Piłka nożna

Dobry mecz się zapowiada teraz - Gwinea - Mali, grają otwartą piłke i zdaje się, zę będzie ciekawy mecz. W końcy. Oglądam te mistrzostwa i mam wrażenie, że poziom jest wyrównany, co nie oznacza, ze jakiś wysoki oraz ciekawy.
 
Tak, jestem dziennikarzem TVN-u :-)



Przeczytaj swoje wcześniejszcze posty, może chciałeś coś innego napisać, tego nie wiem, ale wyszło jak wyszło...
 
Weź , bo już mnie coś z Tobą strzeli TLE. Napisałes , że CR grał słabo ,a Messi grał tak , że sobie trzepałeś przy tym kitę , więc się zastanów. Nie napisałeś , że Messi grał lepiej , tylko , że CR grał gówno a Messi to Bóg ogółem. Messianizm załóż , a głównym obowiązkiem każdego wierzącego w to , będzie gruszenie jak Messi strzela do pustej i okrzyk " Ronaldo to ciooota!!!"
 
do przerwy Juve prowadzi 2-0. Druga bramka- piekne okienko Alexa Del Piero ! Forza Grande Juve !
 
Gambit dokładnie..



jesli chodzi o takie ikony klubu to moim bohaterem jest



images




FORZA INTER!! :-)
 
Ja za to zawsze Nedved. Podrywał zespół do walki, typowy wojownik z mega kondycją świetnymi rajdami i dobrym strzałem. nie zapomnę konfrontacji z Realem i Barceloną.. Alexa rzecz jasna również cenię. Nasz Symbol!
 
Nie wiem czy to tylko moje odczucie ale wydaje mi się ze pokolenie piłkarzy którzy przechodza powoli na emeryturę, było lepsze pod każdym względem od dzisiejszych gwiazd, nie licząc dwójki Messi - Ronaldo. Parę lat temu jak grali Szewa, Nedved, Zidane itp. każda kolejka ligi mistrzów była dla mnie świętem, teraz albo oglądnę mecz albo nie, a w rywalizacji z mma czy żużlem "noga" nie ma u mnie szans. I chyba coś w tym jest patrząc na powroty Henrego i Scholesa do Premier League.
 
Wszystko się zaczęł sypać jak Kluby zaczeli przejmować kolesie z za dużą ilością kasy
 
Mi sie np podoba cos na wzor Juve (taki przyklad bo po prostu nie mam wiedzy o innych druzynach), rodzina Agnellich od zawsze wspierala Juve, duma Fiata, duma Italii..
 
tak samo Inter - Moratti od lat, w sumie Barca, Real i Bayern też wiele nie zmieniły, ale takie Premiershipto już masowo powykupywane przez multimiliarderów
 
TLE - brak mi słów :-)















EDIT:



Hubi - dobrze pamiętasz, ale się wkurwiłem wtedy :)



Szkoda, że Nedved dostał wtedy kartkę i nie mógł grać w finale. Jakby grał to żadnych karnych by nie było.



Pamiętam jak Davids w finale zapieprzał za dwóch, ale to nie starczyło. Szkoda bo zasługiwali na zwycięstwo .
 
Stare dobre Juve.







Popieram Pepe RK. Nie wiem czemu , ale kiedyś każdy mecz oglądałem , teraz jakoś tak bezbarwnie, tylko Real mnie interesi. Ehh , stary Real , stare Juve , to były czasy. Byłem większym smarkiem niż teraz , ale pamiętam to jak Figo zepsuł karnego w półfinale z Juve , dobrze pamiętam , że to był półfinał?
 
Dobrze pamiętasz:-) 3:1. Trezeguet, Del Piero, Nedved- Zidane. Na Twoje pocieszenie w poprzedniej rundzie czyli ćwiuerćfinale Juve odprawiło Barcelonę.



Kiedyś to byli piłkarze, liczył się szacunek, inne podejście. Teraz jest za dużo kasy w futbolu wg mnie.
 
Panowie CD Mirandes w 90 minucie wyrzuca za burte Espanyol i mamy lidera trzeciej ligi w polfinale Copa del Rey!
 
Real najbardziej zasrał sprawę 10 lat temu zwalniając trenera Del Bosque, pozbywając sie Hierro, Morientesa, Geremiego, Makelele i zaczynając stawiac na piłkarzy przynoszących zysk a nie wyniki jak swietny ale niepasujący do Primera Division Beckham. I o dziwo i ku mojej uciesze ani Real Pereza ( bo ten wcześniej to była drużyna) ani Chelsea ani obecnie Man City nie osiagaja wyników współmiernych do zainwestowanych pieniędzy. I mam nadzieję że taki sam los spotka takie dziwadła jak Anży Machaczkała i Bundyongkor Taszkient
 
Chodza sluchy, ze The Special One moze zaznac najwiekszego upokorzenia w zyciu i w ciagu 48h stracic prace :-)



Pewnie duzo bedzie zalezalo od tego jak zakonczy sie dzisiejszy mecz Barca-Real.
 
Back
Top