Piłka nożna

http://www.futbolnews.pl/rozgrywki/reprezentacja-polski/artykuly-reprezentacja-polski/art,701,peszko-i-wasyl-wylecieli-z-kadry-na-euro.html
 
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/bundesliga/2011-2012/schalke-hannover-30_sto3227260/story.shtml
 
007972c8a40fa9ba.jpg








Mysle że Tidzej się nie obrazisz:-)
 
Miejmy nadzieję, że przebudzi się nasz selekcjoner i zaadresuje kopertre z powołaniem na nazwisko Żewłakow.
 
Ja pierdziele.... 4 pkt przewagi.. A niektórzy widzieli szpaler na Camp Nou , a trzeba drżeć o mistrzostwo.. Mecz z Atletico w środe i wyjazd na Camp Nou to nieciekawe perspektywy...



Di Maria i ten jego fałsz... miał całą bramę pod prawą nogą , ale nie usrał się na fałsz... Benzema 2 setki w jednej akcji, CR zamiast szukać karnego powinien na pałe biec do piłki , może by się udało dobiec i strzelić. Pech to pech...
 
lipny ten sezon, szkocja stracona, anglia juz chyba tez, lazio jeszcze nie na mistrza i jeszcze w hiszpani sie pierdolic zaczyna ...
 
Cieszę się, że City przegrało oby nie wygrali mistrzostwa...



Spodziewałem się przegranej Realu jednak tylko remis... Pepe przechodzi sam siebie ;p
 
popatrz na tabele i odpowiedz sobie na pytanie niby jak maja wygrac mistrzostwo ? jeden mecz z united to ew odrobienie 3 punktów a strata jaka jest ?
 
hubi ja za City jestem od czasów jak przyszedł do nich fowler. jego juz nie ma ale dla mnie pod nieobecnosc leeds, i jeszcze nie zbyt duzym doswiadczeniu spurs w walce o najwyzsze trofea moim faworytem jest city zwlaszcza jak jest w pierwszej 2 z czymkolwiek innym
 
Niech Utd wygrywa póki może. W Anglii i tak w końcu na piedestał wrócą jedyni prawdziwi Czerwoni.

A w Polsce?
Bo w nienawiści, do tej drużyny, tak wychowano, wychowano nas!
 
Manure przyjęło idealną taktykę na wygrywanie ligi co sezon. Zamiast robić transfery słono opłacają sędziów ;) Potem mamy takie farfocle jak we wczorajszym meczu z QPR. Dopóki Ferguson rozdaje karty w Premiership i FA nikt inny nie wygra ligi niż scumy.
I nie jest to płacz fana Liverpoolu, bo prawdziwi czerwoni póki co nie zasłużyli na inne miejsce niż te, które w tym momencie zajmują, więc nie ma mowy o jakiejkolwiek rywalizacji. W tym klubie potrzebna jest rewolucja na każdej płaszczyźnie, żeby cokolwiek zaczęło funkcjonować na miarę jego wielkości.
 
Moje krótkie zdanie na temat piłki nożnej:



- Polska reprezentacja ma szanse na wyjście z grupy na Euro.



- W lidze mistrzów wygra Barcelona.



- Mistrzostwo Angli zdobędzie słaby MU.



- Mistrzostwo Polski zdobędzie Legia Warszawa



- PZPN to banda wieśniaków i złodzieji. To zwykłe świnie ze wsi które czepiły się koryta i biorą co tylko się da. Lato nie potrafi wysłowić się po polsku. Dzieci w podstawówce władają poprawniejszym językiem niż prezes PZPN.



- T-Mobile Ekstraklasa jest słaba jak cholera. Każda drużyna może wygrać z każdą. Obstawianie tego cholerstwa to pieniądze wyrzucone w błoto.



- Stadiony w Polsce to porażka. Wszyscy się nimi zachwycają ale w porównaniu do tego co buduje się obecnie na świecie to już przeżytek. Do tego wszystkie mają pełno felerów.



- Przez 20 lat byłem kibicem piłki nożnej i doszedłem do wniosku, że szkoda na to czasu i pieniędzy. Poziom reprezentowany przez naszych ligowców (może poza Legią, Lechem - mimo, że jest nisko to grę da się pooglądać, czasami Wisłą ) doprowadza mnie do śpiączki w czasie oglądania. Poziom tych wszystkich LZS-ów czy MKS-ów to już wogóle wynaturzenie sportu i miejsce gdzie można pooglądać oprócz piłki walki na kiepskim poziomie.



JEDNYM SŁOWEM ZAORAĆ BOISKA POSADZIĆ ZIEMNIAKI!!! Większy z tego będzie pożytek.
 
Hubi



nie mów tu aż tak bardzo o pechu, pecha to miał Tino Costa







Ogółem mówiąc w dobrych sytuacjach 5-3 dla Realu.
 
Czyli Wasyl i Peszkin wylatują z kadry za jazdę taksówką?


A co myślicie o tym Makuszewskim z Jagiellonii, największym, a właściwym jedynym wygranym obecnej rundy w Ekstraklasie. Wiadomo, że to tylko polska liga, więc nawet kulawy emeryt czy niewidomy bramkarz ma szansę zabłysnąć, ale ten chłopak jest formie, jest szybszy od Peszki, strzela piękne bramki, asystuje ... Rasiakowi, jest młody więc czemu nie ...
 
Droni







Valencia miała jedno sam na sam , które i tak nie było do końca taką rasową setką , za to setki Di Marii i Benzemy to obowiązek do strzelenia. Ronaldo zdaje mi sie , że też nie był aż tak bardzo wytrącony z równowagi i mógł próbować dalej biec , mimo wszystko ja bym CHYBA gwizdną wolnego , bo wyraźnie gracz Valencii nadepnął mu na nogę.
 
Nie ma co mieszać sędziego, z każdej sytuacji może się wybronić, Real zremisował kolejny mecz przez swoją pychę, a Benzyna marnuję którą to już setkę i dla mnie jest oczywistym synonimem trzech remisów Madrid w lidze. Mou postawił chyba nie na tego napastnika, a Real zatracił to co miał przez ostatnie lata, a mianowicie charakter. Najgorsze jest to, że to nie Barca jest teraz pod presją, oni grają swoje a piłkarze Madrid aż się gotują gdy nim nie idzie, no ale Pep przecież oddał już ligę, więc mecz na CN będzie tylko formalnością :]
 
A kogo ma wystawiać? Widziałeś Ty wczoraj Higuaina przy piłce przez jakis okres gdy grał?! A Benzema mecze genialne (Osasuna,Sociedad) przeplata słabymi , tak jak ten wczorajszy. Jednak w najlepszej formie to gracz o 1 poziom nad Igłą , który był wczoraj bez formy , nawet nie zauważyłem , że on grał , dopiero gdy go Di Maria zmienił ..
 
A ja myślę, że Igła w najlepszej formie to gracz o klasę lepszy od Karima, problem w tym, że ową formę miał przed kontuzją teraz to cały czas inny napastnik.
Co z tego, że Benzyna jest świetny technicznie, że nadaję się do gry z klepki itp. jak nie mogę sobie przypomnieć meczu którego on by nam wygrał.
Co z tego, ze gra "genialnie" z Osasuna (?) i Sociedad gdzie pakujemy 10 bramek bo Madird gra dobrze a frajerzy nie, a gdy przychodzi mecz gdzie obrońcy cisną to marnuje w trzech meczach 3 setki?
Higuain w wielu meczach jest niewidoczny, ale napastnika rozlicza się z bramek a nie z pięknej gry, chyba, że zmienimy formację i będziemy grać tak jak Barca z 7 pomocnikami?

Gdzie Raul? Mou Por Que?
 
Back
Top