Piłka nożna

Togo bez Adebayora to kiepska druzyna. Szkoda ze nie ma Nigerii i Kamerunu, ale za to jest Ghana , Mali, WKS i Senegal z atakiem :Niang,Sow, Ba i Cisse. Będzie co oglądać.
 
nie wchodziłem tu od ładnych kilku stron a tu dyskusja Real vs Barca trwa w najlepsze;-)
 
@malinowsky



liczę, że Tottenham zrewanżuje się City i zmniejszy straty do lidera. Niech Redknapp utrze nosa szejkom. To mi się marzy, no i zwycięstwo Realu of course :]
 
TLE







No Ty obiektywny to też nie jesteś :D







Dla mnie klasyki stały się jak to powiedział Iker "bezkofeinową kawą". Kiedyś na kilka dni przed meczem zacierałem dłonie i czekałem na wielki mecz , dziś jakoś nie czuję tej atmosfery. Jeszcze na sportklubie... Chyba wyłączę tego "komentatora" co nie może krzyczeć , bo mu się mikrofon psuje i włączę sobie muzykę jakąś dzisiaj.
 
ManC nie może wtopić, niech wygrają tą ligę, już widze zagotowanych fanów innych drużyn płaczących na forach,że wszystko przez kase itp.:-)
 
Akurat City mimo ogromnej kasy robi transfery z głowa. Przepłacają, ale ściągają zawodników którzy naprawdę wiele wnoisza do zespołu.



Nigdy nie pałałem do nich miłością i nie lubie tego klubu, dlatego nie chce by mieli mistrza. Życzyłbym sobie by mistrzem był Tottenham lub Chelsea (nierealne z morderczą forma Torresa)
 
Obecnie o mistrzostwo walczą dwie drużyny, dwie drużyny z Manchesteru, wątpie czy jakiś inny klub zdobędzie mistrza Angli.
 
@up
Spójrz na tabelę, jak nie widzisz, spójrz jeszcze raz ... nie, nie siedzę na koniu :]
Gdyby Tottenham nie miał ostatnio wpadki z Wilkami, miałby 3 punkty straty do City i tyle samo co Utd. Dlatego słowa, że o majstra biją się tylko dwa Manchestery są tu wg mnie trochę nietrafione. Kto broni Spurs mieć taką serię jak pod koniec poprzedniego sezonu, gdzie jechali wszystkich po kolei?
 
Wygranie ligi przez Spurs byłaboby ciekawą odmianą :) Nie mam nic przeciwko:P



IMO najciekawszą ligą w tym roku będzie Bundesliga.
 
ostatnio obstawiałem zachowawczo więc tym razem mówie 3:0 ale nie wiem w którą stronę ;)
 
Niemiecka rzeczywiście daje radę, jednak wydaje mi się, że w końcu Bayern wrzuci czwarty bieg i Dortmund a tym bardziej reszta nie dadzą rady.

Co do GD, to na tą chwilę zero napinki, zupełnie inaczej niż miesiąc temu. W ogóle nie mam pojęcia w jakim składzie wyjdzie Real, choć wydaje mi się, że z trójką DM, gdzie wśród nich będzie hasał Pepe spuszczony ze smyczy ^^
Real gra piach ogromny, nie wiem w jakiej formie jest Barca, choć za Pepa chyba przeważnie miała słaby początek roku, więc sam nie wiem czego oczekiwać ...

Już od dwóch dni tłumaczę sobie, żeby podejść do tego na luzie, bez nerwów, jutro do pracy o 5-tej trzeba wstać, więc jak zwykle w takich warunkach nocka nie przespana ^^
 
Ja nie wierze w Bayern, nie lubie tego klubu i nie chce zeby zblizali sie do mistrzostwa.



a moj stosunek do nich wyraze piosenka
 
Także nie trawię monachijczyków, ale z takim składem już teraz powinni mieć +10 pkt przewagi.
Kibicuję Dortmundowi z racji z tego, że zaraził mnie tym kuzyn mieszkający w Niemczech i na paru meczach Borussi miałem okazję być. Teraz jeszcze nie najgorzej radzi sobie tam trójka Polaków, wiec nawet wspieram jakiś lokalny patriotyzm ^^
 
Jak widzisz jednak nie mają takiej przewagi więc jest duża szansa ,że pokażą jeszcze większą "klasę" ;)
 
Gambit, teoretycznie ma szanse Tottenham, ale ja nie widzę ich jako mistrza, mistrzostwo zdobęcie jakaś drużyna z Manchesteru, mogę się zakładać o wszystko:P
 
Casillas, Altintop, Carvalho, Ramos, Coentrao, Pepe, Xabi, Lass, Benzema, Higuaón i Cristiano Ronaldo.







to Mourinho odwalił skład na ten mecz.. nikt takiego nie obstawial(Altintop?!).. di Maria nawet na ławce nie usiądzie , odnowienie kontuzji...
 
Back
Top