Piłka nożna

Zarząd Barcy jest bardziej niekompetentny niż polski rząd. Mathieu... Chryste Panie... Teraz Zubi jeszcze za Blindem się ogląda. Chce dopełnić dzieła zniszczenia... Żeby chociaż tego Cuadrado nie spartaczył.
 
czemu oni nie biduja Hummelsa? dlaczego nie chca pozyskac kogokolwiek na ŚO wartego uwagi? przeciez to paranoja. taki Ferdinand nawet by im sie przydal, haha.
 
:-)Oficjalnie



Jeremy Mathieu graczem Barcelony, cena-20 mln euro



BtOEuTnCUAAraHX.jpg
 
Mathieu zostal oficjalnie najdrozszym stoperem po 30-stce. Pobil rekord nalezacy do 33-letniego Cannavaro, ktorego Real kupil w 2006 za 8M •


Ogólnie strasznie drogo jak na taki "talent"
 
@Manu_Sainz, czyli bliski kumpel Mendesa i koleś który potwierdził jakiś czas temu transfer Hamesa twierdzi, że Real zrobi jeszcze 2 lub 3 transfery w tym okienku, a jedna prezentacja przebije dzisiejszą. Jeśli to prawda to Floro przegina
O_O.gif


czyli jednak będzie Falcą?
 
Puyol w wieku 'emerytalnym' zjadal tego Mathieu na sniadanie, co to za decyzja w ogole. Pique i Mathieu podstawowa dwojka srodkowych? niech oni lepiej w ataku dzialaja caly mecz, bo nie widze ich obrony przy Bale'u, CR czy Jamesie.
 
Kibice Realu pewnie robią w portki po tym transferze, teraz te wszystkie gwiazdy w ataku będą się odbijać od rudego muru.
 
Spokojnie, ostatni zakupiony przez Barce stoper to Czyhrynski (5 lat temu, albo jak kto woli 1793 dni!!!) - rudy Francuz to jednak wyższy poziom, a przynajmniej ograny w La Liga.



BTW, Zubi wybierający stopera "(Nie) dla idiotów" xD



BtKCupWIcAAoXVN.png:large
 
Tar-Ellendil wydaje mi się, że za długo u was nie pogra, 50 mln klauzuli to mało za takiego grajka, więc szybko ktoś go podkupi ;)
 
Haha właśnie zapomniałem o tej klauzuli xD



As pisze, że Navas jest kolejnym transferem Realu i jest już dogadany. Zastanawiam się czy nie zorganizować zrzutki na kickstarterze żeby dorzucić się do wyprowadzki Ikera :-)
 
Za dużo by pisać xD Szanuję Ikera, ale wg mnie nadszedł czas, żeby spróbował nowych wyzwań. Kolejny sezon na ławce to konkretny plaskacz dla bramkarza z taką renomą. Nigdy nie będzie dla mnie takim symbolem jak Raul, a wiemy jak łatwo Florek pozbył się El Siete, więc i "znalezienie" nowego klubu dla Casillasa nie byłoby problemem.



Krychowiak już podpisał kontrakt i będzie grał w Sevilli ... Fajną dupkę/laskę ma Grzesiek (gównianie to brzmi:-))
 
Szkoda tylko że dla niego tak się to kończy. Bądź co bądź jest i był wielką postacią w RM. Nie bardzo też rozumiem, czemu na ławce siedział w lidze, ale od jakiegoś czasu nie śledzę na bieżąco rozgrywek, więc pewnie mi umknęło, że był słaby... ? Ale serio jest różnica między nim a Lopezem?
 
Freeman - jest słaby, wystarczy obejrzeć final Ligi Mistrzów i zobaczyć jakie gafy popelniał. O ile na lini broni ok to na środku pola i przy wyjściach jest strasznie niepewny, każdy róg lub wrzutka w pole karne to strach, do tego brak dobrej gry nogami. Lopez gra b.dobrze przy stałych fragmentach gry, do tego gra nogami też u nieg stoi na dużo lepszym poziomie.



Reasumując: Lopez ma dużo lepszą formę od Ikera.
 
@Gambit

@Manu_Sainz, czyli bliski kumpel Mendesa i koleś który potwierdził jakiś czas temu transfer Hamesa twierdzi, że Real zrobi jeszcze 2 lub 3 transfery w tym okienku, a jedna prezentacja przebije dzisiejszą.


O 2/3 transferach czytałem ale o tej prezentacji skąd wytrzasnąłeś info?



Poza tym nie powiedział czy chodzi o transfery do/z klubu,
 
"Pues yo creo que la presentación de James (40.000) no va a ser la más multitudinaria que hará este verano el Madrid..."
 
Falcao? Jak poinformują o prezentacji kilka dni wcześniej to pół Kolumbii się zleci. Szaleńcy!



:-) Juan Roman Riquelme przeszedł do Argentinos Juniors Buenos Aires...
 
riquelme- jeden z tych, którzy mieli być "nowym diego".



wraca do klubu, którego jest wychowankiem.
 
Real ponoć sprzedał już 345 tys koszulek Jamesa ich wartośc to coś koło 100 euro za sztukę :-) Aż nie chce mi się w to wierzyć, trzeba też pamiętać, że James jako jeden z nielicznych w Realu ma prawa do wizerunku.



Wiadomo jedynie, że marketingowo ten transfer spłaci się szybko
 
Gambit wejdz na strone sklepu Realu Madrid i zobacz koszulka Jamsa w tej chwili kosztuje 97 Euro + Badges (6,5) = 103,5 E.
 
Antonio Conte negocjuje z PSG..



Liverpool zainteresowany Karimem Benzemą i Isco.



Bojan Krkic przeszedł do Stoke City



Atletico Madryt zainteresowane Santi Cazorlą i Nacho Monrealem.
 
O to jak sobie "na zachodzie poradzili": http://www.ultras-tifo.net/news/2664-israeli-players-attacked-during-friendly-match-in-austria.html
 
Back
Top