Piłka nożna

@Gambit



Nie obchodzi mnie co mówią redaktorzy rm.pl bo to zwykli hejterzy, którzy zamiast tylko używać argumentów mieszają zawodnika z gównem. Po czymś takim ich zdanie na jakikolwiek temat jest dla mnie nic nie warte.



Oceniam to co widzę a widzę że wykonywali ewidentnie inne ćwiczenia, a nauczony TVN-owską ściemą śmiem twierdzić że to video i ten materiał tam jest czystą manipulacją, co w hiszpańskich mediach jest normą.



Poza tym - tak. Jeśli uważasz że sportowiec który trenuje od ponad 20 lat nie jest w stanie odbić się jedną nogą, to tak - jesteś debilem.
 
Red Bull Salzburg, Steaua București, APOEL, BATE Borisov, Ludogorets Razgrad.



Ktos z nich :). Jedynie Salzburg znaczaco odstaje poziomem od reszty i nie chcialbym zeby na nich trafili.
 
Legia taka mocna czy Celtic taki słaby? Nie śledze zbyt bardzo polskich drużyn, ale po ostatniej porażce Celticu, który kiedy siedziałem mocno w piłce był solidną europejską marką mnie zdziwiła. Teraz jestem zdziwiony jeszcze bardziej.
 
rewanż ze Steaua pliz
smile.gif


chcesz żeby nie awansowali?!
 
Oceniam to co widzę a widzę że wykonywali ewidentnie inne ćwiczenia, a nauczony TVN-owską ściemą śmiem twierdzić że to video i ten materiał tam jest czystą manipulacją, co w hiszpańskich mediach jest normą.



Ja pierdole, gościu co Ty gadasz.... Manipulacja w Hiszpańskich mediach na niekorzyść Ikera?! Przecież on jest tam Bogiem. I jak widzisz inne ćwiczenie, to do okulisty może pójdź, bo każdy kto to ogląda, widzi, że mieli za zadanie zrobić to samo, tylko Ikerowi a) się nie chciało tego robić b) nie traktował tego poważnie c) nie ta zwinnosć co kiedyś.
 
@up



Okulista to jest ci potrzebny i to w trybie pilnym. Pierwszy odbija się na ZEWNĘTRZNYCH NOGACH a wewnętrzna cały czas w górze. Drugi przeskakuje OBIEMA NOGAMI. Człowieku, jakim trzeba być półómózgiem żeby twierdzić iż wieloletni sportowiec nie potrafi odbijać się na zewnętrznej nodze? Każdy to potrafi, moge ci to samo zrobić co Keylor o trzeciej w nocy zaraz po obudzeniu. Nie tak zwinnie ale to samo. A Casillas kóry trenuje ponad 20 lat nie potrafi?? Haha, musisz być nieźle upośledzony ruchowo że coś takiego jest dla ciebie wyczynem. Za chwilę nagrają Ronaldo podczas sprintu na treningu i Marcelo który truchta, i co powiesz że Marcelo tak słaby że już biegać nie potrafi? W sumie przestaje się dziwić mediom że robią z ludzi debili bo skoro nimi są i dają się nabierać na byle główno, to niech robią z nich debili przynajmniej więcej zarobią.

mieli za zadanie zrobić to samo


Ooo, na ich treningu też byłeś i ci powiedzieli? Skoro 6 sekundowy zlepek scen z kilkudziesięcio minutowego treningu jest dla ciebie wiarygodny to zaliczasz się do grupy docelowej pudelka. Gratuluje umysłu.
 
A kto Ci to powiedział, wrózka fifi chyba, bo tylko Ty widzisz coś innego, dlatego to raczej ja nie mam problemu, a Ty. Do tego popracuj nad nerwami i używaniem normalnego słownictwa w dyskusji, bo póki co to jesteś równorzędnym partnerem do dyskusji, ale dla Freda K. nie dla normalnych ludzi z tego forum. Nie chce mi się czytać Twoich dalszych wypocin i obelg w kierunku byle którego użytkownika, który się z Tobą nie zgadza, a najczęściej ma rację do tego, więc oszczędź mi tego i juz się nie odzywaj.
 
Hubi, pewnie i tak i.vu zakończy dyskusje tfu wymianę uprzejmości bo do niego musi należeć ostatnie zdanie, no ale postaw się na jego miejscu - całe życie z debila mi xd
 
A Lech przejebie z amatorami z Islandii. . . wstyd.



Ostatnio, gdy oglądałem mecze kolejorza, to salzburg ogrywali, city ogrywali, z juve remisowali. . . .
 
Back
Top