Piłka nożna

kto to pisal, ze lapia forme i na United beda gotowi? CR, wracaj do domu. :)



powalcza jeszcze na pewno. 3-2.
 
Pewnie, zeby wstrząsnąć jakoś tymi grajkami, ale widać nic to nie dało, jednym słowem marazm. Bez bocznych obrońców ten zespół nie istnieje, nie wiem co tam do tej pory robi Arbeloa, a Cr7 to już sam nie wiem czy on aż tak bardzo chce, że wszystko pierdzieli czy po prostu ten typ tak ma :]
 
Może chociaż CR by coś grał, jak Marcelik by tam motał na skrzydle to by rozruszało się jedno skrzydło. Widać za to brak podań Ozila i Di Marii i to się strasznie odbija na drużynie.
 
[strike]Może chociaż CR by coś grał, jak Marcelik by tam motał na skrzydle to by rozruszało się jedno skrzydło. Widać za to brak podań Ozila i Di Marii i to się strasznie odbija na drużynie.[/strike]



Sorry za dubel.
 
Hiszpańska liga jest fascynująca, mają już mistrza kraju a jeszcze jakieś pół roku zostało.
 
a ja bym powiedzial, ze elson ironizowal.



ludzie ktorzy twierdza, ze hiszpanska to najlepsza liga na swiecie coraz bardziej mnie smiesza. :)
 
Angielska.



tak, jest to subiektywne zdanie.



tak, jestem kibicem United i 'tylko dlatego tak pisze'.



tak, wg mnie hiszpanska nawet nie jest druga.



tak, ma najlepszego zawodnika w tym momencie na swiecie. (z ta druzyna to sie zagalopowales, czelsi jest najlepsza jak dobrze pamietam? :-))
 
Odwazne stwierdzenia biorac pod uwage ze dwa zepoly z tej przeboskiej Premier League w tym sezonie tak mocno dawaly dupy w europejskich pucharach ze ustanowily przy tym 2 historyczne rekordy.



Edit UP: No wlasnie myslalem ze wyjada z Bundesliga to bym sie jeszcze zastanowil.
 
najlepsza druzyna klubowa jest Chelsea nie Barcelona, dostali wpierdol rok temu z tego co pamiętam..?
 
jesli KMŚ dla was sa wazniejsze od LM to o czym rozmawiamy? Gaara, powiedz, ze po prostu sie nasmiewasz. ;)



bundesliga dla mnie druga.
 
Chociaż do meczu pozostało sporo czasu, niektórzy postanowili nie czekać i podgrzać atmosferę na prawie dwa miesiące przed pierwszym meczem Realu Madryt i Manchesteru United. A zrobił to Patrice Evra, obrońca Czerwonych Diabłów, który w wypowiedzi dla klubowej telewizji stwierdził, że jeśli Cristiano chce wygrać Złotą Piłkę, powinien wrócić do Anglii.



- Cristiano powinien ponownie podpisać kontrakt z Manchesterem United jeśli chce wygrać Złotą Piłkę. Mam nadzieję, że wróci, bo tu jest jego dom. Pozostaję z nim w kontakcie i on wciąż kocha Manchester United - powiedział.



- Ronaldo jest niesamowitym piłkarzem, najlepszym na świecie. Nie mówię tego, bo jest moim przyjacielem albo dlatego, że z nim grałem, ale on ma wszystko. Messi też jest niesamowity, ale Cristiano robi to na własną rękę. W Madrycie musi strzelać gole i stwarzać okazje. W Barcelonie Messi ma Xaviego i Iniestę - zakończył Francuz.







Lubie Real ale wolalem ManU za czasow gry CR7 w nim :)
 
Pat powiedzial jedynie to co jest wiadome od dawna. :)



sAF bodajze tez sie wypowiadal na ten temat, CR'a miejsce jest w United. Jego marzeniem byla gra w Realu, spelnil je. wiem tylko, ze jak przyjedzie na OT to dostanie wieksza owacje niz przez te wszystkie lata w Realu. :-)











:-)
 
Back
Top