Piłka nożna

Painkiller



Masz rację, ta cała sytuacja o której napisałeś nie była komfortowa i na pewno nie pomogła, a mocno zaszkodziła Rangersom i wybiła ich z rytmu. Ale ja się jednak będę upierał, że akurat tegoroczne mistrzostwo Celtiku jest zasłużone :)



Co do Juve jasne, że w porównaniu jest wielka. Ale chyba nie o takiej wielkości mowa :) Też bardzo mocno im kibicuje, dalej gdzieś w szafie mam koszulki Del Piero i Zizou w których latało się w podstawówce po boisku, ale jednak nie zapędzał bym się :)
 
:D

1332710185_radomiak.jpg




W PZPN nic się nie marnuje. Wystarczy zajrzeć na stronę... Radomiaka Radom, by się o tym przekonać. Oto jedna z zamieszczonych tam fotek. Widzicie? Mecz Radomiaka z Mazurem Karczew, Mazur w strojach reprezentacji Polski. Ciekawi jesteśmy, czy jest jakaś faktura za zakup związkowego sprzętu.


Zupełnym przypadkiem trenerem Mazura jest syn Eugeniusza Kolatora.


Źródło: weszlo.com
 
bosman to już chyba zależy od tego po któej stronie w Glasgow staniesz, ja zawsze stałem i stać będę po tej niebieskiej więc może nieobiektywnie patrze co do oceny tego sezonu
 
Własne sympatie klubowe niestety mają ogromny wpływ na ocenę. Ale co do naszej dyskusji to nie kibicuje "bardziej" ani Celtikowi ani Rangersom, jestem obserwatorem :)
 
ze odejde teraz od Glasgow i przeniosę rozmowę na Warszawe a konkretniej na Konwiktorską. Otóż jak podają dziś portale po wczorajszej porażce z Koroną 0-3 JW się po raz kolejny postawnowił ośmieszyć. Planuje spotkanie z drużyną i oczywiście standardowe dla niego zwolnenie trenera, którego obarcza wina za to, że skupując piłkarzy z Górnika Zabrze nie wygrywa meczów. Ponoć za Zielińskiego przyjśc ma zwolniony nie tak dawno z Cracovi Juri Szałatow...
 
Kicker, Bild i Transfermarkt potwierdzają - Rudniew krok od HSV!



Jak wcześniej informowaliśmy, Hamburger Abendblatt doniósł, że Artiom Rudniew latem przeniesie się do Hamburgera SV. Bild potwierdził te informacje, dodając, że Lech Poznań otrzyma za Łotysza 3 mln euro. To niewiele, biorąc pod uwagę, że supersnajper ma jeszcze ponaddwuletni kontrakt i jest zdecydowanie najlepszym strzelcem T-Mobile Ekstraklasy.



Niemieckie media przypominają, że 24-letni Rudniew zasłynął z wbicia hat-tricka Juventusowi w meczu Ligi Europejskiej i dodają, że do transferu nie dojdzie, jeżeli zespół Thorstena Finka spadnie do 2. Bundesligi.


Źródło: sportowefakty.pl
 
Informację te podały dziś niemieckie media, powołując się zwłaszcza na dziennik "Hamburger Abendblatt". Sprawa jest już znana także w Polsce.


- Tak, słyszałem o tym i dementuję te doniesienia. Nie jest prawdą, że Artjom Rudniew został przez nas sprzedany do Hamburgera SV. Ma z nami ważny kontrakt i gra w Lechu Poznań - mówi wiceprezes klubu Arkadiusz Kasprzak.


Zapytany o to, czy może zagwarantować, że Rudniew będzie grał w Kolejorzu także w następnym sezonie, odrzekł: - Niczego w życiu człowiek nie może być pewnym. Za dużo jest dziś niewiadomych, także w Lechu.


źródło: www.sport.pl







a tymczasem Zieliński zwolniony z Polonii. Trochę nie rozumiem tego jego szybkoego zwalniania,tym bardziej,że z Lechem jak i z Czarnymi szło mu dobrze.
 
Nie zdziwie się jak go oddadzą - Rudniew w tym roku jeszcze nic nie pokazał, całkowicie bez formy, jego akcje spadają a Lechowi potrzebna teraz będzie każda kasa
 
Wojciechowski niby taki dobry biznesman, a cierpliwosci nie ma. Polonia jest 5 do lidera traci 6 pkt, do pucharów 3. Zieliński pewnie jeden z lepszych polskich trenerów, a ten mu drzwi pokazał po porażce, jak dla mnie bez sensu. Teraz pewnie sprowadzi jakiegoś "bakeropodobnego", który sprowadzi Czarne Koszule na manowce.
 
To jasne, że Lech w tym momencie niczego nie potwierdzi.



Co do Polonii... Qrwa, by taki Wojciechowski zamienił chęć zdobycia MP w PN na zbudowanie największej polskiej organizacji mma xD
 
Prezesi polskich klubów nie uczą się na swoich błędach, coroczna rewolucja w Wiśle to już jakaś kpina, w APOELu trener pracuje już parę lat, zdarzył mu się sezon w którym nie wygrał nic, jednak Ci na górze zachowali cierpliwość i teraz są tego efekty... Wiadomo, Polonia to zabawka Wojciehowskiego, on tankuje benzynę, ale na kierowcę się nie nadaje i w taki sposób raczej nic nie osiągnie ...
Właściwie z każdym rokiem poziom polskiej piłki spada, a mecze, które w miarę przyjemnie jeszcze nie tak dawno oglądało mi się na C+ stają się mordęgą i zaczynam współczuć komentatorom, że muszę babrać się w tym bagnie. Jedyne pozytywy są takie, że co jakiś czas, pojawia się klub, który gra przyjemną dla oka piłkę, obecnie jest nim chyba Jagiellonia (bagatela od dwóch kolejek) a ten osiągający niebywałe prędkości Makuszewski gdy jest w formie, to zjada Wolskiego na śniadanie, chociaż ponoć w Legi cenią go na 15 mln ^^
 
Ogladałem bramki ostatniej kolejki naszej ekstraklasy. Nie wiem czy 5 padło po złożonych akcjach. Reszta to karygodne błędy obrony i bramkarzy. Tam nie ma co ogladać. Juz nawet bramki są z przypadku.
 
Przygoda Apoelu się powoli kończy. Ich 22000 biletów sprzedało się w godzinke, ludzie cała noc czekali. Szkoda, ale Real to poprostu jeszcze za wysokie progi.



APO 0-3 REA Benzyna x2, Kaka



BEN 0-1 CHL. Kalou
 
Wszedł Kaka i zrobił co trzeba :) Pozamiatali z Marcelo Apoelem. Benzema mógł strzelić 4 bramki , raz na pustą , a drugi raz źle dołożył noge przy strzale Ronaldo.







Czytałem , że Benfica niezasłużenie przegrała z Chelsea , prawda to?
 
Może i się kończy ale szacun dla kibiców bo dopingowali drużynę do samego końca, ale sam mecz słaby APOEL myślał, że jak będzie bronił się całą drużyną to uzyska korzystny wynik, nie pierwszy i nie ostatni raz jakiś zespół gra tak przeciwko Realowi lub Barcy.

Takie patelnie jakie miał w tym meczu Benzyna to, aż dziw bierze, że można nie wykorzystać, ale widocznie to zawodnik bardzo wszechstronny więc i setki marnuje wyśmienicie :]
59. min.
Jak sędzia tego nie widział?! Maxi Perreira próbował dośrodkować, a trafił w wyciągniętą w bok rękę Johna Terry'ego. Powinien być rzut karny.

87. min.
Sędzia znów nie zauważył ręki piłkarza Chelsea, tym razem przed polem karnym zagrał tak Obi Mikel. Za to po chwili odesłał do szatni trenera bramkarzy Benfiki, który awanturował się na ławce rezerwowych
Do tego Benfica ponoć miała mnóstwo sytuacji których nie wykorzystała, a Chelsea pierwszy celny strzał oddała w 40 minucie ... to i tak lepiej niż "Cypryjczycy" którzy chyba ani razu nie strzelili na bramkę Ikera ...
 
Oficjalnie Jacek Zieliński zwolniony z Polonii :-) w jego miejsce Juri Szałatow :-):-) kolejny cyrk w wykonaniu wojciechowskiego mam nadzieję, że jego klub skończy jak cracovia ...
 
cholera nie mogę edytować. JEdnak nie Szałatów a Michniewicz. Teraz to dopiero będzie cyrk na konwiktorskiej ...
 
FC Liverpool zatrudnił w swojej 120-letniej historii 18-stu trenerów (właściwie 17, bo Kenny Dalglish jest drugi raz). Józef Wojciechowski właśnie ma 14-tego trenera, w ciągu sześciu lat swoich rządów (właściwie 13-tego, bo Zieliński był dwa razy). Tak to się potęgi nie zbuduje.


Rudzki na swoim blogu.
 
Co innego Di Maria :] dla niego ofera z Chelsea nawet wyimaginowana pozwoli powalczyć o lepszy kontrakt, a nie jakieś marne 3,5 mln ...
 
Back
Top