Piłka nożna

[strike]Zlatan dzisiaj strzelił pierwszego hat-tricka w Ligue 1. [/strike]



Juve do przerwy 0-0 z Chievo.







EDIT: @Visu faktycznie. Sprawdzałem wynik na livescore i wydawało mi sie,że przy piłeczce było 3 krotnie napisane Zlatan Ibrahimović. Może dostał żółtko i mi się pomieszało?
 
Juve do przerwy 0-0 z Chievo




Sorrentino w bramce gości świetnie się dzis spisuje..




Zlatan dzisiaj strzelił pierwszego hat-tricka w Ligue 1.


Ja nic nie strzelalem :-)
 
Co ten Sorrentino wyciąga...







EDIT: Ładne nożyce tego pana na Q z trudnym do napisania nazwiskiem :)



EDIT2: I teraz druga bramka tego pana, ładne przyjęcie/zwód i bramka.
 
Hehehe :) Qugliarella



EDIT, Juve szukalo klasowego napastnika, a byc moze mialo go juz w skladzie... Fabio po raz drugi. Dobry mecz w Jego wykonaniu, od poczatku spotkania aktywny i stwarza zagrozenie pod bramka Sorrentino
 
mysle, ze jezeli da mu wiecej szans to bedzie strzelal, zawsze go cenilem, dobry napadzior, ma instynkt. ;)
 
i co, Matri w odstawke? w ostatnim sezonie troche poratowal im dupe. szkoda, ze nie udalo im sie Llorente sciagnac, konkurencja bylaby mistrzowska jak na lige wloska.
 
Pewniakiem jest Mirko. Do niego dojdzie w formie Fabio, lub sciągnięty Bendtner. Bianconeri chcieli się pozbyć Matriego ale nie dogadali się z Zenitem. Ciężko będzie miał Matri, w styczniu pewnie odejdzie.
 
serio? dla mnie Matri przerasta Bendtnera na lajcie, koles ktory nie mogl przebic sie w Sunderlandzie zbytnio, tym bardziej w AFC. ale oczywiscie to tylko moja opinia, moze 'wybuchnie' talentem w serie A.
 
Ja też nie jestem zachwycony tym transferem. Bendtner moim zdaniem często grać nie będzie, a w styczniu Juve pozyska jakiegoś wartościowego napastnika. Celują w Suareza.
 
haha, naprawde? Suareza wyciagnac z LFC bedzie ciezko raczej, z kim zostana the reds? Borini? Caroll raczej ich nie poratuje. ale jako kibic United jestem zwolennikiem tego transferu oczywiscie! :)
 
Już przed tym sezonem były poważne rozmowy na ten temat. W gre wchodził Suarez i Berbatov ale Dymitar to tak "na pocieszenie". Załuję bo ja bardzo go cenię i uważam że byłby fajnym dopełnieniem Vucinica.
 
Berbatov niedoceniony w United, ale jak jest Rooney, rozwijajacy sie Welbeck + joker Chica (niestety daleko mu do optymalnej formy) to ciezko bylo sie przebic. doszedl RvP i to byl koniec. zreszta sAF powiedzial Berbie, ze albo zacznie biegac i dostosuje sie do stylu gry Fergiego albo sie zegnamy. w Fulham juz pokazuje co jest wart jak da mu sie wolna reke. ;)
 
Caroll w młotach, tak apropo LFC. Słabiutko grają bardzo w tym sezonie, nie ma kto tej gry napędzać. Jutro postawie chyba na ManU
 
no wypozyczyli go, ale nie wierze, ze jak wroci to bedzie gotow strzelac jak Suarez.



nalezy pamietac, ze mecze United - lfc rzadza sie wlasnymi prawami wiec ciezko je obstawiac raczej. na anfield bedzie mega ciezko.
 
Pewniakiem jest Mirko. Do niego dojdzie w formie Fabio, lub sciągnięty Bendtner.




Nie zapominaj o Giovinco, w ktorym są pokładane wielkie nadzieje.




Ja też nie jestem zachwycony tym transferem. Bendtner moim zdaniem często grać nie będzie, a w styczniu Juve pozyska jakiegoś wartościowego napastnika. Celują w Suareza


Ja najchetniej w bialo-czarnej koszulce zobaczylbym Joveticia







Poki co gra Juve wyglada obiecujaco. W meczu z Chievo pewne roszady, a mimo to pelna kontrola przez 90min i goscie moga dziekowac Sorrentino, ze skonczylo sie na 2-0.



Fabio Quagliarella- zawsze go lubilem, kiedy wchodzil na boisko zawsze byl aktywny. Podoba mi sie Jego wspolpraca z Mirko, o wiele lepiej to wyglada niz Szwagier z Giovinco. Fabio na pewno man of the match z Chievo.



Co do Bendtnera, to jest chyba zapchaj dziura w razie kontuzji. Nijak pasuje do stylu w jakim gra teraz Stara Dama.



Asamoah z miejsca stal sie waznym ogniwem w ukladance Conte. Linia pomocy wyglada mega: MVP + Asa+ Lichy :-)



Pogba ma fajny przeglad pola. niestety kilka niedokladnych zagran, ale to byl Jego debiut w oficjalnym spotkaniu. A Carrera byl zadowolony z Jego postawy w tym spotkaniu. Dobry zawodnik na takie mecze, musi sie ogrywac bo Pirlo wiecznie grac nie bedzie :-)



Co mnie zdziwilo to Bonucci i Lucio nie popelnili zadnego bledu.
 
evra z suarezem podali rece?


Steven puknal, trzeba odrabiac, punkty z Anfield podbuduja.
 
co sAF odpierdala z tym skladem ostatnio, nie wiem czym sie sugeruje. oby zaczeli grac, bo lpool po wygranej z United dostana impuls mocny.







Rafael! on napadziora powinien grac! bedzie wojna kurwa! :)
 
taa, Belchatow znow fajnie gra, a 0 na koncie punktowym jak bylo tak pewnie bedzie. Mila = Slask Wroclaw. ;)
 
Jak to jest karny to ja nie wiem, śedzia jak nic wypaczył wynik, szkoda Liverpoolu bo zostawili kawał serducha na boisku
 
Back
Top