Piłka nożna

http://www.blaugrana.pl/news/11121/nawrot_choroby_u_tito_vilanovy.html



ja jebie, byle by to sie nie odbilo na formie. zdrowia moze pep sie skusi wrocic w takiej sytuacji
 
Droni to chyba jakas szara eminencja. Wszyscy nagle zaczeli sie tlumaczyc od kiedy komu kibicuja. :D
 
to, ze jest najskuteczniejszym trenerem pomoze mu w walce z rakiem? logiczne



zdrowia, bo naprawde jest 'niewidzialnym bohaterem' dla fcb.
 
Ja widzę to tak:







Galatasaray Stambuł - Schalke Gelsenkirchen



Celtic Glasgow - Juventus



Arsenal Londyn - Bayern Monachium



Szachtar Donieck - Borussia Dortmund



AC Milan - FC Barcelona



Real Madryt - Manchester United



Valencia - PSG



FC Porto - Malaga







Ale losowanie nas rozpieściło moim zdaniem.
 
Zlatan Graty! Pożremy Celtic a potem zrobimy najazd na Madryt!



Real-ManU miazga!



Nienawidzę Milanu ale jestem zmuszony im kibicować.
 
Z mozliwych rywali, Borussia najgorzej trafila.



Mimo, ze MU i Real, to moje ulubione zagraniczne kluby, to jaram sie tym zestawieniem. Historia pokazala, jak dobre te mecze moga byc.
 
Szachtar będzie po przerwie zimowej, a to zawsze odbija się na zespołach z Rosji i Ukrainy. Obawiam się, że zwłaszcza Brazylijczycy mogą być dalecy od optymalnej formy.
 
Galatasaray Stambuł - Schalke Gelsenkirchen



Celtic Glasgow - Juventus



Arsenal Londyn - Bayern Monachium



Szachtar Donieck - Borussia Dortmund



AC Milan - FC Barcelona



Real Madryt - Manchester United



Valencia - PSG



FC Porto - Malaga







Ale losowanie nas rozpieściło moim zdaniem.


Z tego co podałeś - Moim zdaniem Schalke niepewne, Real niepewny i Malaga może coś ugrać z Porto. Ale Real vs ManU - mistrzowskie zestawienie, nie pamiętam, żeby jakoś ostatnio te zespoły ze sobą grały.
 
Ale Real vs ManU - mistrzowskie zestawienie, nie pamiętam, żeby jakoś ostatnio te zespoły ze sobą grały.






ostatnio jak ze soba grali to chyba Redondo wydymał piętą całą obronę United
 
Real w takiej formie nawet faworytem nie powinien byc, oby United ich lykneli. ;)



po przegranym dwumeczu przez RM Cris wraca na OT! :-)
 
13 lutego:
REAL MADRYT CF - MANCHESTER UNITED FC
Szachtar Donieck - Borussia Dortmund



no i ciekawe co zrobi TVP ide o 3 browary ze Lewy i Blaszczu w tv
 
Oba mecze są spoko, co by nie leciało to drugiego meczu odpale streama i bede rzucał okiem ;p
 
No, no Malinowski nie rospędzaj się. Nie chce widzieć Juventusu na SB! :P



Zapowiada się dobry dwumecz z Manchesterem, może znowu będzie 3:4 na Old Trafford z trzema bramkami Ronaldo :-)



Szkoda tylko, że znowu przed rewanżem w Lidze Mistrzów będzie mecz z Barceloną...
 
Jak pokażą Szachtar vs Borussia to niech pocałują mnie w dupę kurwa, Real vs ManUtd to najlepsze zestawienie w meczach Realu od 7 lat .



Ciekawe, przed rewanżem na Old Trafford, Real gra Gran Derbi z Barcą...
 
@MMateusz



nie boję się Realu, a ostatnie konfrontacje Juve-Real mnie w tym utwierdzają:-)



Real-ManU będzie dobry mecz, minimalnie skłaniam się ku Królewskim, a potem zapraszam do Turynu:-)
 
Dwie wielkie marki trafiły na siebie, będzie ciekawie. Jak TVP zrobi głosowanie to pewnie znowu będzie Borussia w TV.
 
Niech Di Maria zacznie grać tak jak ostatnio z Espanyolem to będzie dobrze. Wrócą obie dziewiątki do tej pory, o CR'a się nie martwię. Powinno być dobrze, w końcu to Madryt :)
 
AC Milan vs FC Barcelona i Real Madrid vs Manchester Unired to pojedynki jak JDS vs REEM, prawdziwe piłkarskie uczty, w ktorych emocje sa zagwarantowane przez kazde z 90 min tych dwumeczow. Tuz po ogloszeniu wynikow losowania, od razu przypomnialy sie batalie miedzy tymi druzynami z ubieglych lat jak 2:1 dla Barcy po fenomenalnej akcji i przepieknej bramce Ronaldihno z 2004



oraz wspanialy dwumecz Man Utd Beckhama i Galaktycznego Realu z 2003



https://www.youtube.com/watch?v=0yOms3wNvz8
 
nie widze kompletnie zeby Real zaczynal w ogole lapac forme, bardziej pograzaja sie jeszcze bardziej niestety, tak jak powiedzial Jose, tylko CR trzyma jakis poziom i gra swoje, a to na United nie wiem czy wystarczy. SAF doskonale zna jego styl gry, pewnie bedzie probowal przede wszystkim wylaczyc Cris'a z gry. Diably wlasnie maja forme zwyzkowa, RvP strzela, Rooney asystuje i gra na swoim poziomie, mam nadzieje, ze tak sie utrzyma.



remis bramkowy na Santiago i gramy swoje na OT. :-)
 
Nie mam pojęcia co was dziwi w tym, że w TVP poleci BVB. Czy będzie głosowanie, czy nie będzie to jest to chyba oczywiste. Mamy trzech Polaków odgrywających kluczowe role w zespole walczącym o najcenniejsze trofeum klubowe na świecie, jako naród mamy głód LM, a was dziwi, że nie puszczą Realu. Poza tym jestem skłonny zaryzykować stwierdzenie, że dwumecz z Szachtarem może być najlepszym ze wszystkich. Oczywiście nie zmienia to faktu, że na papierze Real-MU wygląda kozacko.

TVP jest cholernie pazerna na kilka zł z smsów więc panowie grzejcie streamy już.


Powiedział specjalista biznesu i strategii finansowych. TVP powinno jeszcze każdemu kibicowi wysyłać okolicznościowe upominki. Najlepiej w postaci samochodów.
 
Back
Top