Piłka nożna

Też dla mnie faworytem LM jest Bayern. Mają finał u siebie będą walczyć podwójnie. Jednak oczywiście wierze w 2 z rzędu zwycięstwo Barcy
 
Zgadzam się z Tarem. Od kiedy Bayern jest faworytem LM ? :-)


Szansę w wyeliminowaniu Barcelony widzę jedynie w tym, że Chelsea nigdy nie była dla nich wygodnym rywalem. Anglicy są jednak w nienajmocniejszej dyspozycji i wątpię, aby potrafili poradzić sobie z Dumą Katalonii.
 
@ L U K ale ewntualne odejście Rudneva raczej będzie trudne do zastąpienia. Nie mam pomysłu, kogo by mogli ściągnąć, żeby walnął 19 bramek w sezonie.



Co do ligi mistrzów to final Chelsea - Real mi się marzy ze wskazaniem na Królewskich.
 
haha



widać chłopaki z jednego pieca chleb jedzą i się mendy nie chcą puścić :]



(oczywiście mowa o Barcy) bo Pepe to swój chlop ^^
 
"To był słaby dzień Closa Gómeza". Hiszpańskie media są zgodne, że Hiszpan nie popisał się. Rafa Guerrero z dziennika Marka pisze, że ten arbiter jest "zimny" i zawodnicy nie mają z nim odpowiedniego feelingu. Głównie dlatego, że nie stosuje jednakowych kryteriów we wszystkich akcjach. Do tego dołożył wczoraj poważne błędy. Największym z nich - według Guerrero - było oszczędzenie Vóctora Ruiza, który w 72. minucie nadepnął wychodzącego sam na sam Cristiano, za co powinien obejrzeć czerwoną kartkę. Potem ten sam zawodnik w 94. minucie trzymał Portugalczyka w polu karnym, nie pozwalając mu na zagranie piłki. Druga żółta kartka dla gracza Valencii i rzut karny. Co więcej, ten sam gracz popełnił w 56. minucie faul na Benzemie, który walczył przed nim o piłkę. Kolejny faul, kolejny karny. Guerrero zajął się jeszcze sytuacją między Costą i Cristiano z 18. minuty. Portugalczyk reklamował faul, ale według byłego sędziego piłkarz Valencii ledwo go dotknął. Ekspert Radio Marca pisze tylko o sytuacji z 72. minuty, gdzie jego zdaniem sędzia powinien wyrzucić zawodnika gości.Z kolei ekspert Asa, Urizar Azpitarte, uważa, że sędzia ogólnie miał dobrą osobowość i sędziował na dobrym poziomie. Jednak też wytknął Closowi Gómezowi kilka błędów. Pierwszy to odpuszczenie drugiej kartki dla Ramiego po zastosowaniu przywileju korzyści w sytuacji, gdzie w 90. minucie spudłował Benzema. W 8. minucie Higuaón padł po starciu z Jordim Albą, ale nie było karnego. W 34. minucie starcie Ramiego z Cristiano też nie zasługiwało na podyktowanie jedenastki. W 53. minucie ózil pada w polu karnym po lekkim szarpnięciu ramienia przez Tino Costę - "nurkowanie pełną parą". W 72. minucie, według Azpitarte, miał miejsce pierwszy błąd sędziego. Vóctor Ruiz dosłownie nadepnął na lewą nogę wychodzącego na czystą pozycję Cristiano i wytrącił go z rytmu. "Clos mógł tego nie wiedzieć, ale to był faul ostatniego obrońcy przez polem karnym, co powinno zakończyć się czerwoną kartką". W końcówce miały miejsce dwa faule w obu polach karnych. Najpierw w 90. minucie Pepe złapał Vóctora Ruiza przy dośrodkowaniu. "Jednak piłka nie leciała w ogóle w to miejsce, złapał ją bez problemu Casillas. Z powodu rozwoju akcji, nie odgwizdałbym karnego". W 92. minucie Vóctor Ruiz znowu łapie Cristiano i uniemożliwia mu grę. "Jednak piłka trafia do Benzemy, który oddaje strzał i dlatego tutaj też nie powinno być karnego".
 
Ronaldo powinien paść odrazu , a nie walczyć o dalsze biegnięcie do piłki , wtedy sędzia nie miał by wyboru i musiał dać czerwoną kartkę jego rywalowi . Chyba nikt mi nie powie , że tam nie bylo kontaktu , bo zdeptał mu Achillesa.
 
sorry ale jak za ciagniecie koszulki nie chcesz dawac karnych to jak chcialbys dac za takie musniecie, ktore go nawet z rytmu nie wyprowadzilo, czerwona kartke?
 
Ronaldo powinien paść odrazu , a nie walczyć o dalsze biegnięcie do piłki , wtedy sędzia nie miał by wyboru i musiał dać czerwoną kartkę jego rywalowi . Chyba nikt mi nie powie , że tam nie bylo kontaktu , bo zdeptał mu Achillesa.


Wiesz w ogóle o co chodzi w tym sporcie?Piłka schodzi na psy przez takie aktorstwa i zamiast walczyc to piłkarz ma zaprogramowane by padać,zwijać się itp tid -a ty niby kibic i takie rzeczy piszesz?Oragnij się







P.s to Peszko jednak miał z 0,4 promila a nie jak mowili1,5



http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/orange-sport-policja-wycofuje-zarzuty-wobec-peszki,1,5093888,artykul.html
 
Źle to napisałem , kurde jak zawsze.







Miałem na mysli to , że gdyby Ronaldo odrazu się wywrócił to powinien być faul i czerwona kartka , a biegł dalej , a równowagi i tak nie miał szans utrzymać , wywrócił się poźniej i dlatego sędzia nie gwizdnął.



@Gambit







Bo tu biegł sam na sam , a to go wyprowadziło akurat z równowagi. A lekkie szarpniecie koszulki to nic takiego , szczególnie w wychodzeniu na taką pozycję (domyslam się , że chodzi Ci o mecz Barca-Athletic). Ile jest szarpania za koszulki podczas gry , a ile deptania achillesów w momencie gdy wychodzi sam na sam?
 
i w sumie dobrze, że Ruch przeszedł. Wisła jest ewidentnie do przebudowy. W Anglii po raz kolejny dobry mecz zagrał Kuszczak. W meczu Cardiff v Watford 1-1 Kuszczak nie raz ratował swoją drużynę przed utratą kolejnych bramek i dostał notę 9.9 w 10 punktowej skali. Można powiedzieć, ok tylko zaplecze premiership ale jakie noty zbiera taki fabiański co ma być w kadrze na euro ?
 
http://www.weszlo.com/news/10111-Grzegorz_Skwara_i_Marcin_Budzinski_zagrozeni_Janukiewicz_nowym_krolem_autozjebki
 
Back
Top