Piłka nożna

Oby te doniesienia prasy to było kłamstwo , bo jeżeli tak to słabo widze Gran Derbi i dzisiejszy mecz z Bilbao...







A Lewy i Kuba profeska , pieknie to Lewy zrobil przy pierwszej bramce. Lewy wyrasta na gwiazde swiatowego formatu.
 
Howard Weeb antybohater hitu Angielskiej ekstraklasy. Piekny mecz, ale Balotelliego powinno nie być po debilnym faulu na Parkerze. Nie musze mówić jak się skończył mecz


1417a86.jpg



Gorszy pojeb od Pepe.
 
A o 20 Burkina Faso - Angola, ciekawe czy Nakoulma i Traore wybiegną w pierwszym składzie. Szkoda, że meczu nie ma na Eurosporcie :[
a ja widze,ze jest,ale na ES2:) pierwsza odslona bez bramek.ten z Ekstraklasy nie zalapal sie do gry. co do Polakow to Polanski rowniez zalozyl siate w meczu Leverkusen:)za to Szczesny dzis nie ma powodow do zadowolenia:)
 
Tym zagraniem Babolltelliego to powinien się ktoś z federacji angielskiej zająć bo to 3 razy większy debil od Pepe... tamten nadępnął na rekę , ten dwa razy kopnął rywala w twarz...
 
Real 4:1 Athletic Bilbao.







Mecz bardzo ładny , mimo kłopotów Realu w pierwszej połowie to bardzo mi się podobał , Lahoz trochę na za dużo pozwalał graczom obu drużyn , ale dzięki temu mecz był szybszy i ciekawszy.
 
Ten Real ma takie szczęście,że aż brak słów, Ronaldo też po dwóch karnych wyprzedził Messiego. Pozostaje tylko czekać na Gran Derbi.
 
Aż boję się co byłoby jakby Pepe zrobił tak jak Balotelli



Pewnie by go ukamienowali.



ThelastE. - co to robi że po karnych ? Karne trzeba jeszcze strzelić, a CR robi to perfekcyjnie.
 
Robi to różnice taką, że Messi zagrał genialny mecz,a Ronaldo słaby, te karne Go uratowały..Gol to gol,ale jednak jest małe ale...



Tak, na Pepe spadłaby większa fala krytyki bo takie wyczyne nie raz już mu się zdarzały.
 
Słaby mecz ? Albo nie oglądałes meczu albo jesteś ślepy.



Jak widać nie każdego mogą uratować karne (Sevilla)
 
Dalej nie wiem czy oglądałeś.



Nie widziałem co robił. Strzelał w kibiców?



Popisałbym trochę, ale nie widzę sensu pisania z kimś kto jest zaślepiony zajebistością Barcelony i " piłkarza z plejstejszyn" Lionela( nie jak ktoś mądry tu pisał LIONA) Messiego



Tymbardziej, że jest już późno.
 
@MMAteusz



Jak chcesz sensownie wymienić zdanie z kibicem Barcelony to polecam Fusela. Kolega TLE jest delikatnie mówiąc "mało obiektywny"
 
Ja jestem mało obiektywny... A jak kolega MMAteusz mówi,że dwa gole Ronalda z karnych niczym się nie różnią od trzech ładnych goli Messiego to mi ręcę opadają, ale jak zawsze, kibice Realu mylą bycie nieobiektywnym ze stwierdzaniem faktów.



EDIT: Tak, oglądałem mecz i powiedz co robił tam Ronaldo? Wymachiwał rękoma po faulu?
 
@TLE



Chyba Ty napisałeś że symulka to taktyka jest itp. mogę się mylić ale coś takiego miało miejsce. Czasem napiszesz coś sensownego, ale czasem..



Nie widziałem meczów Realu i Barcelony więc nie będę wyrokował. Wiadomo że gole z akcji są ładniejsze niż karne (no chyba że karne ala Panenka:-)) Więc tutaj się zgodzę. Jednak dla mnie ładniejsze bramki ogólnie strzela CR7.
 
Ok, to proszę zobacz skróty bramek Messiego. Z główki przymierzył co do centymetra, z Jego wzrostem to nie lada wyczyn, następnie prawie z połowy boiska biegł z piłką po czym delikatnym, technicznym strzałem pokonał bramkarza rywali, a Ronaldo nawet dobrze z wolnego nie mógł uderzyć, więc nie widzę najmniejszego argumentu,by sugerować,że Ronaldo i Messi grali tak samo. Tymi wypowiedziami to MMAteusz jest nieobiektywny.



Co do symulki, tak to ja napisałem, i tu masz rację, trochę mnie poniosło.
 
Może CR nie zagrał supercudownego ultra meczu , ale chłopie skończ , bo nie da się tego czytać... Jak napisał malinowsky , żeby popisac z normalnym kibicem Barcy , trzeba czekać na fusela. CR nie grał genialnego meczu , ale nie zagrał też słabego. A Twoje zaślepienie graczem z plejstejszyn jest 10000 razy większe niż moje do Realu , a o to ciężko , bo sam mimo , że się często staram być obiektywny , to wiadomo , że mi to nie wychodzi bo uwielbiam Real. Ale patrząc na Twoje posty , przypuszczam , że np. gdyby Busquets zdeptał kogoś z Realu , tak jak to zrobił Pepe , to byś pisał , że to było nie chcący i ogółem to wina Mourinho jest , bo on się patrzył na Sergio i ten się zagapił i nadepnął.



Baboltelliemu się nie zdarzały takie wybryki? On co raz coś odpierdziela...
 
Odezwał się najbardziej obiektywny... Sam napisałeś,że nie zagrał supercudownego meczu więc czemu do choleru takie oburzenie,że stwierdziłem fakt,że Messi grał lepiej? Zanim oskarżycie kogoś o brak obiektywności najpierw przeczytajcie swoje posty( nie do wszystkich) bo jak ktoś taki jak Hubi zarzuca mi że nie jestem obiektywny to śmiać mi się chce. Jeżeli porównujesz to co robi Balotelli(domyślam się,że o Niego chodzi) do fauli Pepe to powiem szczerze, że jesteś zajebiście obiektywny.



P.S. Ty najwięcej wiesz co bym powiedział gdyby Busquets kogoś podeptał...
 
Pierdu pierdu a teraz Ghana gra z Botswaną ;] 1:0 dla Ghany w 66 minucie. Napastnik Botswany wychodził "sam na sam" z bramkarzem i został perfidnie scięty wjazdem w tył nóg. Ghana gra w 10.
 
TLE - gdzie pisałem, że "że dwa gole Ronalda z karnych niczym się nie różnią od trzech ładnych goli Messiego" ?



Jesteś śmieszny!



A może jesteś dziennikarzem TVN-u ? Oni też lubią wszystko co im nie pasuję podkolorować.
 
Back
Top