musiał nieźle wkurwić :D

No ja po pierwszej połowie byłem pewny, że będzie remis - Wisła cisnęła na wyrównanie ostro na początku 2 połowy, myślałem, że coś w końcu wejdzie. No ale na szczęście się nie udało.
A gościu jak postawil 35 k to pewnie jakiś Kulczyk i go to jebie ;p
 
Czyżby w ostatnim sezonie Lech sobie kupił mecze a teraz wyszło szydło z worka? Czy tez może wtedy grał sportowo a ten sezon sprzedaje?

Ważne, że Piast na czele :D
 
Rodgers poleciał, teraz czas na Skorżę :] A tak poważnie to ostatnio gdy trener podpisuje długoletnią umowę z klubem w PL to gra zespołu leci na dno vide Mourinho, Rodgers, Pardew w Newcastle.
 
lech mi dzisiaj swoja beznadziejnoscia zalatwil hajs, bo jak nie grac, gdy na cracovie kurs 3.0 huehue, oby tak dalej lechici, a bede bogaty
 
Taką se tapetę ustawię

CQfwiH0WsAEMJ01.jpg
 
Lewandowski strzelił dwa gole, oby wytrzymał z tą formą do eliminacji :pray:
Berg oficjalnie zwolniony z Legii, a Maciek Skorża to musi mieć dobre haki na zarząd że jeszcze jest trenerem :wink:
Arsenal przegrywa z Olympiakosem by parę dni później walnąć United 3:0 :lol:
ogólnie w ten weekend dość często ciekawe wyniki padały:crazy:
 
Keylor na propsie. Jak poprawi grę nogami, to będzie TOP 3 bramkarzy na świecie, po De Gei i Neuerze.


A jak rok temu mówiłem, że Keylor by zmienił dużo i Real może by coś ugrał, to nieee, bo przecież wpadkę z Espanyolem zaliczył..
 
Keylor pogra trochę, pojawią się wpadki, spokojnie ;)
Póki co, to ledwo łapie się w TOP3 kontynentu (ok, Kostaryka to nie CONCACAF) - Romero i Ospina lepsi. I młodsi.
 
Pamiętam, jak w 2006 na MŚ koło 60. minuty wyszedł u Niemców świeży Odonkor. Szpaku zachwycał się, jaki to szybki zawodnik. A podmęczony Irek na trzydziestu metrach zostawił go o parę kroków z tyłu :)
 
Back
Top