Piłka nożna

'Ander Herrera with more assists in one game than Carrick,Fellaini, Cleverley combined last season. #MUFC'



haha.



jest nadzieja pany, niby to tylko LA Galaxy, ale wynik spoko! szczegolnie gra Herrery cieszy.
 
aqua, nie dowierzałem ilości sprzedanych koszulek w tak krotkim czasie, nie ich ceny.



Herrera zachwycony, że na meczu było ponad 80 tys. ludzi ... na mecz Realu z ManUtd ponoć wykupiono już 110 tys. biletów - rekord frekwencji w USA to 101,799



Z ogłoszeń parafialnych



- istenieje duża szana, że Trybunał Arbitrażowy odbanuje Suareza



- Real kupi Falcao za 45 mln
 
- istenieje duża szana, że Trybunał Arbitrażowy odbanuje Suareza


6qsztj.jpg




Karę powinien ponieść, bo on zdurniał do reszty. Chyba, że będzie grał w kagańcu.
 
Nie spodziewałem się, że jest jakiś organ, który może podskoczyć FIFIE. Widocznie jakiś "cywilny", niezwiązany z piłką nożną.
 
To wszystko było ukartowane. Suarez chciał się uwolnić od Liverpoolu więc ukąsił makarona, wiedząc, że Barcelona wypuści swoje macki, aby złagodzić ewentualne srogie orzeczenie. Proste.
 
Arsenal zaproponował kontrakt Ikerowi.



MU zainteresowany Vidalem.



Conte zaprzeczył,że negocjuje z PSG.



Juve zaproponowało kontrakt Eto'o.
 
Pozamiatal chlopak :-)



dawno United nie mialo takiego grajka w pomocy, skonczyly sie czasy Carricków,Fletcherów, Fellainów







facet mial wielki udzial praktycznie przy wszystkich golach, podania cud malinka , za takie podania wlasnie kocham pilke nozna.



Koks
 
WIDAĆ, ŻE SUAREZ W BARCELONIE. JUŻ OSZUKUJO I FIFA WYROKI ŁAGODZI.




Fifa odrzucila odwolanie.




Nie spodziewałem się, że jest jakiś organ, który może podskoczyć FIFIE. Widocznie jakiś "cywilny", niezwiązany z piłką nożną.


Przeczytaj sobie o prawie Bosmana, nie pierwszy raz sprawe bedzie rozstrzygal sad "cywilny". Zakaz obejmujacy Suareza lamie jego prawa.
 
Pierwsze El Classico 26 października w Madrycie. Kara Suareza kończy się 25 października.



E: nie sondze!
 
Ja ostatio coraz częściej na merkurym podczas meczów. Niestety. No to następna runda ze Szkotami. Co to będzie, co to będzie...
 
Arlovski nie mow hop, bo po pierwszej polowie jest 1-1 i moze sie szykowac wycieczka na mala wulkaniczna wyspe, a nie do Szkocji.
 
Legia Warszawa - Celtic
30 lipca, 20:45, rewanż 6 sierpnia, 20:45

Ruch Chorzów - Esbjerg fB
Stjarnan - Lech Poznań
31 lipca i 7 sierpnia

z LE odpadły między innymi :
Bursaspor, Hapoel Tel-Awiw,

Jorge Luis Pinto nie będzie już selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Kostaryki.
 
po 1 to tylko sparing, po 2 z jakimś wałowym galaxy co 0 pressingu robiło więc nie podniecajmy się.



w anglii jak przeciw stoke czy komuś takiemu mu przyjdzie grać to go za morde do ziemi sprowadzą odrazu tak że mu się odechce podawać :-)
 
nom, a Sanchez bedzie uciekal na swoich szklanych kolanach wszystkim i napierdoli tysiace bramek.



he he.
 
Back
Top