Piłka nożna

nie wiem czemu wmówiłem sobie, że on pracował już w Villareal. No nie ważne, szkoda chłopa bo stary nie był.
 
Podobno Lewandowski przejdzie do MU za 16 mln funtów, tygodniowo ma zarabiać 70 tys podpisze kontrakt na 4 lata info z "Daily Star".Według mnie to tylko jedna wielka plota i mam wielką nadzieję, że się ten news nią okaże, bo nie widzę Lewego w MU.
 
Alternatywa dla Euro.



http://www.drhtv.com.pl/transmisja-12491.html



Brazylia: Rafael - Rafael da Silva, Juan, Thiago Silva, Marcelo - Sandro, Romulo, Oscar - Neymar, Hulk, Leandro Damiao.



Argentyna: Sergio Romero - Zabaleta, F. Fernóndez, Garay, Clemente - Gago, Mascherano, Sosa - Di Maria, Messi, Higuaón
 
@Gaara



Skład:Rafael - Rafael da Silva (79. Danilo), Juan, Uvini, Marcelo - Romulo (74. Casemiro), Oscar (59. Giuliano), Sandro - Neymar, Hulk (83. Lucas), Damiao (67. Pato)
 
... casemiro, guliano, lucas moura, danilo, bruno uvini...



trochę więcej.



chociaż przyznaję- "mniej znani" to niezbyt precyzyjne określenie w kontekscie brazylijskich piłkarzy, nawet pod kątem olimpiady... :-)
 
Giuliano i Lucas Moura to są megaprospekty w Brazylii. Jak ktoś pyka w FMa to już ich zna co najmiej ze 2-3 lata;)
 
Szkoda, Harrego, bo właśnie za jego kadencji "zostałem" fanem Spurs. Tottenham nie tylko miał wyniki ale momentami grał najlepszą i najpiękniejszą piłkę w Anglii, jednak problem było to ze co roku zespół miał jaką tragiczną fazę w sezonie i przez to nie mógł na poważnie walczyć o mistrza. Harry zrobił wspaniałą pakę i myślę, że teraz Levy nie utrzyma swoich gwiazd. A co do Moyesa to wydaje mi się świetny wybór bo i gra Everton bardzo mi się podobała ...
 
Moyes w Evertonie fajną pakę sobie sposkładał. w Spurs będzie mial większy budżet więc liczę, że Tottenham będzie jeszcze mocniejszy. Co do Harry'ego to szkoda dobry trener i myslałem, ze jesli odejdzie z WHL to tylko, zeby zostać selekcjonerem.
 




Messi, Eto'o, Ronaldinho, Puyol, Xavi, Valdes, Deco, Van Bronkhorst, Zidane, Ronaldo , Raul , Robinho, Ramos , Beckham, Carlos , Casillas i inni.
 
Jak informuje The Washington Post, Juventus odwołał swoje przygotowania w Stanach Zjednoczonych, przez co Real Madryt stracił sparingpartnera, z którym miał się zmierzyć 5 sierpnia w ramach turnieju World Football Challenge. Pomimo tego organizatorzy prawdopodobnie znajdą zastępstwo i Real wybiegnie tego dnia na boisko. Poza tym Włosi mieli jeszcze zagrać z DC United i PSG.






Szkoda...
 
CR7 pewnie kroczy po Złotą Piłkę, jeszcze tylko w półfinale sypnie bramkę lub dwie Llorisowi i pchła będzie zgrzytać zębami :-)







deal with Tar :]







 
Pewnie kroczy, ale znowu nie wygra bo elita inaczej wybiera niż kibic ;]



A Leo ma gdzieś wszystkie spekulacje i grywa mecze charytatywne.



Ronaldo ma szanse na Złotą Piłkę, ale musi wygrać Euro bo jak nie wygra to mu to nic nie da bo Pchły nie ma w tym turnieju.
 
- Cokolwiek osiągniemy na Euro 2012, nie będzie to miało wpływu na werdykt przy przyznawaniu nagrody Złotej Piłki - twierdzi Cristiano Ronaldo po wygranym meczu Portugalii z Czechami.


Vilas- Boas w Totenhamie już prędzej go widze jak w Chelsea.
 
CR nawet wygra Euro z 10 bramkami , to i tak nie dostanie Złotej Piłki. Wybierają trenerzy i kapitanowie. A myslicie , że w Ugandzie oglądają Euro? Nie. Głos pójdzie na Messiego.
 
Jeżeli w wybierają trenerzy i kapitanowie to w Ugandzie prawdopodobnie oglądają Euro, więc wybiorą obiektywnie.
 
Back
Top