Piłka nożna

Słyszeliście o sytuacji finansowej Śląska? Ja pierdziele, jak te kluby są zarządzane? Mając taki potencjał, nowy stadion, dziesiatki tysięcy kibiców, sponsorów a i tak okazują się, żw to wszystko to kpina bo niekompetentność tych na "górze" jest zatrważająca ...



Jak już zarzucacie fotkami to to jest mocarne :]



tumblr_m1fr5odb8A1rquh4lo1_400.jpg




A tego ten mały pewnie dzisiaj się wstydzi :]



tumblr_m0x9jir0j01rquh4lo1_400.jpg
 
To co dzisiaj działo się w meczu BVB to kosmos, szkoda, że kolejny polski klasyk rozczarował, ale chyba nikt nie miał co do tego wątpliwości. Gra przeciwko obecnej Wiśle w 10 czy 9 to żaden problem i nie wiem o co Skorża się tak zdenerwował



@Hubi



taki tam tenisista ...



@Gaara



zgadza się
 
kurwa, takie mecze to moglbym caly czas ogladac, tempo nawet jak na lige niemiecka zajebiscie wysokie. a ten maly to nie rafa?
 
Zajebiste są fotki na tej stronie, młodzi Gerrard i Owen, Giggs i Welbeck ... Balotelli



A to jest perełka :]



Kiedyś



tumblr_m0b2o6Pz6l1rquh4lo1_500.jpg




Teraz



z9581774X,David-Luiz.jpg
 
Na szczęście szybko przełączyłem kanał na BVB. Kosmos jaki mecz, świetne tempo gry, Piszczek jest biegającą maszyną, coś niesamowitego. Szkoda tylko straconych punktów, mogłyby się przydać w końcówce sezonu. Goetze jak wróci to raczej za Grosskreutza, Kuba jest w zdecydowanie lepszej formie od Niemca.
 
Zapomniałem o meczu... Ale 4:4 , to musiał być świetny mecz , no i w końcówce ile bramek... Szkoda , że nie oglądnąłem.
 
Reakcja Kloppa przy golu na 4-3 kapitalna ... mina przy 4-4 bezcenna. Niedość, że jest świetnym trenerem to wydaje się też sympatycznym facetem i za to go cenię.
 
Wywiad z van Bastenem w Fakcie:
Robert Lewandowski w Manchesterze City • realne? Bo takie informacje pojawiły się w angielskich gazetach.
Jeśli Lewandowski radzi sobie w Borussii Dortmund, poradzi sobie także w Premier League. Dobry jest jeszcze ten obrońca z Arsenalu.

Chyba bramkarz? Szczęsny. Arsene Wenger mówi, że on i pana rodak Van Persie są najlepsi.
Nieeee. Obrońca, polskie nazwisko.

Kościelny.
Tak, powinniście go wziąć do kadry.


Ale on nie chce dla nas grać, czuje się Francuzem.
No tak, to będzie trudno.
:P
 
Ale bramki. Real prowadzi 3:0. Piękny wolej Benzemy w okienko. Strzał Ronaldo z 30 metrów w okienko i jeszcze lob Higuaina...







Edit:







już 1:3 . Ależ mecz . Akcja za akcje , Real mógł podwyższyc , raz Igła się zasępił , a raz źle dograł bodajże Arbeloa , a szli 4 na 3.







Teraz już 1:4, jest i gol CR'a z wolnego . Ale po wolnym którego nie było.. Ronaldo chował nogi raczej , bo bał się faulu , wywrócił sie , a sędzia gwizdnął faul. Nie popisał się sędzia.
 
Z tym zasępieniem Igły to mam w ogóle odwrotne odczucia, CR7 widział, że Gonzalo mija bramkarza to po kiego wpychał mu się w nogi? No ale to tylko moja subiektywna opinia, Inna psrawa, że bardzo obawiałem się tego meczu, ale przyszła forma na kóncówkę sezonu, szkoda tych dwóch remisów wygranych spotkań, ale gracze realu zapieprzali pod koniec meczu w Pampelunie aż miło ... no i wrócił Makraon, więc optymizm u mnie jest :]



No i zapomniałem o pewnej sprawie, a mianowicie dzisiaj pękło 100 bramek, a gracze Realu potrzebowali na to tylko 30 meczów ...
 
Gaara







Ogółem Igła mógł wcześniej podać do CR'a czy kogoś tam na prawo , nie kiwać na sępa. A CR się cofnął , mógł uderzać.
 
Higuain trochę za bardzo wypuścił sobie piłkę, a Ronaldo myślał że mu zostawi i się trochę zakręcili.



Ogólnie ładny mecz.



Przed chwilą Barcelona wygrała z Bilbao. Tello powoli uczy się od swoich starszych kolegów ...
 
tello uczy sie od swoich starszych kolegow.. biegnij na pelnej szybkosci i niech cie ktos popycha to ciekawe czy sie nie wypierdolisz. chociaz moim zdaniem karnego sedzia nie powinien dac
 
niczym sobie nie zaprzeczam. lekkie popychanie to zaden faul, ale ciezko przy tym utrzymac rownowage
 
Grałeś Ty kiedyś w piłkę czy tylko na Playstation ? Przy dużej szybkości biegu (a oni raczej wolno nie biegają) to delikatne popychanie, chwytanie etc kompletnie wybija z rytmu biegu, które może powodować np. wypierdolenie się. Sędziowie boją się podejmować znaczące decyzje, a powinni bo to zaczyna się mało śmieszne robić, a w szczególności zagranie piłki ręką w polu karnym jest najlepszym przykładem. Gdy ja w TV widzę ewidętnie, że ktoś dotyka piłkę ręką zmieniając jej tor lotu, a 2 (dwóch do chuja - główny i za bramką) oszłomów, którzy biorą za to niemałą kasę obserwująć sytuację z 5m-10m nic nie widzi albo boi się gwizdnąć takie coś to mnie uj strzela i zaczynam być za powtórkami via NBA. Sędziowanie zamiast się poprawiać to spada na pysk.
 
Gdyby przepisy jasno stanowiły, że dotknięcie piłki ręką podlega karze nie byłoby problemu. Obecnie pozostawiany jest luz decyzyjny i sędziowe interpretują jak im się podoba.
 
Gaara - Czy my móimy o tej samej sytuacji ?



Tello nie biegł na pełnej szybkości. Wyraźnie szukał karnego. Dziwni mnie to, bo miał dobrą pozycję i wystarczyło tylko strzelić po długim rogu.



Hang- Grałem, długo grałem.



Masz na myśli sytuację Ramosa w meczu z Betisem? Jeśli tak to komisja sędziowska pochwaliła arbitra za decyzję. Piłka trafiła w udo/kolano .
 
MMateusz ma rację. Jeżeli to jest pełna szybkość to strasznie wolny jest. Symulował ewidentnie. Karnego tam nie było. Ja bym za to faulu poza polem karnym nie dał , a co dopiero w polu karnym. Dodatkowo nie jestem pewien , ale czy przypadkiem potem Pique przy strzale jednego z zawodników Bilbao , wchodząc wślizgiem nie dostał w rekę?
 
Back
Top