Piłka nożna

Nikt nie jest za Zdziskiem ? :-)



zdzislaw_krecina_640x360_crop_rozmiar-niestandardowy.jpg
 
haha, Zdzisiek to jest przechuj. polecam jego 'nieoficjalny profil' na fb, jakis koles niezle 'parodiuje' melanzownika pzpn nr 1.
 
@Przemek



Ten Lato to naprawdę ścierwo. Kurwa, nie ogarniam, jak można tak zniszczyć swoje własne dobre imię.
 
Jeśli Boniek zrobiłby połowę tego o czym mówił wielokrotnie w Cafe Futbol to byśmy mieli najlepszy związek piłki nożnej w historii Polski.



Lato popełnił chyba wszystkie błędy jakie mógł, korupcja, taśmy prawdy, karty kibica, afera orzełkowa, palenie Jana z łącznością na narodowym i wiele wiele innych. Poza tym, że stworzył idealne warunki Naszej kadrze przed Euro 2012 to nie zrobił NIC pozytywnego o czym mozna pamiętać...



Jak nie Boniek to może być Kosecki lecz wolałbym aby poseł nie był prezesem. To się kłóci trochę, musiałby wtedy chyba zdać mandat posła.
 
Jak wypier*oli wszystkich których może wyje*ać i dobierze sobie "kadrę" to dużo lepiej będzie to wyglądać poza tym PZPN jest jak FIFA i każda nawet dość istotna decyzja przepływa przez ręce prezesa. Samo to, że nie będzie pobierał pensji, jest to oszczędność rzędu ponad 2mln przez całą kadencję. Prawdopodobnie obetnie pensje nie tylko sobie ale zacznie pewnie od sprzątaczek które mają tam ~4K, wyrzuci karty kibica do kosza i na pewno zamieszany w korupcję nie będzie, zna języki więc wstydu Nam nie narobi, ma solidne kontakty zagraniczne, dziennikarze go lubią, kibice chyba też, wali prosto z mostu, rękę sobie daje uciąć przy samych jajach, że byłby lepszy niż Lato...BA! kaczka byłby lepszy...
 
Sami nakręcamy postać Kaczora, praktycznie co strona jest coś o tym zwierzaku.







Szczęsny jak tak dalej będzie to wyleci na stałe z nr 1.
 
Jak Lato obejmywal wladze w pzpn kibice tez byli za nim, media nie mial nic przeciwko. Kazdy sie cieszyl co wyszlo kazdy widzi. Boniek jak dla mnie jest super gosciem z glowa na karku. Mam nadzieje, ze zrobii wszystko by uratowac nasza pilke. Ale obawy pozostaja.
 
Obawy zawsze są ale gorzej nie będzie bo Lato i jego świta już chyba wszystkie wpadki zaliczyli jakie były...wku*wili Leo, UEFE, Kibiców, Dziennikarzy, Ministra Sportu, Premiera więc w tej kwestii o Bońka jestem spokojny.
 
Jak Lato obejmywal wladze w pzpn kibice tez byli za nim, media nie mial nic przeciwko. Kazdy sie cieszyl co wyszlo kazdy widzi.


Ja od poczatku bylem przeciwko Lacie. Ale nie mi bylo dane wybierac.
 
Liverpool wreszcie przekonuje i wygrywa 5-2 na wyjeździe. 3 bramki Suareza, jedna Gerrarda i gol Nuriego Sahina. City tradycyjnie ostatnimi czasy, ledwie wygrywa po golu w końcówce 2-1.



W hicie kolejki Chelsea ograła Arsenal 2-1 i nawet Torres strzelił bramkę.
 
Sędziowanie w Premiership jest tragiczne. W ostatnim tygodniu wiadomo co wyprawiał Halsey w meczu Liverpool - Manchester.
Dzisiaj dał karnego z kapelusza za rzekomy faul Zabalety na Riise w meczu Fulham - City. Ponadto, w meczu Liverpoolu z Norwich nie podyktowano ewidentnych karnych na Suarezie, a teraz sędzia nie podyktował dwóch jedenastek dla United ze Spurs. Już nawet nie chcę wspominać o tym jak potraktowano Everton w meczu z Newcastle. Żenada!
 
no i jak mozna mowic o sedziowaniu pod United? 4 rzuty karne mozna bylo dzis podyktowac 'na lajcie', szczegolnie po rekach - taki wlasnie jest futbol. ;)
 
zajebiscie smieszny .jpg, bylby jeszcze 'zabawniejszy' gdyby tych karnych rzeczywiscie tam nie bylo. ;)



nie od dzis wiadomo, ze Ba jest kotem, podoba mi sie atak Newcastle.
 
@baju



zluzuj, wcześniej dostali za nic, teraz sędzia nic nie gwizdnął choć się należało, przynajmniej fani mają polewkę z takich jpgów. ManU sam sobie winien, że robił taką błazenadę w 1 połowie, AVB cieszył się chyba bardziej niż po wygraniu LE przez Porto :]



czekam na wywiad z Lewym gdzie opierdoli Kloppa za taką fanaberię :-)
 
Juve 3-0 z Romą po 22 minutach... A ja pomyślałem,że się umyję wrócę i akurat się mecz rozkręci, raczej już po meczu :)
 
Pięknie. Tottenham wygrywa, Bayern wygrywa, jeszcze jak jutro wygra Inter to będzie w ogóle najlepiej:-)
 
Back
Top