Piłka nożna

Toż to wiadomo od FM 2008 :] Chyba każdy wie, że Chelsea zrobiła najlepsze transfery w tym okienku ... a nie, chyba Al Bundy twierdzi inaczej :-) Mata ławka w reprezentacji to i w klubie nie będzie płakał, bo przyzwyczajony już jest.



Fajnie wystartowała CL w tym sezonie, oba mecze, które dane było/jest mi oglądać to świetne widowiska. Juve, co aż dziwne, bardzo miota się w obronie, nawet Torres przestawia obronców :]
 
Justin pedał Matkę sprzedał. Na ustach błyszczyk na włosach klej, Justin Bieber to jest gej.



Ale wracając. Bate 3-0 na trudnym terenie we Francji - brawo dla Belarusów ;]
 
United nic sie chyba nie nauczył , bo prowadzą ledwo 1-0 ( powinni z 3-0 lekko z takim przeciwnikiem)



Barca przegrywa z ruskimi, ale i tak pewnie wyrówna albo wygra.



BATE pokazuje, że to nasza piłka już jest pod dnem.
 
Naprawde dobry mecz w Londynie. Juve nie rozczarowalo, przyjechali walczyc o 3 pkt i mimo 2 bramkowej straty nie poddali sie. 1 punkt na boisku obroncow trofeum satysfakcjonuje (gdyby strzal Quagliarelli troszke nizej poszedl, ale Oscar wyczerpal limit takich uderzen). Pirlo niestety slaby wystep, ale za to Vidal i Marchisio na plus







Gambit, Juve tylko gra w Serie A, ale styl maja zupelnie nie Włoski
 
Laskowski dzisiaj rozjebał system, najpierw z tekstem o trafieniu muchy między łopatki, a poźniej na słowa tego drugiego "Tutti minutti" skomentował, żeby z włoskim się lepiej nie wychylał, normalnie beka.



Chelsea - Juve, kapitalny meczyk, intensywność gry jak za najlepszych spotkań w PL, czyli we Włoszech też nie ma operdzielania :]



Marchisio rzeczywiście na plus, ale spaprał tą sytuację sam na sam z Cechem w pierwszej połowie.
 
jak United nie zacznie karnych wykorzystywac to kurwa wiekszy piach bedzie niz tamten sezon, 5 karnych z rzedu juz w pizdu. 3 punkty najwazniejsze, cmon United!
 
Mecz dobry, szkoda tej poprzeczki. Dużo strat i momentami niepewna obrona Juventusu, co mnie trochę zdziwiło.



Gambit -też zauważyłem, że coś nie gra z Casillasem.
 
Fenerbahce 2 - 1 Marseille



Dnipro D'petrovsk 2 - 0 PSV Eindhoven



nie zebym się przypierdalał na siłe, ale co w tych wyniakch tak cię zdziwiło/zaciekawiło?
 
to, że PSV dla mnie jest teooretycznie mocniejszym zespołem niż jacyś ruscy kopacze



tak samo Marsylia, która nieźle sobie radziła w LM ( nie spodziewalem sie, że w ostatniej minucie cos sie wydazy)
 
chyba nie doceniasz LM i potencjalu druzyn, ladna instynktowna bramka z odrobina szczescia, rogal za plecy Buffona, nieduza odleglosc, ale mysle, ze pojawia sie lepsze.
 
A3P7CDiCQAELs2X.jpg:large
 
Kolokwialnie rzecz ujmując w cały hejt chuj wbijam :) Poza tym tylko jakis dzieciak sie moze spruć przez taki obrazek.
 
Nie ma co hejtować, Barcelona była na szczycie to normalne, że najwięcej osób wyszukiwało się symulacji i błędów arbitrów. Więcej ludzi ogląda to większy skandal, mniej ludzi ogladą mniejszy skandal.
 
no tak, ale realizatorzy 'lapia' zawodnikow kamera tak samo czesto w kazdym meczu i jedynie grajka z fcb zlapali na robieniu 'gdzie jest dzidzia'. ach ten sergio.. ;)







btw mega smutno patrzy sie na 'upadek' (moze chwilowy, nie wiem) druzyn z Mediolanu. Inter wlasnie przegrywa u siebie z Rubinem 1-2, Milan po nudnym meczu remis 0-0 z Anderlechtem.
 
sooooooorry, maly Japonczyk ratuje remis, co i tak nie jest sukcesem na san siro raczej.
 
Back
Top