Piłka nożna

BugWZ3FIEAAmIZB.jpg
 
Ogolnie to trzeba powiedziec wprost ze UEFA postapila zgodnie z prawem i jest wielce prawdopodobne ze chcialaby zeby to Legia grala dalej ale to wiazaloby sie z protestem ze strony Celticu i w nastepstwie pozwem do trybunalu w Lozannie, a nastepnie wielkimi odszkodowaniami. Jednak to wszystko nie zmienia faktu ze przepisy sa poprostu chujowe i za zle wypelnienie papierka kara sie klub w taki sposob, to tak jakby za zle wypelniony bilet parkingowy zabieraliby samochod. Do tego dochodzi duzo niescislosci w przepisach i niedlugo zamaist pilkarzy bedziemy ogladac prawnikow ktorzy beda przescigali sie w szukaniu kruczkow prawnych. Szczerze to nie zdziwie sie jakby koniec koncow okazalo sie ze istnieje jakies prawo ktore bylo po stronie LEgii, niestety na znalezienie tego bylo za malo czasu, a na prostest nie ma co liczyc.



fuck-uefa.jpg




Ciekawe jak ci kibice sobie w twarz spojrza teraz XD.
 
Sport > Takie prawo. Ja uważam, że postąpili rasistowsko i nie-fair, a wszędzie tylko widzę Say no to racism i Fair-Play bannery. Ktoś w Uefie powinien dostać po łbie fizycznie i zwróciliby uwagę na ważniejsze rzeczy niż takie pierdoły prawdziwe.



EDIT: Wszystko było ustawione, bo ktoś z Celticu siedzi na losowaniu...Celtic dodatkowo rozstawiony, więc już widzę jak UEFA zechce odkręcać sprawę, bo Legia rozstawiona miała nie być. Co tam jakaś Polska i jakaś Legia, która na boisku wygrała awans. To dzisiejsze prawa i zwyczaje...
 
Przepłacony, ale jak wróci do formy to może wejść do pierwszego składu. Wcześniej mówiło się o 13 mln także nie wiem czemu teraz doszło do 19 może jakieś zmienne czy kij wie co.



Jest taki plus, że Mascherano nie będzie grał w obronie nareszcie.







Bartra ma pewne miejsce, Mathieu wcale nie taki słaby, ale wiek mu nie pozwoli grać długo, a Pique to solidny stoper, ale w głowie ma Shakire i nie może się skupić i formy szuka.
 
Legia jest sam sobie winna. Bo kurde gra się o LM i się nie wie kto może grać a kto nie?! Kara mimo że zgodna z prawem to chyba jednak za wysoka.. Bartosz zagrał pare minut, więc nie miał wpływu na wynik. Szkoda też tych nie strzelonych karnych w pierwszym meczu, tak to by nawet ta kara nic nie zmianiła a tak kolejny rok bez LM w naszym kraju stał się faktem. Odwołać się mogą ale to i tak już pewnie nic nie zmieni.
 
EDIT: Wszystko było ustawione, bo ktoś z Celticu siedzi na losowaniu...Celtic dodatkowo rozstawiony, więc już widzę jak UEFA zechce odkręcać sprawę, bo Legia rozstawiona miała nie być. Co tam jakaś Polska i jakaś Legia, która na boisku wygrała awans. To dzisiejsze prawa i zwyczaje...
Born, ale co w tym dziwnego? Znasz zasady rozstawienia? Poza tym z tego co wiem regulamin jest JAWNY, więc? Szkoda tylko świetnego dwumeczu w wykonaniu piłkarzy.
 
Wiem, dlatego Legia pokonała wg Uefy drużynę lepszą na papierze. Tyle, że jakby uznano Legii odwołanie jakimś cudem to teraz z Mariborem też nie powinna grać, bo i Maribor nierozstawiony i Legia by była.



Regulamin jest jawny, ale istota sprawy jest taka, że miało to gówniane znaczenie i jak będziemy trzymać się takich dziwnych zasad to w końcu w ogóle przestaniemy myśleć. Dla mnie to godzi w ducha sportu i mam gdzieś, że przepisy stanowią, że nie powinno go tam być. To ukarajcie piłkarza, kogoś za błąd, a nie decyzja tego typu, choć drużyna była wyraźnie słabsza i dostała baty. Prawo powinno być dla ludzi, a jest wbrew. Argument, że grał nieuprawniony piłkarz przekreśla cay wysiłek 20+ innych piłkarzy. Tysięcy kibiców na trybunach, bo "tak sobie postanowiliśmy" i mamy do tego prawo. Je**ę takie nielogiczne prawo. Jak im tak zależy to niech pilnują tego przy zgłaszaniu składów. Mecz by się nie rozpoczął i tyle, ale po co myśleć za wczasu...TV ma oglądalność, bilety sprzedane, mecz obejrzany, gadżety zakupione, turyści przyjechali i też pare groszy zostawili. To się liczy niż zachowanie fair. Kur...to ma być sport, a nie polityka czy sala sądowa! :-|



F(U)CK(EFA) i tyle. Nie obejrzę Ligi mistrzów w tym roku w proteście ;-) Kurde, blisko 20 lat czekam na drużynę w Lidze Mistrzów to jeszcze chamy kłody rzucają ;-)
 
Ta to jeszcze uefa wina , że legia wprowadziła chłopa który nie mógł grać . Przyjmijcie do wiadomości to, że ktoś w Legii popełnił wielki błąd który nie powinien sie zdarzyć w takim meczu o taką stawke . Są frajerami i tyle







O Widze , że Born chce piłkarza karać : ) dobre , co ma piłkarz do tego ? On zdejmuje dres i mówi dobra tera se wchodze na boisko ?
 
Ale kara jest w ch*j niewspółmierna do zaistniałej sytuacji! To przyjmij i pojmij. To jest chore, a nie mądre tylko dlatego, że prawo Uefie na to pozwala...Takiemu podbijającemu taki przepis uciąłbym głowę, bo i tam mu niepotrzebna ;]
 
Ja Cie rozumie , był też przypadek z jakąś drużyną , że za to samo dostali kare $$ , ale to gdyby Legia nie popełniła błędu wprowadzając go na boisko to by nie było wogóle tematu . Kurwa jak można wpuścic typa niezgłoszonego do meczu ? w 87minucie przy 6 1 w dwumeczu ? co im to dało , nie umieją czytać ze zrozumieniem regulaminu ?
 
Moim zdaniem i UEFA i legia dały dupy jak tanie dziwki z ruskiego burdelu. Dziwne, że UEFA zawsze dopiero po meczu widzi, że piłkarz nie był uprawniony do gry, no a legia to kurwa sam nie wiem, pojebani jacyś?
 
Kurwa jak można wpuścic typa niezgłoszonego do meczu ?




Byl zgloszony do meczu widac ze chuja wiesz o sytuacji ale najwiecej musisz pisac :).




O Widze , że Born chce piłkarza karać : ) dobre , co ma piłkarz do tego ? On zdejmuje dres i mówi dobra tera se wchodze na boisko ?


Pilkarz rowniez zostal dodatkowo ukarany.
 
Legia na 100% nie gralaby z Mariborem poniewaz obie druzyny (Maribor i Legia) byly nierozstawione w przeciwienstwie do Celticu.
 
Znalezione w sieci:
Fragment wywiadu z Martą Ostorwską, kierownikiem druzyny):

- Co pani robiła wcześniej?
- W grupie ITI byłam asystentką prezesa. Byłam szefem biura, szefem administracji.
- Nie miała pani żadnego związku z piłką?
- Absolutnie żadnego.
- Nawet pani nie kopała?
- Nie kopałam. Stałam na bramce w dzieciństwie, ale nic oprócz tego.
- Przychodzi prezes, bierze osobę, która jest...
- ...zielona.
- Dlaczego?
- Dlatego, że na tym stanowisku liczą się umiejętności managerskie, a nie znanie się na piłce. Po kilku miesiącach na stanowisku mogę powiedzieć, że o świecie piłki nie wiedziałam zupełnie nic. Biorąc to stanowisko dużo ryzykowałam. Ryzykował też zarząd Legii. W końcu mogłam stać się pośmiewiskiem.
 
Legia ladnie dala dupy. Przepisy podobno nie uwzgledniaja innej kary niz ta. Ciekawi mnie co by bylo gdyby jeden z karnych byl strzelony. Bo jezeli by to dalo awans legii to dopiero jest idiotyczny przepis.







212bx28.jpg
 
Komentarze w necie nie pozostawiają na niej suchej nitki:

Jak tam samopoczucie, dalej uważa Szanowna Pani , że nie musi się znać na piłce i ograniać tych wszystkich przepisów, niuansów ?






Jak to jest. To kierownik winy (ona) dał ciała czy kto?
 
paradoks polega na tym, że jeżeli zawodnik byłby niezgłoszony i nie zawieszony a by zagrał to dostali by kare finansową, natomiast jeżeli był zawieszony i zgłoszony to wtedy jedyną karą jest walkower = są to dla mnie najgłupsze przepisy w historii, czym te 2 sytuacje się różnią? według mnie niczym.



a co do tego, że było ustawione bo ktoś z celticu siedział na losowaniu - bardziej debilnego komentarza nie widziałem w życiu, po 1 losowanie LE i LM jest w tym samym miejscu więc tak czy inaczej ludzie z Celticu musieli być na miejscu, po 2 wyjaśniali sprawe.



legia się będzie odwoływać?
 
Naprawdę wierzycie w tę "pomyłkę" itd. THINK: Legia wygrała pierwszy mecz 4:1. Żeby Celtik awansował potrzebował wygrać akurat 3:0. Jeżeli Legia po zmieceniu Szkotów w Warszawie przegrałaby sromotnie 3:0 byłoby to podejrzane i to mocno, a poza tym ustawić mecz na konretny wynik jest dość trudno (nie wchodzą w grę same wydrukowane karne itp.). Najprościej więc "zrobić" walkower'a. Ciekawym ile Legła zainkasowała, że opłacało się jej to bardziej, choć i tak awansu do LM jeszcze nie mogłabyć pewna a i w LE sobie pogra i dorobi może nawet trochę więcej (lepszy wróbel w garści...)



Jak to mówią - pozdro dla kumatych ; )
 
"a co do tego, że było ustawione bo ktoś z celticu siedział na losowaniu - bardziej debilnego komentarza nie widziałem w życiu"



Oczywiście nie wietrzyłem w tym większego spisku, ale nie sądziłem, że Celtic może być tak pewny tego, że jeszcze w pucharach zagra (nie pomyślałem wtedy nawet, że i tak być powinni, bo grać mieli w Lidze Europejskiej). Inna sprawa to, że najwyraźniej krótko żyjesz, bardzo mało widziałeś i bardzo mało czytałeś jeśli to dla Ciebie skrajnie debilny komentarz Mayhemie :-)
 
Mayhem jakby zawodnik był nie zgłoszony i nie zawieszony to znaczyło by że poprostu zapomnieli zgłosić zawodnika który mógł grać - dostaje kare ,,mniejsza'' = pieniezna



druga sytuacja ( ten przypadek Legii ) zawodnik był zawieszony i zgłoszony to znaczy że zgłosili zawdonika ktory nie mógł grać bo nie odbył kary zawieszenia i tu daja wieksza kare - walkower







nie wiem czy te dwa przypadki to jest to samo jak piszesz
 
Back
Top