Piłka nożna

to zaden ruch, Didier chce skonczyc kariere w klubie ktoremu zawdziecza wiele, dla mnie to raczej o to chodzi. zawsze mega szacunek, swietny pilkarz i czlowiek.
 
:-) BREAKING NEWS !!!



Pepe ogolił się na łyso. Suarez już wie, że to nie przelewki xD



article-2704666-1FF61E9500000578-987_634x482.jpg




BtbS69FIMAAabYR.jpg
 
Ciekawostka: Chiny wyrażają chęć do zorganizowania MŚ 2026.


Wydaje mi się, że biorąc pod uwagę ostatnie upodobania FIFY, która lubi dawać mundial krajom uchodzącym za bogate, z silną gospodarką - myślę, że to z stamtąd przyjdzie nam oglądać mecze ;)


Nie wiem do kiedy można zgłaszać kandydatury, ale pewnie jeszcze jest w chooj czasu. Jak na razie innymi krajami, które wyraziły chęć są Kanada, Kolumbia i Meksyk. Mówi się też o USA i Maroku.


Oczywiście to jeszcze nic oficjalnego. Jest duże prawdopodobieństwo, że niektóre państwa się wycofają.
 
ja to bym chciał wreszcie mistrzostwa w anglii.



może zabiorą przez te korupcje katarowi i dadzą anglii? :-)



finał mś we ruskach na donbass arenie w doniecku? :-)
 
Jak dla mnie to Pjanic tylko moze sie z tym golem rownac. Rooney i Bale poprostu strzelili. I im weszlo. Na 100 takich strzalow wejdzie 10 gora 15. Lewy tutaj jak dla mnie pokazal megafantazje i przy tym znakomite przyjecie i zastawienie sie.
 
Też z tych wszystkich bramek najbardziej podoba mi się Lewego. Mega spokój i precyzja. Kapitalna bramka. A takie bomby jak Bale czy Rooneya też są ładne dla oka ale takich uderzeń obserwujemy dużo więcej. '



No i wczoraj Cracovia (jak na Cracovię) przeprowadziła też świetną akcję po której prowadzili z Legią 1-0.



Tu link: http://ekstraklasa.tv/skroty/cracovia-legia-1-3-zobacz-skrot-meczu/g2d8k
 
Lewandowski strzela 2 kolejne gole dla Bayernu w meczu sparingowym z Vfl Wolfsburg. Jak dla mnie biorac pod uwage kwote transferu, a wlasciwie jej brak i to jaka role moze pelnic w zespole jest to najlepszy transfer tego okienka jak na razie.



https://www.youtube.com/watch?v=kDBgyvqEotI



https://www.youtube.com/watch?v=LH8f-4LnY1w
 
Jeszcze rozumiem internetowe podniety Januszy bramką Roberta, ale jak czytam, że taki niby dziennikarz Romek Kołtoń już widzi go po tych bramkach w 3 najlepszych piłkarzy świata to już sam nie wiem czy się śmiać czy płakać.
 
zawsze mnie to rozpierdala, haha. to co, lepiej zeby w ogole nie strzelal?



United Rome pyknelo i cisza? :)
 
Kołtoń? To ten co napisał że w sezonie 2013/14 (licząc też mundial) Mueller > James > Messi > CR7 > Neuer?



#aha
 
Kołtoń to największa chorągiewka w mediach zajmujących się piłką kopaną. Szacun, że ktoś jeszcze jego słowa bierze na poważnie.


United Rome pyknelo i cisza? :)



W jakimś nic nieznaczącym sparingu.
 
sparingi takich zespolow wiecej znacza niz 'walka' Lecha o LE. :)



poza*



chuj tam, mnie po tamtym sezonie takie wyniki ciesza.



sam LvG powiedzial, ze zagrali chujowo - jesli takie wyniki maja osiagac po slabej grze - nie mam nic przeciwko. :v
 
Jak mozna porownywac chłopaczków powyciaganych z orlika z Manchesterem. I nie mowie tu o Lechu, ale ogolnie o tej polskiej, smiesznej kopance po czołach :)
 
Co do pl pilki...


to wczoraj bylem na meczu w bdg Zawisza - Jagiellonia


Tego sie ogladac nie da przeciez, istna kopanina, poziom mułu. Pilka toczy sie z predkoscia slimaka, a i tak nikt nie ma sily biegac.


Polska pilka to dno.
 
BtoGR5vIQAA6TYu.jpg




Griezmann przed badadaniami medycznymi w Atletico Madryt, cena 30 mln euro



Lovren zaprezentowany w LFC



Btn0QZrIgAAnhPv.jpg




I prawdziwa :-) Ebi Smolarek zakonczyl oficjalnie kariere pilkarska
 
Zazdroszcze Atletico, mialem nadzieje ze francuz pojdzie do Bayernu bo chodzily takie plotki i bedzie naturalnym zastępca Ribery'ego
 
Wg BBC Jay Rodriguez i Morgan Schneiderlin blisko Tottenhamu



Podsumujmy wiec, kto zrobil out z Southampton



Lallana,Lovren,Lambert -liverpool



Chambers- Arsenal



Shaw- Manchester United



Rodriguez,Morgan Schneiderlin- Tottenham



Dawno nie widziałem tak rozkupionego zespołu, az 8 zawodników robi out na ta chwile
 
Back
Top