Piłka nożna

sw



zaraz , zaraz czy ja dobrze widze? :-)



Btn_ekPIUAA505K.png
 
Gwiazda Juventusu Turyn i reprezentacji Chile, Arturo Vidal zgodził się na przejście do Manchesteru United • poinformował chilijski dziennik • El Mercurio • . Kluby uzgodniły już kwotę transferu na 47 milionów funtów, czyli około 63 miliony euro!
 
Czo ta Legia...
Może właśnie w sezonie, w którym najmniej się tego spodziewamy, doczekamy się LM?
Brawo Miro!
 
Kurwa. Ten Celtic byl dzisiaj tak slaby ze powinni ich ROZNIESC i do Szkocji jechac na spotkanie z kibicami.
 
Kurwa gdzie ten Celtic z Larssonem, Suttonem, Hartsonem, Lambertem, Mjalby, Lennonem, Thompsonem czy Valgarenem. Teraz to sa jakies pizdziki i szkockie drwale, ktorzy mogliby co najwyzej podawac pilki 10 lat temu. Ale szkocka liga zleciala w dol.
 
sw, a nie roznieśli? Wynik 4-1 to taki, który brałbym w ciemno przed meczem.


Brawo Legia, brawo Miro, brawo Kosa!
 
Nayvesky - wlasnie w dalszej czesci mojego postu ktory skasowalem bylo ze przed meczem jakby ktos proponowal 4-1 to pewno wszyscy kibice by sie zgodzili, ale chodzi o to ze byly szanse na egzekucje, a teraz jednak Celtic dalej ma szanse np. rok temu Celtic w 1 meczu ostatniej rundy quali do LM przegral z Kazachami 2-0, a w siebie wygrali 3-0 i awansowali. Oczywiscie nie jest to narzekanie i bardzo sie ciesze z tego wyniku ale poprostu szkoda niewykorzystanych szans ktore moga sie zemscic.
 
Legia ma dobrze bo rewanż nie odbędzie się w glasgow a gdzies indziej w szkocji ( chyba edynburg ) więc celtic traci atut własnego boiska, ja się cieszę z 4-1 , myślę że są w czwartej rundzie już to oznacza pewne puchary na jesieni bo nawet jak odpadną w 4 to będzie liga europejska ;)
 
Boruc sie raczej cieszy z wygranej Legii i z tego ze Forster 4 bramki puscil :)



Bo sa Igrzyska Wspolnoty Brytyjskiej.



Btz_l_0IUAAEQrM.jpg
 
Oho Lech bije wszelkie rekordy w eurowpierdolach. Chyba nie ma w Polsce drużyny, która w jednym sezonie w europucharach poległa z dwoma tak cenionymi ekipami.
 
Juan Quintero w drodze do London Coley



cena: 16 mln euro.



jaram się.



oznacza to najprawdopodobniej odejście Cazorli ewntualnie Podolskiego.
 
KOLEJORZ XD.



Wspolczuje Rumaka, jak zajmowal stanowiska to myslalem ze przychodzi tylko na chwilke ale jak widac ktos go na sile trzyma. Za tydzien i tak powinni to odrobic ale to co wyprawia druzyna pod wodza Rumaka w Europejskich pucharach to tragedia :).
 
Bt54jEyCUAAvhGr.jpg




tak ma wygladac ten o to stadion jutro podczas meczu United-Real, ma byc 109 tysiecy ludzi na trybunach :-)



bilety podobno rozeszly sie w 1 dzien, gdy oglosili sprzedaz biletow
 
Spokojnie, Ruch 1:1, Lech 2:1, Legia 0:2 i wszyscy grają dalej.
Ps. Drużyny, które Legia może trafić w 4 rundzie: Sparta Praga, BATE Borysow, RB Salzburg, Steaua Bukareszt, APOEL Nikozja.
W przypadku odpadnięcia którejś z powyższych, kolejno: Dinamo Zagrzeb, Ludogorec Razgrad, Maccabi Tel-Awiw, Sheriff Tiraspol i Maribor.
Wszystko do przejścia, jak juz się wyeliminuje taką ekipę jak Celtic.
 
Nie umniejszając Legii ich super gry, ale Celtic to już nie jest "taka ekipa" to tylko nazwa zespołu, który był kiedyś w miarę groźny.
 
Zulte Waregem które w poprzedniej rundzie wyeliminował Zawiszę przegrał teraz u siebie z Szachtior Szoligorsk 2:5 :D
co do Lecha to myślę że u siebie odrobią straty , ale na wyjazdach to jest tragedia.. Bilans wyjazdowy w europie za rumaka :

Żetysu Tałdykorgan (Kazachstan) • 1:1
Chazar Lenkoran (Azerbejdżan) • 1:1
AIK Solna (Szwecja) • 0:3
FK Honka (Finlandia) • 3:1
Żalgiris Wilno (Litwa) • 0:1
Nomme Kalju (Estonia) • 0:1
Stjarnan FC (Islandia) • 0:1

ps.właśnie ogarnołem że Cypr ma dwa miejsca w eliminacjach ligi mistrzów
 
@Mayhem własnie żałuję, że nie kupiłem biletu na wczorajszy dzień. Ale za 20 minut wsiadam w metro i jadę na drugi dzień Emirates Cup! Może Monaco też pocisną konkretnie ;)
 
Back
Top