Piłka nożna

Malina ale "kibiców" barcelony nie przegadasz. oni są zawsze zdania, ze im się nalezało i jest a ok a wszystko inne a szczególnie Real to zło dlatego nie ma co się rozpisywac bo zawse bedzie dyskuskja, w ktorej kazdy z herbem barcelony wie lepiej
 
Bardzelona gra pięknie och ach a zawsze są jakies karne, spalone kontrowersje.. Ja się pytam gdzie jest to skutecznie piękno bo to że mają 5727273 podań i posiadanie piłki 80% nie oznacza że jeśli mają przewagę to im sie należy.
 
Gaara
Rozumiem, że to tylko ironia w stronę kolegi wyżej :)?

Podkreślę po raz kolejny, bardzo nie kibicuje Barcelonie. Bardzo irytuje mnie ich skłonność do aktorstwa i pare innych rzeczy, ale nie mam zamiaru dać się ponieść własnym sympatiom przy trzeźwej ocenie tego co widziałem na własne oczy. Dla mnie temat jest skończony.
 
jasne , ze ironia bo widac na forum kto zawsze zaczyna dyskusje. nie kibice barcelony, tylko ci co sa nastawieni anty. bosman piona, ja tez potrafie ocenic cos obiektywnie a nie tylko krzyczec na prawo i lewo. realu nienawidze, a nic pod ich katem nie mowie, fajnie graja, wygrywaja, a co do oceny meczu ma sympatia, nie potrafie tego zrozumiec
 
Dokładnie. Cały myk polega na tym, aby oddzielić sprawy niezwiązane ze sobą. W myśl powiedzenia "Co ma piernik do wiatraka?". Szkoda tylko, że dyskusja zaczyna się nawet po decyzjach podjętych prawidłowo (bo dla przypomnienia zaczęła się w trakcie lub tuż po pierwszej połowie). Jeżeli brak kontrowersji wywołuje takie reakcje (kolejny raz podkreślam-pierwsza połowa) to sam nie wiem co o tym myśleć, ręce opadają.. Piona :)
 
To AC milan to są niezle aktorzyny,ogólnie od paru lat widać tendencje do aktorsstwa w całej europie...



edb20a1ec9b4e7413353f423a8583ab9.png
 
w tej chwili praktycznie nie ma zawodnika w pilce ktory by nie symulowal. Niestety ale tacy pilkarze jak Gattuso czy Kean to gatunek wymierajacy
 
Piłka nie była w akcji gdy oni się szarpali , ale szarpali się oboje. Karnego nie powinno być. Za to dla Milanu jeden powinien być.



Malina odpuść. Nic tu nie ugrasz...







APOEL strzelił bramkę Realowi :D Real nie żyje w drugiej połowie , stoją jak by musieli.











EDIT:







Ale golazo Ronaldo z wolnego! 3:1. Ehh , ta pechowa 5 Messiego w meczu z BL :D Tak to by jeszcze jakaś rywalizacja była , a nie totalna dominacja.







4:2. Karny dla APOELU był i słusznie sędzia odgwizdał. Czemu Ci bramkarze mnie się nie słuchają ? 4 karne w ten weekend wyczułem :D







5:2 , ależ Di Maria bramkę lobem strzelił , majstersztyk.
 
dziwne ze tacy wyszczekani nie byliscie jak w pierwszym meczu byl karny dla barcy po faulu na sanchezie, pozatym po wznowieniu gry dalej go ciagnal
 
jak dla mnie niestety. Za ich czasow ten sport jakos wygladal, a teraz kto ladnie przysymuluje i pokaz fryzur.
 
w tej sytuacji Kean po tym "symulowaniu" mial cos kolo pol roku przerwy i akurat wrocil na mecz z Manchestrem i troche przesadzil
 
Ronaldo to Ronaldo , ale na mnie większe wrażenie wywarł lob Di Marii. Taki z niczego , miał przed sobą zawodnika i bramkarza , był za polem karnym , a tu wpadło. Mimo , że wcześniej nie błyszczał.
 
Trochę przesadził? To była czysta bandytka, absolutnie celowe i zamierzone działanie o czym zresztą wspominał w swojej autobiografii. Dodajmy, że Haaland po tym faulu praktycznie się już nie pozbierał i niedługo potem zakończył karierę. Dlatego mam trochę mieszane uczucia co do takich zawodników jak np. Keane. Faktycznie wielki walczak, ale jednak zdecydowanie za często przesadzał, a przytoczona sytuacja powoduje, że absolutnie nie brakuje mi zawodników o podobnej jemu charakterystyce.
 
Hubi jesteś fanem realu to nie mozesz byc obiektywny,mallinowsky nie lubi barcy nie moze byc obiektywny,ja jestem fanem interu i tez mozecie mi zarzucic subiektywizm :).Ale na serio Barcelona była leeeeepsza zdecydowanie,akurat wracałem z kuchni jak był ten faul,i po powtorce powiedziałem do ojca ze co sedzia robi! powinien byc karny..i rzeczywiście był :-).W sumie juz nie ma co drążyć tego tematu bo widze ze nie przekonam bo i po co?



FORZA INTER :P



DOWN: FANI BARCY TEZ NIE MOGĄ BYĆ OBIEKTYWNI,ZAPOMNIAŁEM NAPISAĆ
 
My nei możemy byc obiektywnii , ale fani Barcy tak , no nieźle.



czy ja gdzies powiedziałem , że Barca była słabsza? NIE! Bo była dużo lepsza , co nie zmieni faktu , że sędziowie pomogli odgwizdując karnego. Rozmawiamy o tamtej sytuacji , to ją oceniłem.
 
Nawet zadeklarowany kibic Barcelony - Kowalczyk, mówił że karnego nie powinno być. Tak samo Borek i Kołtoń.



No, ale specjaliści z mmarocks są innego zdania.



Matko Święta...



Ładne dzisiaj bramki padały - Kaka, Ronaldo, Di Maria, Meireles...
 
A ja nie jestem tak w 100% pewny czy byl karny w meczu Chelsea- Benfica. Nie oglądałem tego w trakcie akcji tylko z powtórki , dlatego nie miałem takiego pełnego przeglądu. Co o tym sądzicie?







W strefie mieszanej Portugalczyk udzielił także wywiadu stacji Telemadrid. Oto jego krótki fragment:



Jak ocenia pan oba półfinały?



Nie wiadomo już tylko, kto zagra w finale Ligi Mistrzów z Barceloną. Nasz dwumecz z Bayernem będzie świetnym półfinałem.



Dlaczego pan tak mówi, z powodu sędziowania?



Mówię tak, bo są bardzo dobrzy.



A co pan sądzi o pomeczowych słowach Zlatana?



Wydaje się inteligentny, ale to zrozumiał późno.











Jose w pore się powstrzymał , bo sądzę , że dwumecz i ewentualny finał mógł by oglądać z trybun. I tak nie wiadomo czy nie zostanie ukarany.
 
Moim zdaniem wczoraj karny należał się Chelsea jak najbardziej, Garcia wszedł ciałem na Cole'a, nie miał szans dojść/przechwycić/wybić piłki.


A dwumecz Bayernu z Realem mam nadzieje będzie takim widowiskiem na jakie się zapowiada. Ciekaw jestem czy Robben z Riberym rozmontują obronę Realu, jednak jeśli miałbym stawiać to dla mnie faworytem są Królewscy.
 
Rok temu w półfinale LE były 3 kluby z Portugalii i 1 z Hiszpanii, teraz jest odwrotnie ;)
 
Ciekawy i rzeczowy wywiad z Pavlem. Gorąco polecam:-)



Od piłkarza do menedżera? Jak zmieniło się Twoje życie?
Muszę się jeszcze przyzwyczaić. Nie jest to już fizyczna praca, tylko umysłowa. Nie mam zamiaru jednak rezygnować.

Niektórzy piłkarze po rozbracie z boiskiem popadali w depresję.
To się może przytrafić komuś przyzwyczajonemu do kamer. Ja byłem innym typem piłkarza - lubiłem być na boisku, ciężko pracować.

Skończyłeś z piłką w wieku 37 lat, a tyle ma Del Piero.
Nie czułem już tego. Nie czułem już, że Juve może ze mną wygrywać i że mogę dać im coś ważnego. Wtedy powiedziałem sobie dość. Alessandro będzie wiedział, co zrobić. Jeśli nadal będzie odczuwał radość z gry i będzie miał motywację, to będzie grał dłużej.

Nawet w Juve?
Musicie go o to zapytać. Jeśli chodzi o aspekty techniczne, to nie można go kwestionować, jest fenomenem. W nowoczesnym futbolu trzeba dużo biegać, jest szybkie tempo. W tym roku nie miał za dużo miejsca, ale był ważny dla zespołu.

Powiedziałeś 'tak' Andrei Agnellemu, gdy oferował ci rolę w zarządzie?
To przyjaciel i nie chciałem zostawiać go samego. On jest młody, a futbol nie jest łatwym miejscem do pracy. Zwłaszcza we Włoszech. Jest bardzo dużo presji. Mamy wspaniałe relacje, mówimy o żonach, dzieciach, rodzinie. W czwartki rozgrywamy mityczne już mecze.

Dlaczego byłeś nieobecny na inauguracji Juventus Stadium?
Było małe nieporozumienie. To się zdarza. Każdy chce się poprawiać i pomagać. Zrozumieliśmy się nawzajem i wszystko się wyjaśniło. W ten sposób się można rozwijać.
Ważnym etapem Twojej kariery było Lazio.
W Lazio czułem się dobrze i oni też byli zadowoleni. Spędziłem tam 5 wspaniałych lat. Chciałbym żeby skończyli ten sezon na trzecim miejscu.

To prawda, że na początku nie chciałeś przechodzić do Juventusu?
Tak, odmówiłem im. Moggi był przyjacielem mojego agenta Mino Raioli. Potem zrozumiałem całą sytuację i z chęcią zaakceptowałem ofertę.

Czy tęsknisz za Rzymem?
Zawsze chętnie tam wracam. Nadal mam wielu znajomych, o których nie zapomnę. Kiedy pojawiłem się w Rzymie pierwszy raz, byłem młody i przestraszony, nie było łatwo. Było zbyt wiele chaosu jak na mój gust. W Turynie się odnalazłem.

Kto doradził ci przenosiny do Włoch?
Zeman. Zawsze mu za to dziękuję. Pamiętam jego telefony z 1996 roku. Miałem już wstępną umowę z PSV i byłem gotowy tam przejść. Wtedy do mnie zadzwonił i powiedział: "Myślę, że możesz zagrać we Włoszech". Zaufałem mu. Bardzo go podziwiałem i lubiłem grę jego zespołów.

Dlaczego Zeman nie lubi tak Juventusu?
Zasadniczo nic do Juventusu nie miał. Potem jednak mówił rzeczy, które i mi się nie podobały. Nie mogę jednak go nie lubić.

Czujesz się bardziej człowiekiem Lazio czy Juventusu?
Nie obrażając nikogo, jestem bardziej Juventino. Tu przeżyłem najlepsze lata mojej kariery.

Bywasz 'nieznośnym' zwycięzcą?
Bez wątpienia. Nie jestem zainteresowany byciem miłym i nigdy nie byłem.

Liga Mistrzów z Tobą jako dyrektorem byłaby...
Tylko pocieszeniem. Żałuję tylko, że nie zdobyłem jej jako piłkarz.
Teraz pomagasz Conte. Spodziewałeś się, że będzie z niego świetny trener?
Wiedziałem, że jest dobry. Jesteśmy zadowoleni, że go wybraliśmy. To mistrz.
Widziałeś pojedynek Barcelona-Milan?
Rossoneri nie faulowali, ale też nie zagrali najlepiej z Barceloną. Gdyby grali intensywniej, to mogliby przejść dalej.

Kto zdobędzie Ligę Mistrzów?
Real Madryt.

Co sądzisz o Mourinho?
Lubię jego sposób uprawiania zawodu. Ci, których trenował, zawsze dobrze o nim mówili.

W 2007 roku czym Cię przekonywał i czemu odmówiłeś?
Mówił, że zdobędę Ligę Mistrzów. Nie mogłem jednak zdradzić siebie i tej koszulki.

Kto zdobędzie Scudetto w tym roku?
My, ale będzie ciężko. To będzie walka aż do samego końca.

Jesteście skłóceni z Milanem.
Ale dlaczego? Myśleli, że się poddamy? Juve wraca do bycia Juve.

Juve nadal płaci za Calciopoli?
To oczywiste. Na arbitrach ciąży duża presja i być może są trochę za młodzi. Doświadczenie robi różnicę.

Kontrowersje z Gallianim i Allegrim?
Są częścią gry. Zawsze doradzałem piłkarzom, by poszli obejrzeć dobry film. Tylko dyrektorzy mogą toczyć tego rodzaju bitwy. Ważne żeby rozstrzygały się na boisku.

Co myślisz o pomyśle z dodatkowymi sędziami?
Popieram, technologia nie zawsze pasuje do piłki.

Kto jest teraz Nedvedem Juventusu?
Vidal, gracz o klasie światowej. Wojownik jak Conte. Widzi grę, biega i walczy.

To prawda, że pogodziliście się z Raiolą?
Cieszy mnie to. Mino jest bardzo zdolny i reprezentuje piłkarzy, którzy mogą nam się przydać.

Jaki jest Balotelli?
Bardzo dobry. Rozmawiałem z Ibrahimovicem. Zlatan powiedział mi, że Mario jest najlepszy i może być pierwszej trójce najlepszych piłkarzy świata. Jeśli ktoś taki to mówi, to mu wierzę. U Balotellego widzę dużo potencjału, ale musi poprawić swoje zachowanie.

źródło: tuttojuve.com
 
Bayern vs Real - Tutaj dla mnie nie ma faworyta, kto narzuci swój styl - ten wygra.



Chelsea vs Barca - Anglicy postawią szczelną obronę, ale Torres z Matą w ataku to raj dla obrońców FCB. Stawiam gładką wygraną Barcy, ale bez wielu bramek.
 
Back
Top