Piłka nożna

Niech zostawią karne w spokoju, przecież ostatnimi czasy własnie dla nich ogladam mecze, w których ktoś musi wygrać.
 
Ciekawą alternatywą byłyby, np. gra w "słupek, poprzeczka", kto więcej podbije, rzut monetą, gra w papier-nożyczki albo po prostu dowalić piłkarzom kolejne kilkadziesiąt minut gry ... coś na wzór podniesienia wieku emerytalnego.
 
Jeśli pan Daruś Szpakowski ma komentować EURO jak komentuje ten mecz to ja będę oglądał mecze z jego komentarzem bez głosu. Już wolę Borka i Kołtonia.
 
Heh ... dzisiaj z jego "złotych tekstów" wyłapałem, że Żurawski grał w Hannoverze, że naszych reprezentantów leczą fizykoterapeuci i najbardziej zmęczonym piłkarzem jest Mierzejewski, który rozegrał 54 spotkania w tym sezonie ... ciekawe ile z nich to meczpe pow. 15 minut ?



Może ktoś nie widział ...



 
Mnie i tak najbardziej rozśmieszyła sytuacja z przerwy i wywiad ze strzelcem bramki dla naszej kadry... po francusku. Kabaret.
 
To jak się w końcu wabił obrońca reprezentacji Słowacji? Szpak nazywał go hubocianem, habocianem, kubocianem, hobocianem czy nawet huj bocianem :]



Szwajcaria - Niemcy ... 5-3 :-)
 
Szwajcaria - Niemcy ... 5-3 tylko to jakiś 15 skład Niemców uzupelniony kilkoma graczami







Pogoń Szczecin i Piast Gliwice w ekstraklasie



Stadion Piasta spoko ,ale ten Pogoni to tragedia :



53959.3.jpg
 
Piłkarz reprezentacji Włoch Domenico Criscito nie wystąpi w mistrzostwach Europy 2012 w Polsce i na Ukrainie. 25-letni obrońca został w poniedziałek rano zatrzymany przez policję pod zarzutem korupcji.



O skreśleniu Criscito z kadry na Euro poinformował wiceprezes Włoskiej Federacji Piłkarskiej Demetrio Albertini. Decyzja została podjęta wspólnie przez selekcjonera reprezentacji Włoch Cesare Prandellego i władze tamtejszej federacji. Jak powiedział Albertini dziennikarzom, zawodnik dostał czas, aby oczyścić swoje nazwisko z podejrzeń.



- Nie mam z tą aferą nic wspólnego - podkreślił w poniedziałek Criscito.



Wcześniej piłkarz wyraził oświadczenie poprzez swojego przedstawiciela, Andreę D'Amico. - Criscito jest spokojny, zamierza jak najszybciej wyjaśnić całą sytuację. Ma nadzieję, że już we wtorek zostanie przesłuchany - poinformował D'Amico. Jak dodał, rozmawiał z piłkarzem przez telefon. "Zapytał, kto mu zrekompensuje nieobecność na Euro, jeśli zostanie oczyszczony z zarzutów".



Według włoskiej agencji prasowej Ansa, policjanci zatrzymali 25-letniego obrońcę w ośrodku federacji w Coverciano pod Florencją. "Squadra Azzurra" trenuje tam przed Euro 2012. Wejście policji na zgrupowanie kadry to wydarzenie sensacyjne i jednocześnie potwierdzenie, że burza wokół Serie A nie mija - podkreślają włoskie media. Zauważa się, że to trzęsienie ziemi nastąpiło w dniu wyjątkowym, na kilka godzin przed ogłoszeniem składu reprezentacji na Euro 2012.



Criscito od 2011 roku występuje w Zenicie Sankt Petersburg. Wcześniej był zawodnikiem Genoi i Juventusu Turyn. W drużynie narodowej zagrał dotąd 19-krotnie.



W poniedziałek rano podczas policyjnej operacji, przeprowadzonej na wniosek prokuratury z Cremony jednocześnie w kilku włoskich miastach, aresztowanych zostało także 18 innych osób zamieszanych w aferę korupcyjną. Wśród nich jest kapitan Lazio Rzym Stefano Mauri oraz kilku innych piłkarzy klubów Serie A. Niektórzy zostali od razu umieszczeni w areszcie domowym.



Rewizję przeprowadzono w mieszkaniu trenera Juventusu Antonio Conte, który również został objęty śledztwem w sprawie ustawiania meczów jako były trener Sieny. On sam zapewnił, że nie ma z tą sprawą nic wspólnego. Podejrzany jest także prezes klubu Siena Massimo Mezzaroma.



Ponadto prokurator, prowadzący dochodzenie w tej sprawie, złożył wniosek o aresztowanie pięciu obywateli Węgier z grupy przestępczej, stojącej za ustawianiem meczów w Serie A.



Prokurator prowadzący postępowanie w tej sprawie nie wykluczył, że w proceder korupcji i ustawiania meczów zamieszane były wręcz całe kluby Lazio i Lecce.



Włoski Komitet Olimpijski, najwyższa instancja we włoskim sporcie, wyraził "oburzenie i zgorszenie" z powodu kolejnej afery piłkarskiej. Opowiedział się za surowymi karami wobec sprawców.



Piłkarze reprezentacji Włoch zagrają w grupie C mistrzostw Europy. Ich rywalami będą kolejno Hiszpania, Chorwacja i Irlandia.



zrodlo wp.pl



pieknie by bylo gdyby lazio zdegradowali do 2 ligi
 
Niemiecki Kicker zapytał 245 piłkarzy Bundesligi, kto był ich zdaniem najlepszym zawodnikiem na świecie w zakończonym właśnie sezonie. Oto wyniki:



539883_10150805319311213_209523681212_9964916_1141945048_n.jpg




Piłkarze się nie znają przecież na piłce nożnej.



tutaj macie ranking najlepsze osiągnięcia w ostatnim sezonie:



http://www.castrolfootball.com/rankings/rankings/?team=&comp=&nation=&position=&search=&offset=0&jump=1
 
Tar- weź przestań z tą Barceloną, bo mi się odechciewa zagladać do tego tematu.



http://www.telegraph.co.uk/health/healthnews/7672390/Human-growth-hormone-makes-worst-athlete-the-best.html







Hazard jest zajebisty, a będzie jeszcze lepszy.
 
Co ma wspólnego Barcelona do rankingów Kickera i Castrol ? lol

Hazard ponoć kosztował 35 mln funtów. Zobaczymy czy się sprawdzi w angielskiej bo Torres i Mata w the blues grają zdecydowanie gorzej niż w poprzednich drużynach.

Ja wrzucam co mi się podoba i jak kogoś nie interesują rankingi to niech nie ogląda, tak jak ja nie oglądam żenującej Polskiej ligi.
Oficjalne: Nowy sezon hiszpańskiej pierwszej ligi wystartuje 18/19 sierpnia.



Ostatnia kolejka zostanie rozegrana w sobotę, 1 czerwca 2013 r.


Nie będzie żadnych kolejek w środku tygodnia, chyba że któraś z hiszpańskich drużyn awansuje do finału Ligi Mistrzów, wówczas mecze 37 kolejki zamiast w niedzielę 26 maja, zostaną rozegrane w środę, 29 maja.


Finał Pucharu Króla 8 lub 18 maja, decyzja należy do RFEF.


Potwierdzono również daty tegorocznych meczów o Superpuchar: 22 i 29 sierpnia Hiszpanii.
 
TO że gdyby to nie był Messi to byś tego nie wrzucił. Zresztą potwierdza to Twój dopisek. Nie zgrywaj durnia ;)
 
Nie ma lipy :D







Co oni do cholery mają z tą murawą? ile oni razy już ją tam wymieniali i za każdym razem są narzekania , że zła..
 
Z tego co gdzieś czytałem to stadion postawili tak, że słońce tam niedochodzi tak jak powinno i poprostu roślinka nie rośnie, no a jak jeszcze ją farbkami pomalują to już zupełnie się nie dziwię.
 
Hubi - ja bym się zapytał co na tym stadionie jest OK. Przecież to jest taki arichtektoniczny potworek, że głowa mała. A murawa to tylko wierzcholek góry lodowej i największy, najbardziej rozpowszechniony problem.



A trawę malowali, bo tego dnia ten "bóbel" wizytować miał pełen "bulu i nadzieji" Komor. Więc wszystko musiało być tip top :)
 
A mi się ten stadion (jak pozostałe) podoba. Tylko jest zbyt niebieski :D
Pod względem stadionów, to jesteśmy zdecydowanie na światowym podium.
 
Back
Top