Piłka nożna

Trzymajcie mnie bo nie wytrzymie. Kurwa Rumak nie chce być nie miły ale wypierdalaj i weź ze sobą te miernoty. Wynik do przerwy z Wisłą pokazuje, że te wstydliwe eurowpierdole z amatorami z Estonii i Islandii nie były przypadkowe. A dwójka super obrońców Wilusz - Ajaruri czy jak to się kurwa pisze to istny, biegający kataklizm. Ja pierdole.
 
słaby Arsenal dziś, Cazorla znowu niewidoczny jak przez cały poprzedni sezon, kłoda Giroud i wiecznie grający do tyłu lub w poprzek Arteta.
 
z ciekawszych towarzyskich spotkań :



Benfika -Valencia 1:3



Everton- Porto 1:1



Arsenal -Monaco 0:1 po bramce Falcao



Werder - Chelsea 3 :0 !! (Obraniak strzelił drugą bramkę)



Rapperswil -BVB 0:10 !!



Schalke 04 - Newcastle 1:3







Navas w Realu oficjalnie







Finałowy meczy turnieju piłkarskiego w Ann Arbor, w którym Manchester United pokonał Real Madryt 3:1, obejrzała rekordowa w USA liczba widzów 109 tysięcy 318 osób.



ann_arbor_michigan_stadium_650.jpeg
 
fajnie wygląda to zdjęcie.



soccer niedługo może się wznieść na nieprawdopodobny poziom, jeżeli będzie dalej takie zainteresowanie.
 
"Navas w Realu oficjalnie"


Mają rozmach skurwysyny ;)


Co do popularności soccera w USA to rzeczywiście - efektowny występ ich piłkarzy w Brazylii pchnął hamburgerów w dobrym kierunku. Nawet rozważają kandydowanie do organizacji MŚ 2026.
 
Przeciez mistrzostwa swiata w USA mialy najwieksza srednia frekwencje ludzi na stadionach (chociaz ogromne stadiony tutaj tez zrobily swoje) wiec watpie zeby to ostatni wystep na mundialu nagle zwiekszyl zainteresowanie pilka. Jedyny problem jest taki ze oni maja duzo sportow do wyboru ktore uwazaja za lepsze i nie nastawiaja sie na pilke tak jak kraje europejskie czy poludniowo amerykanskie.
 
Ja wiem... Wtedy ludzie raczej z ciekawości chodzili niż z pasji. Teraz Dempsey czy Howard stają się bohaterami w USA. Dawniej takich zjawisk nie było.
 
Ale amerykanie to amerykanie. Ta fota pokazuje, że na piłce się nie znają. W 100 koła przyszli obejrzeć sparing :-)
 
Valencia fajnie zagrała dzisiaj z Benfica, chociaż w pierwszej połowie słabo sobie radzili. Arsenal z Monaco trochę gorszy mecz niż ten pierwszy. Ogólnie kibice Arsenalu kochają Cazorlę, dla niech wystarczy, że po prostu jest na boisku. Sancheza też kochają a dzisiaj chyba nawet 3 razy przy piłce nie był. Falcao powoli wraca do formy. Ogólnie fajna atmosfera jest na angielskim stadionie. Całkiem inna niż w Polsce, nie to, że lepsza czy gorsza, ale taka inna :D Chciałbym iść na jakiś ligowy mecz, ale praktycznie jest to niemożliwe ;/
 
ja bym Cazorle chętnie pożegnał, wkurwia mnie od roku każdy mecz przechodzi obok raz do roku uderzy jakiegoś wolnego albo coś zrobi, ale ogólnie to nic ciekawego.
 
5 spotkan, 5 wygranych... LVG is coming!!! :)



niby to tylko mecze towarzyskie, ale takie wyniki z takimi rywalami? kurwa jaraaaaaaaaaam sie.
 
http://sport.interia.pl/klub-legia-warszawa/news-transmisja-meczu-celticu-z-legia-tylko-w-klubowej-telewizji,nId,1480931#iwa_item=1&iwa_img=1&iwa_hash=21388&iwa_block=sport
 
Jakby ktoś nie wiedział na Eurosporcie gra właśnie Śląsk z Borussią. Po 15 minutach jak narazie 1:0 dla BVB.
 
O kurwulus, Iker jaki kot :-) Kapitan daje wszystkim przykład jak się wylewa pot i łzy na treningu xD



 
Jebany Debreczyn. Jakby wczoraj nie dali sobie wbic gola w 94 minucie to Legia (jesli awansuje) mialaby duze szanse na rozstawienie w nastepnej kolejce :(
 
@Gambit



Następny debil



Tak trudno zauważyć że obaj wykonywali inne ćwiczenie? :-)
 
Co się tak pienisz i od debili wyzywasz, masz tu filmik gdzie jest tego ponad 30 sekund, mniemam, że hiszpańskiego nie znasz, więc napiszę Ci słowa jednego z redaktorów na rm.pl który torchę hiszpański rozumie, ale pewnie też debil i mourinhista xD

To samo ćwiczenie, pokazali pełną sekwencję w programie sportowym.



Jak nawet te pazie z Telemadrid mówią, że to jedno ćwiczenie, a gość z redakcji komentuje grobowym głosem, że jest słabo...


http://www.telemadrid.es/programas/hora-deportiva/hora-deportiva-06082014



Też sobie mogę napisać. i.vu kolejny debil, który uważa, że Navas wybija się z nogi zewnętrznej, a Iker z wewnętrznej :-)



Nie łatwiej napisać, że Iker miał wyżej sznurek lub że był już po 50 takich ...
 
Back
Top