Piłka nożna

Nie ma sprawy, powoli się uodparniam, właściwie to chyba wezmę wolne na kibicowanie aż Xavi i Puyol zakończą kariery :]
 
@ Gambit



jeszcze trochę będziesz musiał poczekać... :-)



ja jeszcze pamiętam jak zaczynali...
 
PS 2. Kiedys pisales, ze nie lubisz Barcelony za ten teatrzyk. Teraz rozumiem, ze (bedac konsekwentnym) twoja sympatia do Realu oslabla???
smile.gif






sympatia moze tak , milosc zostala :-) Ogółem to wreszcie bez prowokacji na konferencjach i w wywiadach , Pique zaczął się wypowiadać o Realu z wielkim szacunkiem z tego co widze po wywiadach , szkoda , że teraz Pepe się zeszmacił tak , nie pojmę tego do końca życia.







A co do komentarza to :







http://kwejk.pl/obrazek/849037
 
@Gambit



Czyli ty kibicujesz tylko Realowi wtedy kiedy wygrywa?



A co do meczu, mogę powiedziec tyle że gratuluję Barcelonie.
 
Ja się chwyciłem ze śmiechu za głowę rok temu kilka razy.



Pierwszy raz jak Alvesowi urwało nogę(na szczęście miał ochraniacz z włókna węglowego :D)



Drugi raz jak Mascherano został brutalnie sfaulowaany plecami C.R



Trzeci raz jak Messi kopnął z całej siły w kibiców i przestraszył się, że idzie do niego Pepe.







Szkoda, że Pepe chciał pokonać katalończyków ich własą bronią i zniżał się do takiego poziomu.



Co zrobić, stało się.
 
Uważam,że Pepe swoją brutalnością jest duuuużo niżej niż poziom Katalończyków, udowodnił to również na Gran Derbi stawając Messiemu na palce. A ta jego symulka, no cóż... cudeńko:D
 
@TLE a symulka Messiego? złapał się za twarz jakby ktoś mu jebnął, a Contrao go pogłaskał. Fabregas złośliwie kopiący XA? Jakoś cisza na tem temat. Pepe zachował się jak ostatni idiota, ale Fabregas, Messi nie lepsi.
 
malinowsky:



Coentrao najpierw poglaskal Messiego po glowie, a pozniej mu nacisnal/odepchnal (fakt ze nie mocno) glowe. Oczywiscie Messi odegral teatrzyk i to mi sie nie podoba, ale nie podoba mi sie rowniez jak robiszz Coentrao niewiniatko. Takie dwulicowe zachowanie nie rozni sie niczym (moze poza skala brutalnosci/sily) od gosci ktorzy podaja ci reke, a w tym samym momencie druga wale cie w ryj.
 
No ok, ale po co ten teatrzyk? To była 89 minuta, wiadomo było że Barcelona to wygra. To samo w przypadku Fabregasa, to też było chamskie i podobne do zachowania Pepe. Kiedyś Fabregas grał ze złamaną nogą w Arsenalu, teraz umiera przy każdym dotyku.
 
Po co teatrzyk? U Messiego akurat jest to jakaś forma zemsty, inni piłkarze wstaną i zaczną się bić, inni zaczną symulować, co szczerze powiedziawszy też mi się nie podoba, ale po co te złośliwości Coentrao? Messi na ogół nie symuluje,ale jak ktoś mu coś zrobi to strasznie to wyolbrzymia. Co do tego meczu, śmieszne jest,że gole zdobyli dwaj obrońcy;)
 
My tu wszyscy skupiamy sie na teatrzykach, a nikt nie widzi aspektu sportowego. Real po raz kolejny zostaje upokorzony na wlasnym stadionie, a do tego wyrownujacy gol pada po najslabszym elemencie gry Barcy w jej reperturze, czyli daleko bity rzut rozny :-) Takie wlasnie sytuacje najbardziej bola pilkarzy i sympatow Realu.
 
fusel



Akurat tutaj musze się z Tobą zgodzic w 100%:-)



@TLE



Coentrao nie zrobił nic na tyle chamskiego/bezczelnego/brutalnego by Messi udawał jakby został znokautowany. No proszę Cię..
 
Wlaśnie mnie to boli.. Ostatnio Real traci bramki praktycznie TYLKO z wrzutek. 2 gole z Malagą po rożnych , z Mallorcą po wrzutce , z Granadą po wrzutce , tylko Abidala po długim podaniu. Cos tu nie gra ostatnimi czasy i na tym się Real musi skupic , szczególnie , że stałe fragmenty Barcy to nie jest ich żadna silna broń , jeden z ich słabszych punktów raczej.
 
Dokładnie, Barca ma większość piłkarzy niższych o głowe od piłkarzy Realu, ale Puyol zawsze potrafił dobrze grać głową.



@Malinowsky



Niby nic poważnego nie zrobił,ale po co w ogóle dociskać mu głowe?
 
Od meczu z Santosem Messi ma spadek formy miejmy nadzieję że to tylko chwilowe i wróci jego Power.



Widzieliście projekt nowych koszulek Barcy na kolejny sezon? Wyjazdowa jest niezła ,ale domowa nie wiem co o tym myślec...
 
No a po co się symuluje? Żeby zwrócić uwagę na dane zagranie. Zastanawiam się, czy gdyby Messie nie zaczął zwijać się z bólu po nadepnięciu przez Pepe (przecież to ręka, więc nie musiał się tarzać po murawie) również tak wiele osób zwróciłoby na ten akt frustracji uwagę.
 
Ale nikt nie podważa tego faulu, Messi ucierpiałi nie dziwię się że zwijał się z bólu.. Naiver tutaj mowa o sytuacji z 89 minuty.
 
Wyjazdowe są ciekawe i dobre ,ale co ja mam myślec o tych domowych. Za dużo wymyślają nie potrzebnie zamiast wrócic do orignału.
 
Dokładnie, te z zeszłego roku najlepsze, jeżeli wejdą takie koszuki, to będzie to chyba pierwszy raz kiedy nie kupię sobie nowej koszulki Blaugrany.
 
Back
Top