Piłka nożna

Biorąc pod uwagę to, co obecnie dzieje się w Grecji, nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo naszych. Spokojnie, będą 3 pkty ;) Co innego Rosja - to w mojej ocenie faworyt do wyjścia z grupy, natomiast Czechy zależne są od Rosicky'ego. Jedynie co mnie martwi (pewnie was zaskoczę w obliczu 3:0), to mała skuteczność/ nieporadność w ataku. Na tle tego rywala powinno to wyglądać inaczej.

Nie wiem czemu jeszcze nie sprawdził kluczowych zmienników, jak Wawrzyniak czy wspomniany Grosicki.
Wolelibyście w pierwszej jedenastce Wawrzyniaka czy Boenisch'a?
 
Drugi karny :D

Czy jeszcze kogoś oprócz mnie wkurwia komentowanie Szpakowskiego?

@down
Wawrzyniak jest w kadrze.
 
Szpaku zabija emocje(nie chodzi mi o ten mecz a a ogół jego ostatniej pracy)



Ja chcę Sebastiana Boenischa zdecydowanie.
 
@vaicavalo
Mnie o wiele bardziej wkurwia Borek.

W normalnej dyspozycji też wolałbym Boenischa, jednak biorąc pod uwagę fakt, że przez tak długi okres nie grał, postawiłbym na Wawrzyniaka, który zapewnia pewną solidność. Ale liczę, że na zgrupowaniu rzeczywiście był przekonywujący. Nie mniej jednak, obawiam się, że nasza lewa strona będzie bardzo newraligiczna, obyśmy nie kończyli spotkania z Grekami w 10tkę.
 
@Elusive

A ja właśnie bardzo lubię Borka. Najlepiej jak jest jeszcze z Kołtoniem. Iwanow też spoko. Bardzo lubię też komentatorów Canal +. Z TVP to tylko Jasina ujdzie.

@down
O właśnie! Zibi też daje radę.
 
Ja akurat za Kołtoniem nie przepadam, jak już się rozgada to potrafi zagapić się i dopiero po kilku sekundach zauważyć, że bramka wpadła.
 
Nasz drużyna jest strasznie przewidywalna, Piszczek, Błaszczykowski, Lewandowski(piękna bramka, ale gdzie był obrońca ?), według mnie sukces na euro głównie będzie zależał od takich zawodników jak Obraniak,Szczęsny, Rybus/Grosicki, Polański ewentualnie któryś z rezerwowych napastników, nie wróżę wielkiego turnieju zawodnikom z Dortmundu .
 
Cała trójka w życiowej formie, cała Bundesliga nie daje im rady a Ty twierdzisz że nie zagrają wielkiego turnieju? dlaczego tak uważasz?
 
Lepiej się pozytywnie zaskoczyć postawą naszych niż gorzko rozczarować, więc póki co trzeba się wstrzymać z emocjami.
 
Czy ktoś jeszcze nie może się doczekać momentu w którym Jacek Gmoch będzię rozkminiał taktykę zespołów w meczach na Euro :]



205cm82.jpg








BTW, dzisiaj Anglia grała z Belgią ... i powiem Wam, że aż dziw bierze, że Blegowie nie grają na Euro z takim skłądem :-) Z drugiej strony mają bardzo młody zespół i w MS w Brazylii mogą sporo namieszać ...
 
To tylko i wyłącznie moje zdanie.



Piszczek,Błaszczykowski,Lewandowski są mocni w kolektywie jaki stanowi BVB, bez urazy dla innych reprezentantów ale jeżeli lewa strona ofensywna naszej drużyny będzie grać przeciętnie, nie wróżę sukcesu. Porównać prawą do parowozu któremu może poprostu zabraknać węgla ...



- Dlatego napisałem że gwiazdami tej reprezentacji mogą być Rybus/Grosicki o ile dadzą radę . Kwestia Lewandowskiego pominę polemikę z mojej strony że jest skuteczny gdy ma dobre podania(asysta piszczka) ile tych podań dostanie w meczach o punkty ? Chociaż jakbym miał postawić na najważniejszego zawodnika w naszej drużynie podczas tego turnieju stawiam w ciemno L. Obraniak
 
@marcos



my nie mamy w czym wybierać, więc Smuda powinien na kolanach do Częstochowy zapitalać za to co Klopp mu "podrzucił"
 
Ja nie lubię komentatorów ligi hiszpańskiej z Canal+ strasznie stronniczy. Za to Ci od PL bardzo dobrze komentują. Szpaku kiedyś świetnie przekazywał emocje , nie to co teraz. Mimo wszystko go lubię. Borek najlepszy Polski komentator.
 
Borek za bardzo pokazuje, że zna angielskojęzyczne określenia, najbardziej mnie irytuje u niego "no looking pass". Swoją drogą prof. Miodek też go ładnie podsumował kiedyś w wywiadzie.
 
Holandia gromi Irlandię Van Persie, Sneijder i Affelay czołowe postacie, mam nadzieje na finał Hiszpania vs Holandia 2.
 
Co do komentatorów to ci z Canal+ są do dupy.



Najgorszy jest ten z wadą wymowy. No kurwa. jak ktoś kto nie wymawia "r" może komentować mecze.



Aż boję się pomyśleć co musiał zrobić, żeby dostać tam robote.



Na Polsacie dają radę, czy to Borek czy Iwanow. Z Bońkiem jest śmiesznie, ale przyjemnie się tego słucha :)



Szpakowski to już nie ten sam komentator co kiedyś. Kupa głupich błędów itd.



Na N też bez szału jak dla mnie.
 
@vaicavalo
Nie lubię Borka za komentowanie Bundesligi, ale tam pokazuje zupełnie co innego niż np. we wspomnianym finale - tam było super. Osobiście cenię sobie Bońka jako eksperta piłkarskiego (nie pamiętam mu epizodu z reprezentacją). Jeśli chodzi o komentatorów - najbardziej lubię tych z C+ (poza PL i Ekstraklasą nie oglądam tu niczego)- jeśli ktoś nigdy nie oglądał, to szczerze polecam !:)
 
Aguero strzela Argentyna prowadzi z Ekwadorem jest ciekawie.



2:0 Higuain po akcji Messiego.



3:0 Messi strzela pogrom.
 
Nie za bardzo rozumiem zarzuty co do zawodników z BVB. Obaj wczoraj pociągnęli grę ofensywą naszej reprezentacji, zaliczali asysty i strzelali gole. Czego chcieć więcej?


Czy zagrali (zagrają) lepiej, niż w drużynie mistrza Niemiec? Nie będzie zaskoczeniem, jeśli stwierdzę, że w reprezentacji Polski grają mniej klasowi zawodnicy niż w Borussii, a co za tym idzie - Polacy nie otrzymają takiego samego wsparcia od kolegów. Nie widzę jednak przeciwskazać, aby byli liderami reprezentacji podczas tej imprezy tak samo, na jakich wykreowani zostali w Bundeslidze.


Z Andorą nie zachwycili. Jestem spokojny jednak - pamiętajmy, że szczytowa forma powinna narodzić się 8 czerwca i trwać przez cały turniej. Gdybyśmy już teraz pokonywali bez problemów wszystkich rywali, wtedy powinniśmy się zastanawiać, jak długo utrzyma się wysoka dyspozycja. Na pewno nie powinniśmy grać jak wczoraj, gdzie Polacy - momentami - usilinie próbowali wejść do bramki z piłką, zamiast próbować zaskoczyć bramkarza rywali strzałem z dystansu.
 
Canal+ ma bezsprzecznie najlepszych komentatorów. Nie oglądam regularnie ich, ale czy to Premier League czy nasze Ekstraklasa to jest klasa sama w sobie jeśli chodzi o sam komentarz meczu, studio, te wszystkie tabelki, wykresy itd. Pełna profeska.
 
A poźniej najpiękniejsza bramka - bramka Di Marii z woleja. Higuain - asysta i gol , Di Maria- asysta i gol , Messi - asysta i gol.
 
Back
Top