Piłka nożna

Wg mnie BVB i Szachtar to obecnie dwie najładniej dla oka grające drużyny w CL, do lutego jeszcze wiele może się zmienić i coś czuję w kościach, że w 1/4 zabraknie zespołu z wysp ...
 
Też nie wiem dlaczego się wszyscy tym RM vs MU jarają. Real w słabej formie. MU niby prowadzi w lidze, ale widziałem kilka ich meczów i czasami mają masakryczne przestoje. Nie zdziwiłbym się gdyby się ten dwumecz okazał jednym z gorszych. Za to BVB dużo lepiej gra w Lidze Mistrzów w tym sezonie niż w bundeslidze, więc mogą być dobre mecze.
 
@bosman



Wystarczy oglądać publiczną by widzieć że oni wciskają te smsy gdzie się da. Niedługo będzie konkurs jaki prowadzący poprowadzi Wiadomości. Ja rozumiem Polacy itp, sam lubię BVB i nasze trio, jednak bardziej cenię sobię starcie ManU-Real jak pewnie wiekszośc.
 
Ja też bardziej cenię sobie starcie MU-Real, i co z tego? Oczywiste, że TVP powinna pokazać BVB, co tłumaczyłem wcześniej. Co do smsów, nie rozumiem w czym problem? Zmuszają kogoś do wysyłania? Biznes jest biznes.
 
Tak, to prawda. Takie poprawki tylko w Hiszpanii. Rok temu wiele mówiono o tym, że ligowe Gran Derbi naszły na Ligę Mistrzów. Liga i Federacja postanowiły wprowadzić zmiany, które miały pomóc Realowi czy Barcelonie. No to działacze pomogli... Jeśli Real dojdzie do półfinału Pucharu Króla, to na koniec lutego rozpocznie kolejny wesoły maraton: 28 lutego rewanż w Pucharze [możliwy rywal Barcelona], 2 marca ligowe Gran Derbi, a 5 marca rewanż z Manchesterem na Old Trafford.
 
To trzeba być jakimś ultra fanem, żeby jarać się meczem BVB z Shachtarem. A kto tam w ogóle gra w tym Shachtarze... Ten mecz nie robi na mnie wrażenia i wolę już oglądać ciekawszy mecz na streamie. Ostatnio tvp pokazywało dość często mecze BVB więc dla takiego klasyku jak Real - ManU powinni zrobić wyjątek. W takim meczu będzie więcej emocji, bo kibiców United nie będzie brakowało.
 
Często jest tak, że z dużej chmury mały deszcz. I na konic okaże się, ze Bayern - Arsenal były najładniejszymi meczami, anikt nigdzie ich nie pokaże.
 
Może wystarczy być fanem piłki nożnej, zobaczyć jakiś mecz Szachtara i dopiero później się wypowiadać. Pomijam fakt, że na tym forum wielokrotnie było wspominane o stylu gry Ukrainców, który nie ma co ukrywać jest bardzo atrakcyjny dla oka. Na pewno bardziej niż gra Realu i MU ostatnio.
 
To trzeba być jakimś ultra fanem, żeby jarać się meczem BVB z Shachtarem. A kto tam w ogóle gra w tym Shachtarze
tumblr_m1zmmcf0i71rn95k2o1_250.gif
 
haha, przeciez nie musi byc pelno gwiazd zeby mecz byl zajebisty, to chyba powszechnie wiadome. MU - Real moze sie okazac mega strategicznym widowiskiem (dwoch trenerow lubia grac takie mecze), a Szachtar i BVB graja widowiskowa pilke jak mozna bylo zobaczyc w LM. co nie puszcza to i tak bede lecial na streamie z drugim. ;)
 
Co do stylu gry Ukrainców to przyznaje bez bicia, że w tym sezonie nie oglądałem żadnego meczu w ich wykonaniu. Skrótów nie biorę pod uwagę, bo te zawsze są ciekawe.



bosman ile meczy Szachtara oglądałeś w tym sezonie? Pomijając skróty z meczów. Niektórzy fani piłki nożnej, a pewnie nawet nie wiedzą kto jest trenerem Szachtara, nie wspominając o piłkarzach.
 
Widziałem kilka w LM i się na nich zdecydowanie nie zawiodłem.

Niektórzy fani piłki nożnej, a pewnie nawet nie wiedzą kto jest trenerem Szachtara, nie wspominając o piłkarzach.


Ale to kompletnie nic nie zmienia w kontekście oceny atrakcyjności spotkania.
 
Galatasaray Stambuł vs Schalke 04 Gelsenkirchen 20/80
Celtic Glasgow vs Juventus FC 10/90
Arsenal Londyn vs Bayern Monachium 30/70
Szachtar Donieck vs Borussia Dortmund 40/60
AC Milan vs FC Barcelona 80/20
Real Madryt vs Manchester United 60/40
Valencia FC vs Paris Saint Germain 40/60
FC Porto vs Malaga CF 50/50

Taki kupon generuje kurs (na awans) ~15 : 1 więc słabo bo ma kto robić niespodzianki.
 
Dla mnie bardziej atrakcyjniejszym meczem będzie Real - ManU. Zmierzą się dwa wielkie kluby, które od lat zaliczane są do najpotężniejszych w Europie. Szachtar i BVB raczej do tego grona nie należą...
 
No i jeszcze przytoczę słowa Escobara. Każdy dobrze wie jaki problem zawsze miały polskie kluby po przerwie zimowej.

Szachtar będzie po przerwie zimowej, a to zawsze odbija się na zespołach z Rosji i Ukrainy. Obawiam się, że zwłaszcza Brazylijczycy mogą być dalecy od optymalnej formy.
 
Barry ratuje city, a juz myslalem, ze moze jutro United powiekszy przewage. ciezko bedzie ze słonzi, zobaczymy.



ktory to juz raz w tym sezonie taka bramke pakuja araby? :o
 
A Malaga mogła strzelić gola na początku, bo sędzia niesłusznie odgwizdał spalony, a piłkarz wychodził sam na sam. Swoją drogą bramkarz Malagi bardzo dobrze broni.
 
nie sledze tego tematu, wiec nie wiem czy o tym pisaliscie, ale lewandowski juz oficjalnie w ManU, czy to tylko jakies spekulacje?
 
Spokojnie, wturlali jednego to i drugiego wturlaja nie takie rzeczy sie robilo ;).
 
goal.com podawal, ze niby od lata na 5 lat sie zwiaze, za 15mln funtow. nie wierze w to troche, sam Lewy na fb napisal, ze nic nie wie i odpoczywa w domu wiec nie ma co gadac.
 
Back
Top