Piłka nożna

17 kwietnia 2012 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się wielkie wydarzenie sportowe. Legia Warszawa rozegra towarzyski mecz z FC Sevillą.
 
Cielak, to są jakieś jaja czy sprawdzona wiadomość ?



To finał Pucharu Polski gra się na jakimś stadionie w Kielcach tym samym sprowadzająć rangę tego finału do lokalnego gówno-meczu bo Narodowy jest nie gotowy. Nie mówiąc już o finale Super Pucharu i Stadionu Narodowego zamkniętego z powodu otwarcia.







Jeżeli to prawda i ten sparing się odbędzie to ja nie mam pytań. Żenada goni żenadę w tym chorym kraju.
 
Info z przeglądu sportowego



http://legia.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Legia-Sevilla-towarzysko,artykul,134307,1,721.html
 
@L U K



http://legia.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Legia-Sevilla-towarzysko,artykul,134307,1,721.html
 
tylko że mecz z Hiszpanami nie jest podwyższonego ryzyka. A już mecz Wisła-Legia jest dlatego nie było zgody na superpuchar. A ostatnio na finał pucharu polski gdzie przecież też zagrają dwa polskie zespoły.
 
Pewnie z takiej, że ktoś tam musi grać. Po za tym pewnie liczą, że wiecej ludzi przyjdzie niż pomieści Konwiktorska.
 
Czyli teraz jak np: do Finału PP wejdzie Legia/Lech/Wisła to mecze będą rozgrywane w Bydgoszczach, Kielcach itd. A jak finał będzie się składał z Interów Gnojnica to wtedy dumnie zagra się na Narodowym... Ja się pytam do chuja wacława to po kiego grzyba budowano ten stadion za tyle pieniędzy. By grać na nim te 5 meczów na Euro a potem bedzie służył do sparingów, monstert trucków czy koncertów Madonny?



To świadczy tylko o tych krawatach, zabierają się za Euro a nie potrafią zogranizować meczu finałowego z udziałem Legii i Wisły.



Oja jak mi się marzy by na Euro wybuchł jakiś skandal. Tak by te wszystkie betony w sejmie, pzpn i innych instytucjach przeklinali dzień w którym zgłosili kandydaturę Polski jako gospodarza tego zasranego srełro.





Pewnie z takiej, że ktoś tam musi grać. Po za tym pewnie liczą, że wiecej ludzi przyjdzie niż pomieści Konwiktorska.


Z tego co się orientuje to oni mają swój stadion przy Łazienkowskiej.
 
@malinowsky bo trzeba jeszcze 1,2 mecze na narodowym zrobić przed euro.Chodzi o komunikacja miedzy np. policjantami a słuzbą informacyjną,medyczną itp itd.
 
17 kwietnia ten niby mecz, a dzień wcześniej o 21 Sevilla gra w lidze z Getafe ... jeszcze jakieś pytania?



Ciekawe jak idą bilety?
 
Boże co za mecz...wynik dla mnie nieistotny.Każdy jest tutaj przegranym jak tak wygląda ''gra'' 1 drużyny z 2 .
 
Nasza liga ma taką specyfikę, że drugi rok z rzędu nikt nie chce zdobyć mistrzostwa, więc czego tu się spodziewać ...
 
Amauri im strzelił:-) Były zawodnik Juve. Dziś Bianconeri na wyjezdzie jadą Palermo i wracamy na fotel lidera.
 
ani jednej porażki w lidze w tym sezonie. Fajna paka się tam zrobiła i jest wiecznie młody Del Piero
 
A Peszko ponoć znowu się najebał i wylądował w niemieckiej izbie wytrzeźwień co zaowocowało odsunięciem od zespołu FC Koln, ciekawe co na to Dyzma?
 
Ale Peszko w klubie po tym incydencie murawę może oglądać z wysokości trybun. I faktycznie ciekawe co zrobi Smuda, jeżeli super_gawiazda Sławek do Euro nie zagra nawet minuty.
 
pewnie go powoła nie wiem po co. Generalnie jakoś nie mam przekonania do Peszki po jego wyjeździe do Niemiec
 
Back
Top