Piłka nożna

Szczerze nie wiem czemu , ale jestem za City chyba. Zawsze byłem za UTD , ale fajnie by było aby zmieniła się drużyna wygrywająca tę ligę. Mogło by to spowodować jeszcze ciekawsze wydarzenia w następnym sezonie. Mój typ to 3-2 dla City .
 
city juz nie gra tak przekonujaco jak w pierwszej polowce sezonu, ale tez jestem za nimi i mam nadzieje, ze jeszcze przegonia manu
 
Wp.pl podaje, że Kuszczak jest w kręgu zainteresowań Spurs, Fulham i QPR. Przyznam się szczerze, że mniej więcej od momentu wypożyczenia do Watford, kiedy Kuszczak pokazał, że nie zapomniał na czym polega jego fach mam nadzieję, że Tottenham go ściągnie. Dziś jak zobaczyłem prasowe spekulacje potwierdzające mój wymysł bardzo się ucieszyłem. zobaczymy co z tego wyjdzie
 
A ja już od paru ładnych lat marzyłem sobie, żeby Tottenham ściągnął Boruca ...



Co do dzisiejszego meczu w PL, to nigdy nie byłem fanem obu Manchesterów, ale to gra City z poczatku sezonu robiła na mnie wrażenie. Niech wygra lepszy :]
 
ja za borucem nie przepadam przez celtic ale w sumie ciekawe co z nim będzie po sezonie, bo ponoć odchodzi z Florencji
 
RVP postawił warunek, że muszą wzmocnić skład, bo inaczej nie przedłuży kontraktu.Tak po za tym właśnie zaczynają się 185 derby Krakowa.
 
Czytalem ze nie chce przedluzyc kontraktu i jest znaczne zainteresowanie ze strony kilku znanych klubow w tym Juventusu ;)
 
Cracovia juz kilka razy spadala z ligi a jakos dalej w niej jest. Ja wole poczekac ze stwierdzeniem, ze cracovi nie ma w ekstraklasie do momentu pierwszego meczu nastpenego sezonu.



City bedzie mistrzem ?
 
yeah City. 2 ostatnie mecze przynajmnie na papierze łatwiejsze ma United ale i tak wierzę, że City zdobedzie tytul
 
No i jednak Kapar spuścił Crakowię, nawet ambicji tym piłkarzom brakowało. Kończyli w ośmiu, ale to tylko przejaw bezsilności. Wisła jak to Wisła, nie przekonała ...


W Anglii wygrał lepszy, choć sprawa mistrzostwa jeszcze nie przesądzona, City mają trudniejszy kalendarz od UTD, grają z walczącym od CL Newcastle i QPR którzy biją się o utrzymanie ... BTW ten 70-letni Ser ma jeszcze sporo werwy :]
 
jakos mi nie zal cracovi. w sumie tracilem do nich sympatie po tej wielkie akcji co z 8 miejsca przez ich płacz spuścili ŁKS w procesie licencyjnym. dlatego ciesze się, ze po 3 latach spadania z ligi w koncu zrobili to skutecznie
 
Jutro Athletic Bilbao gra z Realem. Mimo , że oba kluby zbytnio się nie lubią , ba , są sobie wrogie , to jednak moim ulubionym klubem po Realu w Hiszpanii są właśnie Baskowie. W tym sezonie grają w dodatku piękną piłkę i biją się o LM. Chciałbym, aby awansowali , jednak nie kosztem przesunięcia celebracji tytułu na następny mecz , bo chcę szpaler już z Granadą :D







Nie wiem czemu , ale mam dziwne przeczucie , że i tak City da ciała i to UTD będą mistrzami.
 
pewnie MLS albo jakieś Katary czy inne Emiraty. Ja jestem zwolennikiem dreamteamu w MLS z podstarzałymi gwiazdami piłki, taki współczesny NY Cosmos
 
3dd48e31a6a4c5f763f5a753e4c2b501.png
 
Back
Top