Piłka nożna

No i jednak Chelsea :)



Jak dla mnie Drogba zasłużenie został człowiekiem meczu. Mimo, że sfaulował Riberiego.



Ciekawe ile kilometrów przebiegł...



Boniek jako komentator jest zajebisty :-)



Edit:



Real Madryt CF i Josó Mourinho doszli do porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu, który obecnie wiąże trenera z klubem do 30 czerwca 2016 roku", głosi oficjalny komunikat na klubowej stronie.
 
Alex może zakończyć kariere , ale nie odejść. On nie może grać poza Juve , nie wyobrażam sobie tego. Sędzia faktycznie troche pomógł Napoli , ale to nie umniejsza ich sukcesowi.







Pięknie , Mou przedłużyl kontrakt , chyba chce udowodnić ,że można wygrać ligę 5 razy z rzędu i 3 razy LM wygrać pod rząd :D
 
@Droni zmieniasz avatar?



ab2faca93e44fbcc3b259dc18a58886f,10,1.jpg
 
Villa nie jedzie na Euro, Sfinks na najbliższe zgrupowanie zabrał n.in. Torresa i Negredo (!?), fani protestują wobec braku Raula, doprawdy Boski robi z siebie kolejnego awangardziste :]
 
Grosicki dzisiaj dobrze się pokazał no i Wolski. Uważam, że spokojnie zostaną w kadrze. Dla mnie Kucharczyk to nieporozumienie. Na jego miejsce wolałbym np Piecha z ruchu.
 
Smuda jak wiadomo często nie powołuje najlepszych a tych którzy mu pasują, czyli nie piją, wcześniej kładą się spać i nie odzywają się za dużo.
 
Znajoma ma na sprzedaz 4 bilety na EURO, mecz Polska - Rosja. Kategoria 1. Cena do negocjacji ale w granicach 2000zl /szt
 
@RaV



Bo to skrajna głupota stawiać kurs 1.01. Przy 1000 plnów wygrywasz magiczne 1010 plnów stawijąc singla. Chyba że się bawisz w taśmy po 5 plnów, ale to i tak podbije Ci kurs pewnie o 1 pln. Megagłupota.
 
up
o bezsensowności takiego stawiania raczej nie trzeba pisać, ale wyobraź sobie, że ludzie czasem tak grają. Kolega dla jaj grał sobie takie tasiemce dla podbicia kursu i jak twierdzi 1.01 nie weszło mu kilka razy ;-)
 
Jaki Wam wszedł największy kurs ? :P Mojej srkomnej osobie 11.0, chapnąłem wtedy prawie 8 tyś :)
 
Dokładnie, dawanie typów poniżej 1.20 mija się z celem. Ja ostatnio zaprzestałem grać, ale starałem się szukać fajnych kursów i dawać maksymalnie dwa, trzy mecze na kuponie.
 
Z tego co pamiętam to była to trzecia albo druga liga grecka. Ostatni mecz kolejki i 3 od końca drużna grała o utrzymanie z wiceliderem. Wygrali 3-0 i się utrzymali :) Pamiętam, że miałem jeszcze dwa mecze i ako około 21 (wiem, że stawiałem wtedy 400zł).
 
Eliminacje mistrzostw Europy/świata. Ładnych kilka lat temu w "polskiej" grupie grała Anglia z Irlandia Płn. Chciałem postawic na Anglię ale źle zaznaczyłem na kuponie, a obstawiał za mnie kumpel z klasy. Irlandia wygrała 1:0, a mój kupon znalazł się w gablocie najlepsze typy tygodnia.:-)
 
Eliminacje 2006 graliśmy kapitalnie i o mały włos grupy nie wygraliśmy po meczu na Old Trafford.
 
@Hang







właśnie... bez jednego meczu w tygodniu to nie to samo ;d Z kim nasi grają w sobotę?







Grosicki bardzo dobrze się zaprezentował.







P.S. Że co? Bez napastnika w najwyższej formie na Euro? Bez "el siete"?!
 
Back
Top