Piłka nożna

haha, w kazdym? prosze, nie zaczynaj takich bzdur, bo sAF sie juz raz dobrze wypowiedzial - sedziowskie pomylki na korzysc i niekorzysc klubu zeruja sie przy koncu sezonu, a ich ilosci sa bardzo porownywalne. wiadomo jesli dotyczy to naszej ulubionej druzyny to sie wkurwiamy, taki jest futbol. trzeba grac i wykorzystywac sytuacje, wtedy karne 'z kapelusza'/'niesluszne' czerwone kartki nie maja wiekszego znaczenia.
 
Akurat w takich meczach, o takim poziomie właśnie takie niuanse mają znaczenie. Najgorsze jest to, że sędzią nie poniesie żadnych konsekwencji, bo całe FA klęka do pały czerwonemu nosowi.
 
taaa, jak zawieszali za 'przeklinanie' Rooneya to wtedy tez klekali? czy jak wyrzucili sAF'a na kilka meczy i musial ogarniac ten swoj telefonik to tez przejaw faworyzowania United? jak Terry zostaje uniewinniony za rasistowskie gadki to jest w porzadku, ale United wszyscy pomagaja, co oni by poczeli bez FA i sedziow.
 
A myślałem, że tylko fani Realu i Barcy mają fioła na punkcie sędziowania :]



BTW, jak to jest z tym Borucem, był ponoć na testach w Ewertonie i co, on nie chciał czy jego nie chcieli?



 
jest w Southampton, swieci go przyjeli. dobra pilke graja, maja szanse na utrzymanie na lajcie.
 
baju, bo nielegalną drukarnię czasem trzeba ukryć i stwarzać pozory normalności.
Suarez za wymyślone zeznania Evry dostał 9 spotkań.
 
baju, ja wiem, ze jest u Świętych, ale zastanawia mnie co z tym Evertonem, naprawdę był tam na testach?
 
był, i ponoć wywarł na sztabie szkoleniowym Evertonu pozytywne wrażenie, ale czemu go nie podpisali to nie wiem.
 
zenujacy futbol prezentuja oba kluby z Mediolanu, juz pisalem przy okazji lm/le zreszta. ja mysle, ze Juve z Napoli/Lazio/Fiore bardziej powalcza, niech milany sie bija o LE.
 
A3fhROMCMAAzTbZ.jpg:large
 
haha, no z mancinim juz nieaktualne, zbili wszystkich w tamtym sezonie w Anglii, szczegolnie United na OT :( szczescia na koniec nie zabraklo do tego.



ten żiru jest totalna padaka. to, ze strzelal w slabej francuskiej i grali pod niego nie znaczy, ze fizyczna liga jaka jest angielska bedzie dla niego dobra. Podolski zajebiscie wszedl z forma, zawsze go lubilem i ciesze sie, ze dobrze mu idzie. oby nie z United. ;)
 
Spotkanie Rayo Vallecano - Real Madryt opóźni się (lub w ogóle do niego nie dojdzie), ponieważ 'wandale' przecięli przewody i nie ma światła! Prezydent Rayo wyjaśnił dla Canal +, że przerwa może potrwać nawet godzinę.
 
Pamiętam kiedyś mecz Realu na SB w CL, który też się nie odbył bo kibice chyba wyciągnęli z ziemi jedną z bramek :-)



301295_432893663414825_1428445904_n.jpg
 
Oficjalnie, mecz o 19:45 ma się rozpocząć. Ciekawe co przeszkadzało LFP aby rozegrać mecz o 17:00 jak prosił Real, wtedy przecież raczej światło nie jest tak potrzebne i dałoby się rozegrać mecz, a tak nie ma gwarancji czy naprawią to. Niby kibice przez bramki nie przejdą,ale sądzę,że to jakoś da się zrobić. Komedia. A Real w środę ma spotkanie o trofeo Bernabeu.
 
Hubi naprawienie takiej usterki to kwestia godziny, góra dwóch, wieć raczej nie o to tutaj chodzi. Dla mnie lepiej bo wracam do domu po 20, więc chociaż drugą połowę bym oblukał ...



BTW, Zdzisiek Kręcina dostał 17 głosów, gówno w szambie się przelewa ...
 
Gambit, ale prezes Rayo powiedział,że nie wiedzą,czy zdążą naprawić do 20 i nie dają gwarancji na rozegranie meczu.
 
Back
Top