Piłka nożna

Gdzie kuzwa widziałeś błąd arbitra, ja tam widziałem ewidentne faule, 2 taki trochę kontrowersyjny, ale też był...
 
Jakie karne??? Oba z kapelusza, ewidentnie drugi. Puyol i Nesta ciągneli się za koszulki no ale przecież 1:1 wynik co promuje Milan..
 
Żałosne, jeszcze napiszcie że to Milan absolutnie zasługuje na awans... Malinowsky powiem Ci tak, jeśli ten 1 karny nie powinien być uznany, to chyba ja kobietą jestem... Mowie ten 2 jest kontrowersyjny, ale dochodził Puziol do sytuacji strzeleckiej, można podyktować, ale równie dobrze nie trzeba. Gdy w 1-szym meczu była podobna sytuacja, wszyscy eksperci narzekali dlaczego nie było karnego. Zawsze Barcelona,Barcelona,Barcelona. Rzygam na Was ;)
 
Skoro jesteś zaślepiony miłoscią do teatru to o czym tu mówic? Widocznie jesteś kobietą. Puyol dochodziłdo sytuacji ciągnac się za koszulki z Nestą. OBAJ faulowali się nawzajem. Również swoje wymioty kieruje w Twą stronę.
 
Musze jeszcze raz zobaczyć,na powtórce jak dla mnie powinien być karny-sędzie dobrą decyzje podjął
 
ale przeciwko barcelonie:) a ja jestem za nimi ale jak widac jestem obiektywny. mozna komus kibicowac i sie przyznac do bledu, chociaz to nie zawodnicy je popelniaja a sedziowie
 
teraz bylo widac jak "nie bylo drugiego karnego". byl jak chuj, dwoma rekami trzymany i sciagany za koszulke
 
Uwielbiam czytać posty Maliny po meczu Barcy. Zawsze rage i szczękościsk :) Moim zdaniem oba karne podyktowane prawidłowo. Drugi trochę kontrowersyjny przez zachowanie Puyola (nie mogę w tej chwili dorwać powtórki gdzie widać jak długo i intensywnie ciągnie za trykot Carles, ale jestem przekonany, że to robił). Nesta za to 100% faul i trzymał tą koszulkę z jakieś 5sek i nie miał zamiaru puścić. Nie wiem, jak takiego czegoś sędziowie mają nie gwizdać to lepiej niech zejdą całkowicie z boiska. Milan nie istniał w tym meczu, Barca o klasę lepsza. Pierwsza bramka i trzecia oczywiście w 100% prawidłowe.







EDIT: no nie pierdol Malina, że Milan był lepszy :D lol
 
Były pomyłki racja, ale chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości kto rządził i dzielił na boisku. Już nie popadajcie w paranoje i może zluzujcie co poniektórzy, bo zaczyna to wyglądać tak, że każdy sukces Barca zawdzięcza sędziom, a to nawet brzmi śmiesznie mając na uwadze ilośc trofeów ostatnio wygranych. Dodam tylko, że nie kibicuje Barcelonie, a wręcz przeciwnie. Ale jednak trzeba im pare rzeczy oddać.
Tak tak malinowsky, kontrowersyjny awans..
 
Ale co ma panowanie na boisku skoro nie przekłąda się to na gole? Nagle zapomnieliście o karnym dla Milanu z 46'? Nie rozumiem argumentu "Barcelona była lepsza więc nieważne są wałki"
 
Dla Ciebie wałkami są oba karne z pierwszej połowy o czym wspomniałeś wcześniej, także nie wiem czy jest sens dyskutować. Ale zgadza się masz rację, przewagą się meczów nie wygrywa, ale mimo mocnego kibicowania Milanowi nie mam wątpliwości, że nawet jakby strzelili tego karnego to by nie awansowali. Nie dziś. Wałek to by był jakby sędzia nie podyktował żadnego karnego i mecz się skończył 1:1.
 
Chyba się zagalopowałeś. Gdyby zakonczył się 1:1 to byłoby sprawiedliwie, bo po jednym niepodyktowanym karnym dla obu ekip.
 
Back
Top