Piłka nożna

Bramka Pinta, nieźle dał dupy, Valdes spokojnie by to wyciągnął :/



Ale ogólnie mecz nie wygląda najgorzej, mam nadzieję chociaż na remis...
 
cofam moje słowa. Pepe to idiota i teatr robi. Nei wiem co mu odbilo , zawsze twarda gral i pierwszy co tepil teatr , a teraz sam jak pajac sie zachowuje..
 
najbardziej w tym meczu podobali mi się komentatorzy :D Niszczyli system tymi tekstami. A co do samego spotkania - Barca ogrywa real. Nic nowego :)
 
Niestety mecz mi się średnio podobał. Nic się w "przyrodzie" nie zmieniło. Real przez pierwszą połowę 1 strzał na bramkę, barca się rozkręca, Pepe udawadnia, że jest pojebany, barca w końcu strzela więcej bramek niż kopacze z Madrytu, CR nic nie gra. Standard.
 
Hang







CR był chociaż jedynym w Realu , który się starał... Co on ma do cholery zabrać piłkę , podać ją sobie , okiwac wszystkich i strzelić bramkę? Bez przesady. I tak w porównaniu do ostatnich meczy to ruszył dupe.



Real zaskoczył mnie na minus , Messi niby grał słabo , a tu nagle podanie "z dupy" i bramka na 2:1. Piękne zagranie Messiego.
 
Spodziewałem się ,że zawali bardziej więc dla mnie jego gra bardzo na plus.
 
CR we wczorajszym meczu pokazal wole walki i determinacje, szkoda ze tyko w pierwszej polowie. W drugiej jakos przepadl, jak i caly Real. Jednak moim zdaniem tak wlasnie (jak w pierwszej polowce - w ataku aktywnie, w obronie wylaczyl calkowicie Alvesa) powinien grac w meczach z Barca.



Pan Autobus jak zwykle wstawil ten pojazd do bramki i myslal, ze sie uda. Powiedzcie, naprawde chcecie zeby tak Real gral? Ciekawi mnie, czy jesli Mourinho w tym sezonie nic nie wygra, to czy straci prace. W sumie taka jest naturalna kolej rzeczy w wielkim klubie.



Nagrode El Mendos meczu otrzymuje ............ PEPE :D W Realu powinni postawic na pilkarzy pokroju Xabiego Alonso czy Makelele, a nie na takich baranow jak on. W ogole jakos w meczach z Barcelona to nawet Sergio Ramos dostaje malpiego rozumu. A najbardziej szkoda mi Ikera Casillasa.
 
Tak jak sadziłem Real cieniutki, poza pierwszymi 25 minutami nic nie grał, nic. Myslałem że dowiozą remis do końca, bo remisy to ich szansa ale nie. Dobre spotkanie rozegrał Ronaldo i Altintop. Na CN będzie jakiś remis i to wszystko na co stać Real.



Faktycznie Pepe to idiota, wczoraj to nic nie grał, tylko odpierdalał. Zwróciliście uwagę co zrobił Fabregas? Miał starcie z XA, przewrócił się i celowo kopnął go w piszczel. Kolejna sprawa, było ok 89 minuty i Contrao głaszcze głowę Messiego gdy wstaje i "naciska" na nią, a ten łapie się za twarz i udaje jakby ktoś go zabił.
 
Tak jak bym normalnie hejtował Fabregasa za rzucanie się do Xabiego Alonso i nadępnięcie na niego oraz na to co zrobił Messi (opisał to malinowsky) , ale jak patrzę na Pepego to mi wstyd. Zawsze go lubiłem , grał ostro , ale skutecznie , grał jak mężczyzna. A wczoraj deptanie Messiego , symulacja uderzenia w twarz, żałosne.. powinien przeprosić madristas za to co on robił , to hańba dla takiego klubu.
 
malinowsky:



Te mecze staly sie po prostu rodzajem teatru. Kto wywrze wieksza presje na arbitrach, komu uda sie ich oszukac. Szkoda, ze odbywa sie to kosztem widowiska sportowego i pozniej ludzie pamietaja glownie popisy aktorskie. A najciezsza robote maja sedziowie, aby odroznic kto w ktorym momencie udaje, a kto faktycznie dzialal z premedytacja. A jak wiadomo wtedy nie trudno o pomylke i wtedy pojawiaja sie glosy o stronniczym sedziowaniu.



PS. Szkoda, ze wymieniles tylko cyrki graczy Barcelony, a najwiekszego "twardziela" turlajacego sie i trzymajac za twarz Pepe po starciu z Fabregasem juz nie :-) No coz...dobrze, ze chociaz Hubi zauwazyl, ze w tym momencie wstyd wypominac komus aktorstwo.



PS 2. Kiedys pisales, ze nie lubisz Barcelony za ten teatrzyk. Teraz rozumiem, ze (bedac konsekwentnym) twoja sympatia do Realu oslabla??? :-)
 
Mecze Barcelony z Realem pomału stają się nudne za dużo ich było przez ostatnie 2 sezony. Bo jak były 2 mecze w sezonie to człowiek nie mógł się doczekać.
 
Dziwna sprawa z tym Pepe, w meczach w których Realowi "idzie" gra przeważnie perfekcyjnie, zero symulki, zero napinki, gdy przechodzi czas na Barcę jego Hyde się ujawnia, nie wiem czy Mou zamyka go na dobę w ciemnym pomieszczeniu przywiązanego do krzesła i puszcza mu jakieś Mindfucki, ale Pepe zdecydowanie nie radzi sobie z presją. O ile jeszcze w poprzednich meczach grał ostro, to tutaj przeszedł samego siebie, jeszcze brakowało, żeby wsadził pchle palec tam gdzie nie trzeba ^^


Sam mecz słaby, Barca dominowała w każdym aspekcie, Real gorzej niż m-ąc temu, bez pressingu na Barcę WTF!? Teatr bardzo niskich lotów, tyle turlania dawno nie widziałem, oglądałem na SportKlubie i nie wiem czy ja naprawdę mam jakieś urojenia, ale komentarze tego kolesia (kibica FCB i futbolu południowoamerykańskiego) nie dało się słuchać, zdecydowanie lepiej wypadał komentarz kibica Madrid, ale może to tylko moje odczucie.


Kebaba nie poznaję ^^
 
photo-new-sponsor-at-madrid-shirt-barcawin
403021_367251323304705_100000595225256_1332172_1457511210_n.jpg




Sorry musiałem wrzucic ;p
 
Back
Top